Jarmila Fricová, gynekolog Mohelnice

MUDr. Jarmila Fricová

Gynekolog

18 názorů

Uložit


Adresa

Okružní 10, Mohelnice
Praktický lékař gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
18 názorů

Ověřeny pacient

Dala jsem paní doktorce šanci, slyšela jsem na ní jen negativní ohlasy přesto jsem nechtěla dát na druhé lidi.. vše bylo v pořádku, sice je trochu necitlivá že po každé prohlídce krvácím a dva dny mě to pak bolí, ale dalo se to, nechtěla jsem jezdit někam do jiného města, ale jakmile mi nastaly problémy tak paní doktorka to ani nepoznala, nová doktorka okamžite poznala že mam endiometrozu, navic mi vzala krev, změřila tlak, prohmatala prsa, dala mi různe doporučení, dokonce mě poslala i na genetické testy.. také dala leky ktere nejsou zdarma ale zato jsou daleko šetrnější. Jinak vybavení bych tak neřešila, ale vážně se citim ted daleko lépe když mam jit na prohlidku.. tady u paní fricové není žádné soukromí sestra tam jde kdykoliv, i když ležím na "koze", v kabince jsou už další ženy a vše slyší.. no a mohla bych pokračovat, ale to neni to nejhlavnější jak to, že paní doktorka občas na tom ultrazvuku nevidí to, co tam vidí jiní doktoři.. pišu to, protože nejsem jediná co ma podobnou zkušenost a myslim že to važne není sranda. Proto doporučuju jit radši k nekomu jinemu hlavne mladym holkam

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


navstevovala jsem pani doktorku,kdyz muj lekar sel delat primare nemocnice.Ze zacatku se mi zdala dobra,ale potom mi nastali problemy a kdyz jsem se ptala,tak porad rikala ze to je normalni atd .Nakonec jsem musela k odbornikovi ohledne toho zda nemam rakovinu cipku.a nakonec mi nemohl udelat jeste ani testy jelikoz jsem mela akutni zanet cipku.Divil se,ze to nechala zajit tak daleko.Takze 2mesice leceni a az potom testy.Takze pokud muzete jdete k jinemu lekari.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nynís manželem jsme se snažili o miminko 3 roky,až loni v červnu jsem o tom řekla paní doktorce a hned to začala řešit a podařilo se,za 2 měsíce budeme mít miminko a za celou dobu těhotenství,se ke mě paní doktorka chovala moc hezky a odcházela jsem pokaždé z její ordinace s velikým ůsměvem a spokojená,tímto jí moc děkuji,že díky ní budeme tři :-))))


chodim k ni 20 let a jsem s ni spokojena....


Já chodím k paní doktorce od začátku, co jsem si poprvé chtěla nechat napsat antikoncepci a nemůžu si na nic stěžovat. To jak tady některé z vás píší, že má staré vybavení apod., tak u paní doktorky asi dlouho nebyli... Já tam byla zrovna včera a v čekárně je krásná velká televize, pohodlné židle, spousta časopisů a v ordinaci mi to také přijde bezproblémové. Jediná věc co mi vadí je spíš zdravotní sestřička. Ta pokaždé, co tam jdu je na mě nepříjemná, protivná, musí mít všechno hned a neodpustí si často naprosto nemístné poznámky o mé váze apod. (a to nejsem nijak tlustá, normálních 65kg)... Paní doktorku ale rozhodně doporučuji i těm nejmladším ;-)


Lidi proberte se!!! Sami jste primitivní, když si myslíte, že jde o vybavení....To potřebujete luxus?..mě teda stačí odborná gyn. pomoc, jaké se mi u této paní dr. dostává...


Velmi kvalifikovaná lékařka. O tom jaký kdo má nábytek to opravdu není. Za mnoho let praxe pobrala již mnoho zkušeností a v ordinaci má i nějaký ten certifikát o různých doškolení. S pacientkami mluví narovinu a bez příkras. Takové jednání je opravdu férové. Rozumím, že ne každému to může vyhovovat, ale lepší když se dozvím co mi je než aby mi doktorka zamlžovala informace.


Lituji tohoto doktora. Nebot je velmi dobry a je ho pro "Mohelnici" škoda.


K paní dr. chodím leta. Nikdy nebyla nepříjemná, chovala se ke mně velice dobře, vybavení sice nemá nejluxusnější, ale vzhledem k jejímu věku, si myslím postačující. K čemu je super vybavení, na kterém lékař neumí pracovat, nebo je velmi laciné a naoko vypadající draze. Její zkušenosti a praxe se nedá ničím nahradit. Přestože má pacientek nadmíru, tak ji vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti