Když se řekne mistr svého oboru,pak je to naše pani doktorka ,včetně jejího týmu,myslím tím i sestřičku a laboranty.tak skvělý přístup opravdu,který mají a souhra se jen tak nevidí.Jezdim k ní už dlouho a jsem nadmíru spokojená.Líbí se mi,že je perfekcionalistka a nic nezanedbá.Jezdím k paní doktorce opravdu z daleka a vůbec toho nelituji.Když řeknu,že se k paní zubařce těším,i když vím,že mě čeká velký zákrok,tak mi nikdo nevěří.Myslím si,že toto hodnoceni je málo na VELMI DOBRÁ ona a je prostě SKVĚLÁ a její tým také.Chovám k nim velký respekt,úctu a dík.

Denisovo nábřeží 665, Náchod
Sam. ordinace PL - stomatologa (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Ano, výše uvedená hodnocení v jistém odborném pohledu souhlasí, ale paní doktorka také nezapomíná na svou peněženku, některé poplatky za úkony, ale i za materiál jsou dle mého názoru hodně přehnané a někdy i neopodstatněné.

Velmi přátelský přístup, pohodová atmosféra a dle mého názoru vysoce odborný přístup.

Perfektní přístupem k pacientům a profesionál výkonem. Vždy příjemná a milá, prověří dutinu ústní, seznámí s problematikou, navrhne řešení (někdy i více řešení vzhledem k cenovým relacím) a pacientem odsouhlasené řešení provede citlivě, pokud možno bezbolestně a hlavně kvalitně. S takovým to přístupem jsem se setkal kdysi dávno jen u jednoho známého náchodského dentisty. K paní doktorce jezdí (cca 40 km tam i zpět) celá naše rodina.
Spokojenost!

Za 30let svého života jsem poznal hodně zubařů a to hrozných?Na p.Štovíčkovou nedám dopustit je to podle mého názoru nejlepší zubař co znám a její přístup k pacientům je skvělý?Bydlím 33km od její ordinace a vždy se mi vyplatí za ní dojíždět i s celou mojí rodinou,která sní je taky velmi spokojená?At se každý podívá do zrcadla jak vypadá a pak může kritizovat ty druhý,každému se zavděčit nemůže...................

Velmi dobrá zubařka. Rád k ní chodím už od dětství a vůbec se jí nebojím i když mě má vrtat:-) Příjemně se s ní dá popovídat a o své pacienty se umí postarat. Doporučuji.
Marek

Už jsem vystřídala několik stomatologů a odborníků v HK,ale s tak milým a profesionálním přístupem jsem se doposud nesetkala.Její vzhled a šarm ji lze jen závidět.Vážím si vás paní doktorko.Diana L.

Nejlepší stomatolog, ke kterému jsem chodil.

Myslím si,že paní doktorka je dodrá ve svém oboru,má skvělý přístup k pacientům a neměnila bych.To jestli si hraje na mladou je čistě její věc a žena je to podle mě pohledná.

S paní doktorkou jsem velice spokojená! I přes to, že nejsem z Náchoda se mi vyplatí zajet si pro citlivý přístup, výborné ošetření a příjemnou atmosféru.

Spokojenost!

Marek

Nejlepší stomatolog, ke kterému jsem chodil.