Jana Zajptová

Fyzioterapeut

Kontaktní informace

• Katastrofa - po 10. minutách uvažování nad žádankou mi bylo řečeno, že to, co je požadováno mi zde bude uděláno. Realita? Objednali mě na jeden termín, že počet je 7x a nebo taky 10x, že to se uvidí... Unavená neochotná dáma.. Domluvila jsem si hlídání mimina, (máma mi přjela 2 hodiny jednu cestu), dostavila jsem se v objednaný čas a světe div se: druhá dotyčná přítomná "dáma" oznámila první, že se mnou má pouze cvičit, že mobilizaci a edukaci pojišťovna nehradí! Neochota, nezájem, arogance - nedoporučuji ani jako placené služby. Sem už NIKDY! Měly by uhradit ještě zbytečnou cestu a čas mé matky. O kousek dál v nemocnici není problém, vše funguje - to jsou jiné služby.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů