Jaromíra Šubrtová, gynekolog Plzeň

MUDr. Jaromíra Šubrtová

Uložit

Gynekolog Více

54 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Denisovo nábřeží 6, Plzeň
Gynekologicko-porodnická ordinace MedGen s.r.o

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Gynekologicko-porodnická ordinace MedGen s.r.o Jiný

Velice vstřícný přístup, příjemné prostředí, ochota a dodržení času objednání. Jakýkoliv dotaz z mé strany srozumitelně vysvětlen. .Prostě maximální spokojenost po všech stránkách.


J
Umístění: Gynekologicko-porodnická ordinace MedGen s.r.o Jiný

Jelikož jsem plánovala rodičovství, poprosila jsem paní doktorku, aby mě napsala žádanku na vyšetření na genetice. Mám postiženého bratra, proto jsem chtěla vědět zda i moje dítě může mít onu chorobu. Velice mě překvapilo, že paní doktorka se postavila k mému problémů negativně. Odrazovala mě, že nemá smysl chodit na genetiku. Že teprve až otěhotnim, se dá zjistit zda dítě může mít chorobu. Musela jsem jí několikrát žádat, aby mi ji napsala.

Po porodu se mi hemoroidy zhoršily, volala jsem paní doktorce aby mi doporučila nebo předepsala lék nebo mast na úlevu od bolesti. Bylo mi sděleno, že mi přijde recept. Když se nic nedělo. Volala jsem opět, jak to vypadá s receptem. Dozvěděla jsem, že lék který mi chtěli napsat jako kojící nemůžu. A jiný mi nepředepsala. To bylo poslední kapkou, proto abych od paní doktorky přešla jinam.


S
Umístění: Gynekologicko-porodnická ordinace MedGen s.r.o Jiný

Paní doktorka je opravdu člověk na svém místě. Nesoudí, vyslechne, vysvětlí. Přitom vše probíhá věcně - bez zbytečného zdržování.
Po předchozích zkušenostech u jiného lékaře pro mě byla návštěva u paní doktorky ohromnou úlevou. To zjištění, že to může fungovat i jinak a vyšetření nemusí být trapný horor.

Na ultrazvuku, kterým ordinace disponuje, vše ochotně ukáže a dovysvětlí.

Sestřička je velmi milá a ochotná.
Oběma dámám děkuji za milou péči.:)


V
Umístění: Gynekologicko-porodnická ordinace MedGen s.r.o Jiný

Paní doktorka je profesionální, pomůže, vysvětlí, nabízí varianty, nehodnotí pacienta. Sestřička je velice ochotná, milá, když jsem musela do ordinace s ročním synem, nebyl to problém. Oceňuji transparentnost úkonů a nenabízení drahých léčiv bez výslovné žádosti.


K
Umístění: jiné místo Jiný

U paní doktorky jsem byla skrz onemocnění děložního čípku ve FN Lochotín. Byla velmi milá, ochotná, dokonce i vtipná a především mi pomohla. Oceňuji její perfektní přístup. Doporučuji!


D
Umístění: Gynekologicko-porodnická ordinace MedGen s.r.o Jiný

Nejlepsi gynekolozka vzdy pomohla, vysvetlila a sestricka je taky super..jsem u ni uz 15 let a za nic bych nemenila


M
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologicko-porodnická ordinace MedGen s.r.o

Paní doktorka je ten nejlepší gynekolog co jsem si mohla vybrat. Její přístup je vždy milý . Mohu jen doporučit.


A
Ověřeny pacient

Gynekologa jsem si vybírala hodně dlouho. Bohužel mám v současnosti z některých lékařů pocit, že podléhají tlaku farmaceutických firem a vnucují. Na paní doktorku jsem zde četla jen samá pozitiva, což se potvrdilo i ve skutečnosti. Ačkoliv jsem přišla poprvé bez objednání, bez problémů mě vzala. Dodržuje časy, v čekárně jsem max. 10 minut. Paní doktorka je příjemná, ale zároveň se nepřetvařuje, bere věci tak, jak jsou a není problém si s ní promluvit. Některé recenze popisují ještě starou ordinaci, nyní je již moderně vybavena - i ultrazvuk je moderní. Sestřička rovněž sympatická.


B
Ověřeny pacient

Paní doktorka je výborná, mohu jen doporučit. Je vstřícná, citlivá, ale případné zdravotní problémy nepřehání a má na ně realistický pohled. Myslím, že jako lékařka je velmi dobrá a spolehlivá. Sestřička je také skvělá, což je důležité. Jsem u nich již několik let velice spokojená! Doporučuji! Z.V.


T
Ověřeny pacient

Paní doktorka má laskavý a lidský přístup. Vše vysvětlí. Sestřička je také moc příjemná. Když jdu k ní, tak vůbec nemám pocit, že jdu na gynekologii.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti