Zborovská 1245, Hranice
Nemocnice Hranice

Zašovská 778, Valašské Meziříčí
Ordinace gynekologa

Rozhodnutí o vyšetření nechává na Vás, vyžaduje pouze podpis v případě odmítnutí. To beru jako velké pozitivum. Sestřička je velmi příjemná. Čekárna je malá, ale hezká.

Paní doktorka na mě působí arogantně, vysmívá se opačným názorům na vyšetření, je rázná, mě nevyhovuje. Vyšetření probíhá vklidu, nikam nespěchá, ochotně vysvětluje dotazy. Vyšetřovací místnost na mě působí trochu stísněně, není mi tam příjemně.

Vstřícná, profesionálka, vysvětlí, doporučí. Kdo se ptá, ten se vše dozví. Můžu všem jen doporučit.

Manželka ležela několikrát během těhotenství s hematomem a vždy se bála vyšetření paní doktorky. Několikrát se stalo že vyšetření bylo necitlivé a ještě nějakou dobu po něm měla žena bolesti. U ostatních lékařů se to nedělo.
A i komunikace byla občas náročnější, žena není žadná přecitlivka ale vracívala se občas s pláčem. Né kvuli tomu co se dozvěděla ale kvůli mírně arogantnímu podání.
Neříkám že vždy.

Já jsem spokojena moc :-) K paní doktorce chodím už dlouho i úspěšným těhotenstvím jsem s ní prošla.
Je pečlivá, optimistická. Nejvíce si cením že mě nikdy neodbyde :-)

Jsem velmi spokojená, mohu jen doporučit.

Nesetkala jsem za 40 let života s tak vstřícnou lékařkou, úžasný přístup k lidem, poradí, vysvětlí. S člověka opadne strach. Profesional každým coulem.

Mohu poprosit o kontakt a ordinační hodiny paní doktorky ve Valašském Meziříčí, děkuji. Spěchá :-(

Výborný lékař a výborný psycholog, obrovská praktická zkušenost. Mohu jen doporučit.

Odborná a vstřícná

velmi dobrá lékařka, sympatická, vždy se zeptá jak se daří mě i mému synovi