Skvělá paní doktorka. Je vidět, že má ohromné praktické zkušenosti a že je opravdovým odborníkem. Klade důraz na maximální informování pacienta. Při chirurgickém zákroku s lokální anestezií průběžně zjišťuje zpětnou vazbu ("nebolí to?"). Její sestřička je rovněž velmi příjemná a vnímavá.

Švihovská 14, Plzeň
Plzeň, Dopravní zdravotnictví a.s., Železniční poliklinika (mapa)

Má dlouholeté bohaté zkušenosti. Je opravdová odbornice a snaží se nic nezanedbat. Rovněž sestřičku má příjemnou a citlivou. Dozvěděl jsem se o ní z pochvalného rozhovoru lidí v lékárně a od té doby jsem její pacient.Vřele doporučuji, ale bohužel ordinuje na zkrácený úvazek( pondělí a středa).