Jarmila Benešová, pediatr Dolní Benešov

MUDr. Jarmila Benešová

Pediatr

11 názorů

Uložit


Adresa

Na březích 277, Dolní Benešov
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
11 názorů

K
Ověřeny pacient

Paní doktorka má své vyhraněné názory, nesouhlasím se všemi. Ale to člověk nikdy nesouhlasí s každým, úplně ve všem. I když z mého okolí vím, že se najdou takoví, kteří paní doktorku nemají rádi, já na ní nedám dopustit. Je to profesionál, ví co dělá a necpe do každého hned antibiotika. Mi jednou doporučila homeopatickou léčbu na psychické potíže a opravdu mi pomohla. Děkuji Vám paní doktorko. :)


J
Ověřeny pacient

Ja jsem k pani doktorce chodila v detstvi. Pamatuji si, ze jako dite jsem se ji bala ale musim uprimne rict, ze v tom veku bych se bala kohokoliv. Kdyz jsem pak pozdeji mela zdravotni problem nikdo jiny krome pani doktorky nemel poneti co se mnou je.
Hodne lidi rika ze je naladova...no rekneme si to uprimne...mnohokrat vam pani doktorka rekne veci ktere rodice neradi slysi a pak je to problem.
Pani doktorka vi co dela a nedala bych na ni dopustit.


Ověřeny pacient

Jedná se o nejlepšího lékaře a to zdůvodu, že u dětí se zabývá alternativní medicinou, co je pro společnost to nejlepší. Sám užívám alternativní medidínu přes dvacet let o to pro celou rodinu a okolí.


nikdy jsem s ní problém neměla:)


M

Chodila jsem k ní jako dítě a chodím k i nyní se svou dcerou. Nemám s ní problém. Vše je o komunikaci. Některé maminy i mé kamarádky se tváří jak kdyby sežraly moudrost světa a když pak mají s dětmi problém může za něj pediatr. Jistě to není nejlepší pediatr na světě ale rozhodně né nejhorší a každý z nás má možnost volby. Tak lidičky komu se nelíbí může jít přece jinam.


.

No hrůza!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


G

Náladová je slabé slovo.. Povýšenecká, arogantní, nepříjemná, neumí komunikovat s dětmi.....S manželem (také pediatrem) by měli dát prostor mladším kolegům.......

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

K paní doktorce jsem chodila téměř 15 let a podle mě je to velice dobrý odborník, i když svým chováním k rodičům a někdy i dětem je nepříjemná. Je prostě náladová. Ale vždy dobře poradila i když někdy docela svérázně.


P

Chodím k paní doktorce od dětství. Teď mám dvě děti a moc se mi líbí jemné léčení. Hodně se snaží, aby děti nemusely zbytečně dostat antibiotika. Musím říci, že ke mně a mým dětem byla vždy velice ochotná a milá.


K paní doktorce chodím již 14 let.A když někomu nevyhovuje-ať jde jinam!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti