Kollárova 664, Litovel
Odborný lékař otorinolaryngologie

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Mudr Žižková je odborník, ochotná, řeší rychle a efektivně. Antibiotika jsou podložena vyšetřeními. .

G

MUDr. Žižková má profesionální přístup k pacientovi. Akutní případy řeší přednostně a velmi ochotně. Tohoto lékaře vřele doporučuji. L.Cimala

Paní doktorka je odborník na svém místě,Nejenže mi pomohla se sluchem,ale manželovi se zánětem žil na noze a švagrové s hemeroidy.

Paní doktorka je velmi ochotná , vždy mi dobře poradila , má velmi pěkný vztah k dětem .
Anna N.

Paní doktorka léčí cíleně, přesně a komplexně.Vše podloží potřebnými vyšetřeními, dobře vysvětlí postup léčby.
Mnoho úkonů dělá navíc a zdarma, vytelefonuje jiná vyšetření a současně objedná..........
Ona i její sestřička jsou milé a ochotné. Čekárnu má plnou hlavně v době zvýšeného výskytu virových onemocnění - asi logické. Pokud mě ošetří přesně a rychle, ostaní si snad nebudou ztěžovat na čekání.
Zatím nejlepší lékařská péče se kterou jsem se já a má rodina setkala.

Paní doktorka je příjemná,sestřička také. Dělají svoji práci opravdu velmi dobře z mého pohledu. Doporučuji :)

profesionální přístup,důkladné vyšetření,mohu jen a jen doporučit

Poctivá,přijemná,milá,ochotná.Rozhodně ve všech směrech nejlepší přístup a péče s jakou jsem se kdy setkala.

sice se musí v čekárně dlouho čekat, ale je ve své praxi velmi dobrá,dokáže si se vším poradit a určit správnou diagnozu,stojí to za to si počkat.mohla by přehodnotit svou ordinační dobu a nosit bílé pracovní oblečení, ale jinak hodnotím kladně.

Solidní,příjemná,odborník.