Sokolská 35, Praha
Ambulance lékařské genetiky

Zobrazit ostatní genetiků v okolí

F

Nedoporučuji! Paní doktorka je důkazem, že prázdné tituly bez patřičného vzdělání se udělovaly už za socialismu, museli jsme podstoupit jiné vyšetření, které dopadlo zcela jinak než vyšetření od "paní doktorky".

Kromě atestace z genetiky má i atestaci z psychiatrie, takže má pochopení.

byla jsem u p. doktorky před vánocemi na vyšetření, musím říct, že maximální ochota, sama mě objednala na vyšetření k apolináři a byla ochotná mi vše podrobně vysvětlit. jsem s přístupem hodně spokojena. dokonce byla ochotná se se mnou setkat přes svátky, kdyby něco nebylo vpořádku.

Laskavá vstřícná lékařka, ochotně a dopodrobna vysvětlí výsledky testů a dopodrobna vše vysvětlí (konzultace v těhotenství - velmi doceňuji laskavý a otevřený způsob jednání).

S paní doktorkou jsem mluvila zatím pouze telefonicky ale musím říct, že je velmi milá, ochotná a empatická. Už se těším na návštěvu.

velice profisionální s velikým zájmem o pocienta

Velice ochotná ,příjemná,vstřícná a profesionální lékařka. Doporučuji

U paní doktorky jsme byli velmi spokojeni. Její přístup je pečlivý a snaží se vše srozumitelně vysvětlit.

U této paní doktorky jsem byla několikrát a byla jsem vždy velmi spokojená s jejím přístupem,upřimností a pečlivostí. Zdena Svobodová

• lékařská genetika
  • psychiatrie