Jarmila Buchtová, zubař Havířov

MUDr. Jarmila Buchtová

Uložit

Zubař Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Lidická 43/886, Havířov
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

Co se týče lidského přístupu dávám jedničku, jak paní zubařka tak paní sestřička ale co se týče zubů dávám - ... Absolutně žádná starost, při preventivní prohlídce prolítla zuby aniž by si všimla viditelných kazů. Jelikož mám dědickou kazivost zubů dost trpím. Dnes jsem byla poprvé u nové paní zubařky a jsem nadmíru spokojená s jejím přístupem jak chováním tak přístupem k zubům. Teď mě čeká zpravování mého chrupu jelikož p.Buchtová dost věcí přehlídla :-(.

A
Ověřeny pacient

Opravdu skvělá paní doktorka,milá sestra,úžasný přístup k mojím dětem i ke mě i když mi bude 40.Mívala jsem hodně strach ze zubařů než jsem k paní doktorce chodila,nyní navštěvuji ordinaci paní doktory a jsem maximálně spokojená,chodím domů z dobrým pocitem a ani necítím že mi něco bylo opravované.Už bych neměnila ani náhodou.Určitě doporučuji,jsou obě úplně skvělé.

R
Ověřeny pacient

Dcera navštěvuje paní doktorku již od školky a dnes ji je 18let a neměnila by ani náhodou!!Je to její zlatá paní doktorka,která má vždy úsměv na tváři a pěkné slovo,že i ta bolest není tak zlá a lépe se snáší s přístupem paní doktorky a také sestřičky,která je taky moc příjemná a milá! Doporučujiiiii!!

Zubařa jsem se velmi bála (jako mnooho lidí). Odvážila jsem se po 10 letech právě k paní doktorce na doporučení známých. Přístup jak její i sestřičky velmi příjemný, óbě byly velmi hodné (možná až moc :-), ale bohužel co se mých zubů týká, tak už to tak růžové nebylo, mé zuby vypadají hrozně díky zubnímu kamenu, kterého si paní doktorka vůbec nevšimla (a že to nejde přehlídnout). Ale co se týká lidského přístupu dávám jedničku.

Ověřeny pacient

Skvělá lékařka, odborník ve svém oboru a pracuje velmi kvalitně a precizně. Všem vřele doporučuji.

nejlepsi stomatolog co znam ja jich v havru hodne znam ostatni sou ho****

velmi milá, vstřícná, ohleduplná při ošetření pacienta

M
Ověřeny pacient

Vřele doporučuji. Nejlepší stomatolog.

P

Opravdu skvělá paní doktorka,úžasný přístup k dětem,milá sestra,člověk má u nich v ordinaci pocit že přišel navštívit příbuzné...díky častému stěhování jsme již vystřídali mnoho lékařů,ale takto kvalitní lékařku a sestru jsme ještě nepotkali...doporučuji všem!Nejlepší jednoznačně!!!!

Jsem rád, že se o mé zuby stará právě ona.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti