Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Horní Valy 4, Hodonín
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je pečlivá, ale v 10 rano teprve začít ordinovat? Jde poznat že je starší a s technologiemi jí to moc nejde. Sestra nepříjemná. Čekala jsem v čekárně hodinu a půl před koncem služby, vylezla za hodinu s tím, že mě nevezme. A to je tak furt, s tou čekací dobou. Několikrát jsem byla i objednana a vždy mě vzaly minimalne o 2 hodiny pozdejs.

B
Ověřený profil

chválihodný a zodpovědný přístup, nedám dopustit. Možná delší čekací doba v čekárně, ale celkem pochopitelné je-li čekárna naplněná pacienty v důchodovém věku. Raději si v čekárně počkám, ale vítám když se mi lékař věnuje a vyšetří mě zodpovědně. To jak dlouho a co píše do posudků či do lékařské zprávy je záležitost lékaře....Doporučuji

Ověřený profil

Paní doktorka je velmi pečlivá,zatím jsem velmi spokojen.Navíc lékaře nepotřebuji často,tak mě delší čekací doba nevadí.A když už je člověk hodně nachlazený,tak k lékaři jde stejně i kdyby tam měl čekat 2 hodiny.

Paní doktorka je profesionálka! Je dobrá lékařka pokud má někdo problém s přístupem této lékařky k pacientům není nic jednodužšího než odejít jinam!

```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

M

Paní doktorka má skutečně velmi dobrý vztah k pacientům, problém vyslechne, vyšetří pacienta velmi poctivě a i velmi dobře poradí. I přes dlouhé čekací doby v čekárně vřele doporučuji!

A

paní doktorka je velmi pečlivá, ochotná a má zájem o pacienta. jsem s ní velmi spokojena. každého pacienta pěkně probere, ne jako jiní jenom napsat prášky a na člověka se ani pomalu nepodívat.je super.

možná poctivá ale do posudku nebo na doproucení napíše i to co není potřeba a věci se vůbec netýká

M

Paní doktorka je velmi zodpovědná a poctivá lékařka s osobitým přístupem k pacientovi, což se odráží na době strávené v čekárně. S jejím přístupem jsem však velmi spokojena rozhodně bych neměnila. Řekla bych, že na počtu pacientů se odráží schopnost lékaře. Chválím.

poctiva,ale hodinove čekaci doby,

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti