Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Sokolská 581, Hradec Králové
Fakultní nemocnice Hradec Králové

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Umístění: jiné místo Jiný

Výborná paní doktora i sestřička v ordinaci. Jsem moc ráda, ze chodím právě k nim. Lidský přístup, cítím se tam vždy velmi dobře.

V
Ověřená osoba
Umístění: jiné místo

Paní doktorka Sadloňová je po mém dlouhém hledání nejlepší gynekoložka jakou jsem si mohla přát. Má nejen odborné znalosti, ale i velmi lidský přístup, takže se v její ordinaci cítím moc dobře. Je milá, vstřícná, usměvavá, vše krásně vysvětlí a hlavně dodá odvahu a sebedůvěru, že člověk všechno zvládne. Při vyšetření je neuvěřitelně jemná. Jsem hrozně šťastná, že ji mám. :-)

Ověřená osoba
Umístění: jiné místo

Paní doktorka má nejen lidský přístup, ale také klidné jednání, jsem spokojená, a děkuji že po mém dlouhém hledání jsem našla správnou gynekoložku, takových by mělo být víc! Velké DÍK* L.

Ověřená osoba

Paní doktorka mi velice pomohla i v mém neveselém případě. Její podpora mi pomohla překonat těžké chvilky a i když se snažím zapomenout na to, co se mi přihodilo, na paní doktorku mi zůstane dobrá vzpomínka. Musím ocenit jak její profesionální tak lidský přístup. Víc takových lékařů si lze jen přát.
Srdečné díky.

Málokdy se člověk setká s tak profesionálním a zároveň lidským a milým lékařem.Nedala bych na ní dopustit.Při vyšetření je jemná, vše vysvětlí, dbá na prevenci.Dokonce se mi omlouvala, pokud jsem musela dlouho čekat.To mi ale vůbec nevadilo, protože ve FN nehraje přiblblá reklama nějaké farm firmy ale kouzelná školka:)Jediné přání je mít jí u porodu našeho druhého miminka.

H
Ověřená osoba

Pani doktorku muzu jedine chvalit, mela jsem komplikovany porod, nakonec sel syn na kleste a prave diky ni probehlo vse bez dalsich komplikaci a hlavne pro syna bez nasledku. Nejen ze je odborne zdatna a ma sikovne ruce, ale je i citliva a pri narocnem porodu me moc psychicky podporila a pohladila po dusi. Byla jsem vic nez rada, ze me rodila prave ona. Kez by byli vsichni doktori jako ona! Chtela bych druhe dite a pokud by to slo zaridit, prala bych si, aby me rodila zase ona. Velke diky, pani doktorko!

T

Skvělá lékařka,podpořila mě,dodala sebedůvěru.Pokud budu ještě těhotna,půjdu pouze k ní.Díky

příliš zaneprázdněná, jinak milá...čekat přes 2 hodiny na vyšetření se mi už nechce...

L

Milé vystupovaní, mistrs sveho oboru

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti