Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jablonského 583, Třeboň
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Profesionalka s lidskym pristupem. Skoda, ze lekaru, jako je Mudr. Ticha neni vice. Jsem vdecna, ze je mou obvodni lekarkou, velmi si ji vazim a mam moc rada a totez k sestricce Irence.

I
Umístění: jiné místo Jiný

26.3 2020
Chtěl poděkovat paní doktorce Tiché za rychlou a účinnou pomoc při při řešení akutních zdravotních problémů otce manželky. Paní doktorka ochotně přišla v pozdních večerních hodinách na návštěvu, když měla dávno po pracovní době /i v době koronavirové infekce/. Ivan R.

L
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Péče o maminku

Děkuji za laskavou a pečlivou péči o moji maminku která prodělala vážné onemocnění a díky péči paní doktorky a sestřičky se maminka rychle zlepšuje a opět se těší ze života.
Děkuji a přeji mnoho spokojených klientů a osobní pohody.
Ing. František Leština

O
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Odběry před plánovanou infuzí ve vinohradské nemocnici.

Vynikající doktorka a odbornice, má citlivý přístup k pacientům, jsem moc ráda, že je mou obvodní lěkařkou a stejně vřelý a citlivý přístup má i sestřička Irenka. Jsem moc ráda, že navštěvuji právě tuto ordinaci♥️!

L
Ověřeny pacient

Mgr. Vladimír Vašek
Vynikající paní doktorka, opravdový profesionál s lidským přístupem!!!!Vřele doporučuji všem!!!!

Ověřeny pacient

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Tiché a sestřičce Irence za ošetření naší dcery po nehodě. Byla jediná v Třeboni, která dceru ošetřila i když měla dávno po pracovní době. Lékaři kteří měli v danou dobu ještě ordinační hodiny, tak nebyli k zastiženi. Děkuji jim za jejich ochotu a laskavost. V Třeboni lepšího lékaře nenajdete. Radka K.

T
Ověřeny pacient

Nejlepší doktorka co znám. Opravdový profesionál, který sleduje poslední trendy v medicíně a navíc s velmi přátelským přístupem, ke svým pacientům. Vždy je schopna poradit a najít to nejlepší řešení, když ostatní lékaři tápou. Milé sestřičky jako bonus. Mám štěstí, že je mou praktickou doktorkou.

L
Ověřeny pacient

Velmi ochotná, milá paní doktorka s velkou znalostí svého oboru, zkrátka profesionál.
Skvělý přístup k pacientům, ochota naslouchat, vysvětlit, poradit, doporučit.
Lidský, obdivuhodný přístup a zájem o pacienta. A sestřička to je jedno velké sluníčko a laskavý člověk. Společně tvoří skvělý tým a já jsem velmi ráda, že jsem jejich pacientkou.
Lenka Voců

A
Ověřeny pacient

Pani doktorka, je zatim nejlepší doktorka, kterou ve svém okolí znám, nezanedbává pacienty, ma milý přístup a je vždy ochotná.. Přála bych zdravotnictví, aby takových lékařů bylo více..

Z

Vždy jí mohu zavolat, nikdy jsem nezažila, že by nebyla klidná, usměvavá a chápající. Velmi se mi při návštěvě věnuje a to nejen k problému, se kterým jsem přišla. Vždy pečlivě prohlédne mé papíry, vyptá se na případné další potíže a doporučí, co bych neměla zanedbat. Společně probíráme způsoby léčby. Vím, že velmi ochotně objíždí na kole své starší pacienty i po pracovní době, pokud ví, že mají potíže dostavit se osobně do ordinace. Zná mě i moji rodinu, až se někdy divím, že si vše pamatuje. Zkrátka rodinný lékař, jak má být.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti