Praktický zubní lékař
Huštěnovská 1857, Staré Město

S paní doktorkou jsem velmi spokojen, velmi erudovaná, příjemné chování a vystupování. Totéž platí o její zdravotní sestře. Kéž by bylo více takových stomatologů.

Nejlepší paní doktorka! Nikdy nebylo potřeba injekce na vrtání - protože to od ní níkdy nebolelo a zoubky jsou zdravé a spokojené.

Hodná, ale po odborné stránce slabá. Plomba vám vypadne po prvním kýchnutí.

X

souhlasím s názorem paní a.k., je to velmi milá a příjemná paní doktorka,ošetřuje mě a celou rodinu více než 10 let pečlivě, svědomitě a nikdy bych jiného zubaře nehledala. moc děkuji a přeji pevné zdraví

Mila,prijemna,ochotna a spolehliva,vždycky mně pomohla,nečeka se u ni dlouho a ma krasny,lidsky přístup.

ochotna , milá, velmi svědomita , , o naši rodinu pčuje paní doktorka spoustu let.děkujeme a , přejeme pevné zdraví

Nejhorsi zubar, jakeho jsem zazila. Vrta do zubu bez premysleni. Presla jsem k jinemu zubari, ten mi narozdil od ni da injekci na mnohem mensi kazy (u pani Sobolove by Vam ani pulka zkazenych zubu nedavala na umrtveni zubu narok!!!). Dostanete strach k ni chodit.

Paní doktorka je velmi hodná, po této stránce doporučuji. Ale co se týče její práce - nebyla jsem s ní spokojena. Plomby vypadávali, dlouhé čekání.

O zuby celé naší rodiny paní doktorka pečuje už spoustu let. Vždy je milá, velmi ochotná a při zákroku citlivá, empatická a velmi pečlivá. Díky její vzorné a příjemné péči se stala z návštevy stomatologa příjemná záležitost. Moc paní doktorce děkujeme a dík posíláme také vždy usměvavé sestřičce.

Chodím k paní doktorce již mnoho let s celou rodinou na pravidelné prohlídky a vždy jsem byl s její prací po odborné stránce i s její ochotou a vstřícností spokojen. Zájem o její práci dokazuje to, že její čekárna není nikdy prázdná, ale vzhledem k dobré organizaci práce její i sestřičky nejsou čekací doby nijak dlouhé.