Praktický lékař gynekolog
Okružní 10, Mohelnice

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Vše naprosto v pořádku. Dr. se snažila vyřešit problém, měla na mě dostatek času. Velmi ochotná sestrička. Moc děkuji a doporučuji.

Dala jsem paní doktorce šanci, slyšela jsem na ní jen negativní ohlasy přesto jsem nechtěla dát na druhé lidi.. vše bylo v pořádku, sice je trochu necitlivá že po každé prohlídce krvácím a dva dny mě to pak bolí, ale dalo se to, nechtěla jsem jezdit někam do jiného města, ale jakmile mi nastaly problémy tak paní doktorka to ani nepoznala, nová doktorka okamžite poznala že mam endiometrozu, navic mi vzala krev, změřila tlak, prohmatala prsa, dala mi různe doporučení, dokonce mě poslala i na genetické testy.. také dala leky ktere nejsou zdarma ale zato jsou daleko šetrnější. Jinak vybavení bych tak neřešila, ale vážně se citim ted daleko lépe když mam jit na prohlidku.. tady u paní fricové není žádné soukromí sestra tam jde kdykoliv, i když ležím na "koze", v kabince jsou už další ženy a vše slyší.. no a mohla bych pokračovat, ale to neni to nejhlavnější jak to, že paní doktorka občas na tom ultrazvuku nevidí to, co tam vidí jiní doktoři.. pišu to, protože nejsem jediná co ma podobnou zkušenost a myslim že to važne není sranda. Proto doporučuju jit radši k nekomu jinemu hlavne mladym holkam

navstevovala jsem pani doktorku,kdyz muj lekar sel delat primare nemocnice.Ze zacatku se mi zdala dobra,ale potom mi nastali problemy a kdyz jsem se ptala,tak porad rikala ze to je normalni atd .Nakonec jsem musela k odbornikovi ohledne toho zda nemam rakovinu cipku.a nakonec mi nemohl udelat jeste ani testy jelikoz jsem mela akutni zanet cipku.Divil se,ze to nechala zajit tak daleko.Takze 2mesice leceni a az potom testy.Takze pokud muzete jdete k jinemu lekari.

s manželem jsme se snažili o miminko 3 roky,až loni v červnu jsem o tom řekla paní doktorce a hned to začala řešit a podařilo se,za 2 měsíce budeme mít miminko a za celou dobu těhotenství,se ke mě paní doktorka chovala moc hezky a odcházela jsem pokaždé z její ordinace s velikým ůsměvem a spokojená,tímto jí moc děkuji,že díky ní budeme tři :-))))

chodim k ni 20 let a jsem s ni spokojena....

Já chodím k paní doktorce od začátku, co jsem si poprvé chtěla nechat napsat antikoncepci a nemůžu si na nic stěžovat. To jak tady některé z vás píší, že má staré vybavení apod., tak u paní doktorky asi dlouho nebyli... Já tam byla zrovna včera a v čekárně je krásná velká televize, pohodlné židle, spousta časopisů a v ordinaci mi to také přijde bezproblémové. Jediná věc co mi vadí je spíš zdravotní sestřička. Ta pokaždé, co tam jdu je na mě nepříjemná, protivná, musí mít všechno hned a neodpustí si často naprosto nemístné poznámky o mé váze apod. (a to nejsem nijak tlustá, normálních 65kg)... Paní doktorku ale rozhodně doporučuji i těm nejmladším ;-)

Lidi proberte se!!! Sami jste primitivní, když si myslíte, že jde o vybavení....To potřebujete luxus?..mě teda stačí odborná gyn. pomoc, jaké se mi u této paní dr. dostává...

Velmi kvalifikovaná lékařka. O tom jaký kdo má nábytek to opravdu není. Za mnoho let praxe pobrala již mnoho zkušeností a v ordinaci má i nějaký ten certifikát o různých doškolení. S pacientkami mluví narovinu a bez příkras. Takové jednání je opravdu férové. Rozumím, že ne každému to může vyhovovat, ale lepší když se dozvím co mi je než aby mi doktorka zamlžovala informace.

Lituji tohoto doktora. Nebot je velmi dobry a je ho pro "Mohelnici" škoda.