Jarmila Zapletálková, psychiatr Hradec Králové

MUDr. Jarmila Zapletálková

Uložit

Psychiatr Více

17 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jeronýmova 750, Hradec Králové
Sam. ord. lékaře spec. - psychiatrie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
1
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - psychiatrie Jiný

Paní doktorka je bezvadná. Vše proběhlo bez vážnějších komplikací. Těším se na další návštěvu u paní Doktorky. :-)


A
Ověřeny pacient

Já na tuto paní doktorku nemohu říct jediné křivé slovo. Léčím se u ní již několik let, obešla jsem nespočet psychiatrů i psychologů. až ona mi dokázala pomoci. A hlavně, konečně mě někdo bral vážně a věřil mi. Měla jsem i moc dlouhé špatné období, které jsem díky této paní doktorce zvládla s ambulantní léčbou, bez hospitalizace. Prášky do mě nikdy necpala bezdůvodně, je pravda, že mi zabral až třetí typ léků, ale tak to v psychiatrii prostě chodí, musí se najít ideální lék a někdy to trvá. Začala jsem k ní chodit jako student střední školy a vždy se snažila vybrat z dané skupiny léků nějaký s žádným či minimálním doplatkem. Když je mi dlouhodobě lépe zvolna dávky snižuje a naopak, když se mi přitíží, nikdy není problém okamžitě přijít a poradit se. Vždy se zajímá, jak se mi daří a ptá se na vše možné z osobního života, čímž plní i funkci psychologa. Nezřídka mě pochválí za to, jak si vedu, což vždycky povzbudí a potěší. Je pravda, že se někdy dlouho čeká, ale dá se vytipovat, kdy je v čekárně volněji a podle toho se objednat, sestřička mi vždy vyjde vstříc. Pro mě nejlepší psychiatr a děsím se dne, kdy půjde do důchodu a já budu muset hledat jiného.


P
Ověřeny pacient

Chodím k pí.Mudr. léta,dodnes mi nesdělila moji diagnózu,na kterou jsem se ji ptala.Dlouho mi zkoušela různé léky.Až konečně začal jeden zabírat.Při objednané návštěvě k ní, převažuje z její strany spíše nezájem a očividná znuděnost,že ji tam jde zase jeden blázen a rychle co chce a šup s ním za minutu ven a to po dlouhém čekání v čekárně na koukání TV- většinou naladěné na pesimistické příběhy....paradoxně.Jistě,že mezi Psychiatrem a psychologem rozdíl je značný,můj názor však je,že pár slůvek by paní lékařka-Psychiatrička s pacientem prohodit o jeho momentální situaci měla, a to vlídným a empatickým přístupem a ne tak,že z ní mnohdy čiší pocit už dělej a běž.Na druhou stranu,pravdou je,že léky napíše,když je člověk nutně potřebuje a od toho tu je. Mohla by udělat něco lidského a vcítit se do Nás"Bláznů" a pomoci už jen vlídným slovem.Protože někdy jedno slovo může pomoci,než-li právě ona tableta.Popř si člověk nemusí vzít dvě,ale jen jednu.Je škoda,že paní Mudr. s pacienty chvátá z ordinace.Nelze se nezmínit o tom,že sama má změny váhy.Jednou o cca 10 kg, lehčí a naopak.....co to asi může způsobovat?! Ať si to každý přebere po svém.Mám svůj názor.Rozhodně není špatný člověk,jen by si měla uvědomit,že jsme také lidé a né úplní blázni,kteří nemají nárok na její pár minutový shovívavý rozhovor,který si na víc hradíme a hlavně očekáváme plnou podporu a pomoc.Pro předepisování receptů,tam nemusíme chodit,to by Nám je rovnou mohly zasílat poštou.Nemyslíte,Vážení. Vše vyplívá asi už z její dlouholeté praxe, a už je z toho co dělá unavená.Žádám za Nás za všechny, trochu více empatie a Vašeho času v ordinaci. Předem Děkuji.Jeden z Vašich pacientů.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Dnes jsem byla u téhle paní doktorky poprvé.
Co se mi líbilo: Vyslechne, na co potřebuje se vyptá, předepíše léky - s čímž jsem počítala, nebo v to alespoň doufala. Ten kdo tu píše, jak každého bere za depresistu, ať se objedná k psychologovi, pokud si chce jen zdlouhavě povídat. Lékař je od toho, aby léky předepisoval. Nepřipadalo mi, že by komunikace s ní vázla. Byla milá a ochotná. A já spokojená, že jsem dostala léky.
Co se mi nelíbilo: Jediná věc co mi vadila byla ta, že tam za ní kdosi přišel na návštěvu a snad půl hodiny tlachal u ní v ordinaci. Čekárna se plnila a nikoho to moc nevzrušovalo. Ještěže jsem tam přišla jako první. Ale co se jejího profesionálního přístupu týče, tak hodnotím kladně, alespon zatím. Čtyři hvězdičky dávám za tu dlouhou čekací dobu (zbytečnou).


Osobně jsem s paní doktorkou spokojená a jak tady někdo psal, není psycholog, k psychiatrovi se většinou chodí s tím, že léky prostě napíše. Zažila jsem příšerné psychiatry, ona je oproti nim skvělá. Rovná upřímná paní, která vás, pokud je vám mizerně, vyslechne a pokud jdete zkrátka na kontrolu, zeptá se co a jak a když nemáte co řešit, zbytečně vás nevyslýchá. Ne každému to vyhovuje, ale já osobně jsem její krevní skupina. Že píše léky mi vyhovuje, nemusím se zbytečně vykecávat co a proč potřebuji.


Bohužel hrůzná zkušenost pro mě, paní doktorka si naštěstí vybrala obor, který není pro laiky příliš trasparentní a vychází z toho, že 90% lidí trpí dnes depresemi, tudíž není vlastně, co zkazit, proto jen předepisuje a předepisuje. Takže se trochu usmívám nad slovy, že je výborný diagnostik. Za sebe musím říci DĚKUJI, ALE UŽ NIKDY VÍCE, mám štěstí, že mohu chodit k odborníkovi, který mi díky změně diagnozy pomohl. Duševní choroby jsou opravdu hrozné a kdo nezažil, tak nemůže pochopit. Proto bych očekávala i trošku odpovědnější a citlivější přístup k pacientům. Lituju všechny, kdož k ní chodí a tráví nekonečné hodiny v čekárně, aby měli tu čest spatřit znuděnou paní doktorku osobně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorku pamatuji z doby, kdy jsem se léčila u jejího manžela, vyhlášeného specialisty. Jednou, když byl z důvodu nemoci nepřítomen, nabídla mně konzultaci a musím říci, že byla chápavá, pozorná a milá a na mě jako na pacientku působila velice pozitivně. To je velice důležité u lidí, které trpí těžkými a vleklými depresemi. Proto si paní doktorky velice vážím a jsem přesvědčena, že je nejen kvalitní lékařkou - specialistkou, ale i člověkem, který má o své pacienty zájem a snaží se jim pomoci.


B

Je velice příjemná a chápavá


B

Paní doktorka je nekomukativní, rozhovor dost vázne. Dlouhé doby mezi pacienty.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A

profesionál se srdcem


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti