Jaromír Karban, gynekolog Neratovice

Dispensární prohlídky +5 Více

Gynekologický ultrazvuk

Komplexní gynekologická péče

Komplexní péče

V Neratovicích působíme od roku 1993 a ve Štětí od roku 1995. MUDr. Jaromir Karban, absolvent lékařské fakulty Unvierzity Karlovy v Praze. Atestac...

• Osteoporóza
  • Neplodnost

• gynekologie a porodnictví

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Gynekologická ordinace Štětí

Umístění: Gynekologická ordinace komplexní gynekologická péče

K panu doktorovi chodím již mnoho let, jsem naprosto spokojena jak s běžnými prohlídkami, tak s maximální a pečlivou péčí během těhotenství Díky panu doktorovi a sestřičce jsme nyní s malým naprosto zdraví a v pořádku i po komplikacích, které se ke konci těhotenství projevily. Doporučuji

Umístění: Gynekologická ordinace komplexní péče

Moc děkuji panu doktorovi a úžasné sestricce. Velká spokojenost zájem a snaha pomoci je tady na místě.

Umístění: Gynekologická ordinace péče o těhotné

Lékař je příjemný, sestra milá, mé těhotenství probíhalo výborně. Pan doktor mi doporučil pouze jeden velký screening, vyšetření ultrazvukem se neshodovalo s vyšetřením v nemocnici o 1 kg dítěte, to mi přijde dost. Jinak si nemohu stěžovat.

Skvělý pak doktor, přijemný a poradí a pomůže se vším. Sestřička též skvělá. Nemohu vynachválit. Doporučuji! :-)

Velice příjemný pan doktor i prostředí. Nemám nejmenších připomínek. Dostala jsem odpovědi na své otázky. Vřele všem doporučuji.

Vždy vše v pořádku, příjemné a profesionální jednání pana doktora i sestry, krátká čekací doba i bez objednání.

Š

Odborník na slovo vzatý, jak pan dr. tak sestřička mají skvělí přstup k pacientkám jsou vstřícní a vždy umí pomoci a poradit. Prožila sem s panem dr. jedno tehotenství a super, každou návštěvu utz a prohlídka, ptal se napřípadné problémy a celkově si mě hlídal. Ke konci šestinedělí mi i volali zda je vše v pořádku, ptali se na průběh porodu a zda něco nepotřebuji. Závěr 100% spokojenost!!!

jsem u něj druhé těhotenství a nemůžu si stěžovat.pravda,že je trošičku laxní :) ale odborník dobrý.já nemám problém.

Zarazilo a velice nepříjemně mě překvapilo,že si za určení pohlaví účtoval poplatek.Prozatím jsem o žádném jiném gynekologovi neslyšela, že by tento výkon zpoplatnil.

Chodím k tomuto lékaři, jsem spokojená, i když je pravda, že moc neinformuje. Ale super je, že jsou krátké čekací doby i při plné čekárně a vše rychle vyřízeno.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,ctvrty den me pali okolo posevniho vchodu,vice to citim po vycurani..posledni dva dny jsem mela slabi naruzovely vytok.Cekala jsem az skonci vikend a pujdu k lekari ale dnes jsem dostala menstruaci a tak nevim co delat.Nevim abych neco nezanedbala..Dekuji za odpoved

Dobrý den urcite navštivte lékaře a pro jistotu s sebou vezmete moč infekce mocova se dá léčit i při menstruaci

MUDr. Jaromír Karban

• Osteoporóza