Praktický lékař pro dospělé
Horní Valy 4, Hodonín

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je mým praktickým lékařem již téměř 30 let. Nikdy jsem s ní neměl problém stran vysvětlení problému, popř. dalšího postupu léčby. Paní doktorka je velmi pečlivá a svědomitá, to se může projevit na čekacích dobách. Já jsem toto ochoten podstoupit, ušetří to mraky času při dalších/zbytečných návštěvách jinde obvyklých. Nikdy jsem nedostal zbytečná antibiotika bez předchozího zjištění, na druhou stranu pokud bylo třeba, byla léčba vždy cílená. Nedávno absolvované předoperační vyšetření bylo dobře hodnoceno i specialisty v brněnské nemocnici. Paní doktorce za dlouholetou léčbu mě i mé rodiny ze srdce děkuji a přeji mnoho zdraví a sil, aby se o nás, spokojené pacienty, mohla ještě dlouho strat. LV

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá, umí naslouchat a vždy se snaží co nejlépe s problémem pomocí. Sice delší čekací doba, ale nedám na paní doktorku dopustit. Sestřičku má velice milou a příjemnou, vždy usměvavá. Kdykoliv potřebuji něco i po telefonu vždy sestřička poradí, případně mě pozve nebo mi předepíše mé pravidelné léky. Někdy je těžší se dovolat, ale není divu, telefonátu mají určitě dost, případně mi nedělá problém se jednou za čas stavit, nechat si přeměřit tlak a když chci jen léky tak mi je napíše hned a vůbec nečekám dlouho. Jsem velmi spokojená jak s paní doktorkou, tak i se sestřičkou.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Do této ordinace se nedá dovolat!!!! Pokud potřebujete recept na léky, které berete pravidelně, tak tam musíte osobně. U jinych lékařů si stačí zavolat o e-recept, u této p. doktorky musíte jít do čekárny mezi nemocné pacienty.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Naprosto neepatická, neprofesionální lékařka. Ordinační hodiny od 7, ale přichází kolem 9-10, jak se jí to hodí. Dlouhá čekací doba. Čekala jsem už i 5 hodin, jednou jsem čekala 3 hodiny, přestože jsem byla objednaná. Ale není se čemu divit, paní doktorka si totiž před vámi v ordinaci přelévá kávu z jednoho hrníčku do druhého, aby jí dřív vychládla a mohla tu kávu dřív vypít. Nebo před vámi volá s rodinou, vůbec ji netrápí, že tam sedíte a čekáte na ošetření. Nosím brýle na dálku a na preventivní prohlídce se mi pomalu vysmála, že jsem bez brýlí nepřečetla tabuli, že to určitě přečíst musím. Preventivní prohlídku si pak zapomněla vykázat na pojišťovnu a místo toho, aby použila záznam z předchozí, dělala mi o týden později novou, kterou už vykázat naštěstí zvládla. Při jedné prohlídce mi dokonce tvrdila, že už mám dítě, i když jsem žádné neměla - nechápu kde to vzala. Takových věcí bylo ale povíc. Navíc s vámi jedná arogantně, s přetvářkou. Jsem ráda, že jsem od ní odešla.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je pečlivá, ale v 10 rano teprve začít ordinovat? Jde poznat že je starší a s technologiemi jí to moc nejde. Sestra nepříjemná. Čekala jsem v čekárně hodinu a půl před koncem služby, vylezla za hodinu s tím, že mě nevezme. A to je tak furt, s tou čekací dobou. Několikrát jsem byla i objednana a vždy mě vzaly minimalne o 2 hodiny pozdejs.

chválihodný a zodpovědný přístup, nedám dopustit. Možná delší čekací doba v čekárně, ale celkem pochopitelné je-li čekárna naplněná pacienty v důchodovém věku. Raději si v čekárně počkám, ale vítám když se mi lékař věnuje a vyšetří mě zodpovědně. To jak dlouho a co píše do posudků či do lékařské zprávy je záležitost lékaře....Doporučuji

Paní doktorka je velmi pečlivá,zatím jsem velmi spokojen.Navíc lékaře nepotřebuji často,tak mě delší čekací doba nevadí.A když už je člověk hodně nachlazený,tak k lékaři jde stejně i kdyby tam měl čekat 2 hodiny.

Paní doktorka je profesionálka! Je dobrá lékařka pokud má někdo problém s přístupem této lékařky k pacientům není nic jednodužšího než odejít jinam!

Paní doktorka má skutečně velmi dobrý vztah k pacientům, problém vyslechne, vyšetří pacienta velmi poctivě a i velmi dobře poradí. I přes dlouhé čekací doby v čekárně vřele doporučuji!

paní doktorka je velmi pečlivá, ochotná a má zájem o pacienta. jsem s ní velmi spokojena. každého pacienta pěkně probere, ne jako jiní jenom napsat prášky a na člověka se ani pomalu nepodívat.je super.