Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sadová, Zlín
Zlín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

O mně

Nadstavbová interní specializace nefrologie.


Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Zlín Jiný

Inteligentní příjemný člověk, který je ve své profesi na správném místě. Více takových :-) Byla jsem u něj na předoperační vyšetření, všechno vysvětlil a hlavně uklidnil. Často jsem si vzpomněla na jeho slova a to mi pomohlo ustát náročnou léčbu. Děkuji

J
Ověřeny pacient
Umístění: Zlín Brnění nohou, nárůst váhy

K panu doktorovi jsem se dostala, když jsem bez zjevných příčin přibrala za 2 měsíce 8 kilo a brněly mě nohy. Marně jsem poukazovala na nedávné klíště a skvrnu po něm. Pan doktor mi doslova řekl: Moc žerete... Odcházela jsem v slzách. Nynější výsledek? Chronická borrelioza a plicní chlamydie. Na vše se tehdy mohlo přijít včas

Jaromír Vašát

Výše uvedené hodnocení , jehož autorka neuveřejnila celé jméno, v celém rozsahu odmítám a důrazně se proti němu ohrazuji. Považuji jej za zavádějící, nepravdivé a dehonestující. Ve své více než třicetileté praxi jsem zmíněný výraz, týkající se příjmu stravy, v souvislosti s pacientem nikdy nepoužil a domnívám se, že vše je pacientku zcela zkresleno a dezinterpretováno.
MUDr. Jaromír Vašát

D
Ověřeny pacient

Nepotkala jsem zatím takového lékaře. Mám před operací, takže jsem u něj byla na předoperačním vyšetření. Vysvětlil mi hodně věcí, zodpověděl všechny moje otázky a vysvětlil mim mnohem víc. Odcházela jsem mnohem klidnější než jsem tam šla.

P
Ověřeny pacient

Takových jako je Pan doktor Vašát,naše zdravotnictví potřebuje mnohem víc.Člověk by se nebál k nikomu jít,neboť jeho přístup je víc než profesionální,Je hlavně člověkem,který cítí s pacientem.Nikdy bych tohoto Pana doktora neměnil.Už vstup ke vždy milé a usměvavé sestřičce je nástupem k uvolnění.Doporučuji.

empatický, inteligentní, jedinečný a ojedinělý člověk.

vynikající lékař a vyjímečný člověk

Naprosto souhlasím. Je to profesionál na svém místě ! Takových více !!!

P

Nejlepší specialista, se kterým jsem se setkal. Velice profesionální a přímé jednání s pacientem. Hovoří s pacientem o vývoji nemoci a léčby a pozorně naslouchá. Svá diagnostická zjištění znovu diskutuje. V případě dotazů ochotně odpovídá - i na věci okrajové, např. fyzikální principy lék. přístrojů (což mě potěšilo).

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Nadstavbová interní specializace nefrologie.