Sam. ordinace PL - stomatologa
Denisovo nábřeží 665, Náchod

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Paní doktorka je velmi milá a empatická. Vždy na mě působila, že se snaží udělat maximum a je velmi pečlivá. O to horší pro mě bylo překvapení u mé nové zubařky po mém přestěhování, která mi po rentgenu sdělila, že mám ve dvou zubech pod plombami kazy. Oba zuby mi předtím dělala paní doktorka Šťovíčková. Chápu, i mistr tesař se někdy utne, každopádně dva zuby, které měly být správně spraveny a nebyly, je dost.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Chodím k paní doktorce cca dva roky, ale je vidět, že má už léta praxe. Milá, ochotná, vysvětlí problematiku a cenově rozhodně levnější. Někdo tu psal, že je drahá, to ale asi nenavštívil jiné ordinace.. naopak mě příjde, že patří mezi levnější.

Když se řekne mistr svého oboru,pak je to naše pani doktorka ,včetně jejího týmu,myslím tím i sestřičku a laboranty.tak skvělý přístup opravdu,který mají a souhra se jen tak nevidí.Jezdim k ní už dlouho a jsem nadmíru spokojená.Líbí se mi,že je perfekcionalistka a nic nezanedbá.Jezdím k paní doktorce opravdu z daleka a vůbec toho nelituji.Když řeknu,že se k paní zubařce těším,i když vím,že mě čeká velký zákrok,tak mi nikdo nevěří.Myslím si,že toto hodnoceni je málo na VELMI DOBRÁ ona a je prostě SKVĚLÁ a její tým také.Chovám k nim velký respekt,úctu a dík.

Ano, výše uvedená hodnocení v jistém odborném pohledu souhlasí, ale paní doktorka také nezapomíná na svou peněženku, některé poplatky za úkony, ale i za materiál jsou dle mého názoru hodně přehnané a někdy i neopodstatněné.

Velmi přátelský přístup, pohodová atmosféra a dle mého názoru vysoce odborný přístup.

Perfektní přístupem k pacientům a profesionál výkonem. Vždy příjemná a milá, prověří dutinu ústní, seznámí s problematikou, navrhne řešení (někdy i více řešení vzhledem k cenovým relacím) a pacientem odsouhlasené řešení provede citlivě, pokud možno bezbolestně a hlavně kvalitně. S takovým to přístupem jsem se setkal kdysi dávno jen u jednoho známého náchodského dentisty. K paní doktorce jezdí (cca 40 km tam i zpět) celá naše rodina.
Spokojenost!

Za 30let svého života jsem poznal hodně zubařů a to hrozných?Na p.Štovíčkovou nedám dopustit je to podle mého názoru nejlepší zubař co znám a její přístup k pacientům je skvělý?Bydlím 33km od její ordinace a vždy se mi vyplatí za ní dojíždět i s celou mojí rodinou,která sní je taky velmi spokojená?At se každý podívá do zrcadla jak vypadá a pak může kritizovat ty druhý,každému se zavděčit nemůže...................

Velmi dobrá zubařka. Rád k ní chodím už od dětství a vůbec se jí nebojím i když mě má vrtat:-) Příjemně se s ní dá popovídat a o své pacienty se umí postarat. Doporučuji.
Marek

Už jsem vystřídala několik stomatologů a odborníků v HK,ale s tak milým a profesionálním přístupem jsem se doposud nesetkala.Její vzhled a šarm ji lze jen závidět.Vážím si vás paní doktorko.Diana L.

Nejlepší stomatolog, ke kterému jsem chodil.