MENOP s.r.o. - gynekologická ambulance

(8 názorů)
Zobrazit lékaře

Jsme moderní gynekologická ordinace, pracující se špičkovou technikou. Diagnostiku provádíme na ultrazvuku GE Voluson, který patří k nejlepším na světě. Díky dlouholetým zkušenostem ze zahraničí Vá... Více

MENOP s.r.o. - gynekologická ambulance

Bratří Štefanů 895

500 03 , Hradec Králové , královéhradecký

Díky dlouholetým zkušenostem ze zahraničí Vám jako jedna z mála ordinací v republice nabízíme ultrazvuk prsou a elastografické vyšetření prsou a čípku. Jsme tým o dvou lékařkách a čtyřech sestrách a umožňujeme Vám objednání celý týden s širokou ordinační dobou. V naší ordinaci hovoříme perfektně německy a slušně anglicky.

Otevírací doba:
Pondělí 8-12 13-15:30
Úterý 8-12 13-18
Středa 7-12 13-15:30
Čtvrtek 8-12 13-18
Pátek 8-12

Zákroky

• Operace na pracovišti dle volby pacientky

Vyšetření

• Ambulantní gynekologická péče v celém rozsahu
  • Ultrazvuk a elastografie prsou
  • Diagnostika patologií děložního hrdla
  • Diagnostika a léčba patologií klimaktéria
  • LBC (liquid based cytology) a HPV typizace
  • Léčba neplodnosti
  • Péče o fyziologické a patologické těhotenství
  • Prvotrimestrální Screening

• Jana Sadloňová

Gynekolog,

• V
      Umístění: jiné místo

Paní doktorka Sadloňová je po mém dlouhém hledání nejlepší gynekoložka jakou jsem si mohla přát. Má nejen odborné znalosti, ale i velmi lidský přístup, takže se v její ordinaci cítím moc dobře. Je milá, vstřícná, usměvavá, vše krásně vysvětlí a hlavně dodá odvahu a sebedůvěru, že člověk všechno zvládne. Při vyšetření je neuvěřitelně jemná. Jsem hrozně šťastná, že ji mám. :-)

• Umístění: jiné místo

Paní doktorka má nejen lidský přístup, ale také klidné jednání, jsem spokojená, a děkuji že po mém dlouhém hledání jsem našla správnou gynekoložku, takových by mělo být víc! Velké DÍK* L.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře