Denisovo nábřeží 6, Plzeň
Gynekologicko-porodnická ordinace MedGen s.r.o (mapa)

Gynekologa jsem si vybírala hodně dlouho. Bohužel mám v současnosti z některých lékařů pocit, že podléhají tlaku farmaceutických firem a vnucují. Na paní doktorku jsem zde četla jen samá pozitiva, což se potvrdilo i ve skutečnosti. Ačkoliv jsem přišla poprvé bez objednání, bez problémů mě vzala. Dodržuje časy, v čekárně jsem max. 10 minut. Paní doktorka je příjemná, ale zároveň se nepřetvařuje, bere věci tak, jak jsou a není problém si s ní promluvit. Některé recenze popisují ještě starou ordinaci, nyní je již moderně vybavena - i ultrazvuk je moderní. Sestřička rovněž sympatická.

Paní doktorka je výborná, mohu jen doporučit. Je vstřícná, citlivá, ale případné zdravotní problémy nepřehání a má na ně realistický pohled. Myslím, že jako lékařka je velmi dobrá a spolehlivá. Sestřička je také skvělá, což je důležité. Jsem u nich již několik let velice spokojená! Doporučuji! Z.V.

Paní doktorka má laskavý a lidský přístup. Vše vysvětlí. Sestřička je také moc příjemná. Když jdu k ní, tak vůbec nemám pocit, že jdu na gynekologii.

Paní doktorka je velmi příjemná, sestřička také vždy mi vyjdou vstříc mohu jen doporučit. Vždy jsem měla s gynekologů strach a od doby co chodím k paní doktorce Šubrtové nemám vůbec strach. Děkuji oběma za příjemnou a laskavou péči. pacientka Zdeňka B.

Tato p. doktorka je jelepsi jsem rada ze chodim zrovna k ni!... moc mi pomaha a vim ze se ji muzu zeptat na cokoli a ona mi vzdy poradi! Jinou doktorku bych nechtela vim ze jineho doktora uz nechci!....dekuji p. doktorko za vse! moc doporucuji nic lepsiho neni.

U

Vřele doporučuji. Paní dokrotka Šubrtová je velice laskavá, vždy dobře poradí. Žádného jiného gynekologa si neumím ani představit. I sestřička je velice příjemná. D O P O R U Č U J I. S pozdravem Jana.

Pani doktorka i sestricka jsou prijemna dvojka!vzdy vse vysvetli a jsou ochotne.

nesouhlasim, ze je rasisticka. Jsem cizinka a nemam zadny problem. Je mila a vstricna. Jsem maximalne spokojena.

jsem s pí. doktorkou

Vyzkoušela jsem několik lékařů a paní doktorka je bezkonkurenčně nejlepší. S problémem můžu přijít kdykoliv, nemám strach z vyšetření, jak tomu bývalo. I sestřička je velmi milá. 1*