Adresa

Sokolovská 304/810, Praha
IMUMED s.r.o., Imunologické centrum

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily imunologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
18 názorů

J
Ověřeny pacient
Umístění: IMUMED s.r.o., Imunologické centrum

Chodím spolu se sestrou a mamkou k pani doktorce už přes 10 let. Je úžasná. Její léčba nám všem velmi pomohla. jak s alergiemi, astmatem, tak se sníženou imunitou.


A
Ověřeny pacient

Paní doktorka je úžasná. Milá, příjemná a zejm. velice zkušená. S dcerou jsem k ní chodila 7 let a nyní je úplně v pořádku. O pacienta se zajímá komplexně, mluví s ním, pečlivě prohlédne a v případě potřeby předepíše účinné léky. Opravdu jsme byli moc spokojeni.


P
Ověřeny pacient

Jezdím k paní doktorce od malička (cca 30 let), naprostá spokojenost, má přehled, velmi příjemné jednání, objednání na daný datum/čas takže žádné dlouhé čekání. Doporučuji.


B
Ověřeny pacient

Paní doktorka je naprosto úžasná! A to myslím jak po lékařské péči, ale i po té lidské stránce. Vždy umí poradit a pomoci. Nikdy nemám pocit, že bych jí s nějakou otázkou obtěžovala. A její kolektiv sestřiček je také super, je to sehraný kolektiv, ke kterému se vždy těšíme.


naprostá spokojenost, lidský přístup!!!!!!!!!!!!!


Výborná a moc milá paní doktroka. Skvělí profesionální přístup a jednání!


Paní doktorka Roztočilová je nejlepší lékař, s jakým jsem se setkala. Má rozsáhlé odborné znalosti a zkušenosti (to, co ona slyšela poslechem, se 100% potvrdilo bronchoskopií), neváhá ale zároveň kontaktovat další odborníky a při tom všem je neuvěřitelně lidská a milá. Chodím k ní s dětmi a je to jako balsám na duši - to, co ostatní lékaře nezajímá nebo si s tím nevědí rady, paní doktorka léčí a v našem případě velmi úspěšně. 100% doporučuji.


Úžasný člověk i odborník - už 2x mi pomohla z obrovských zdravotních potíží v situacích, kdy si se mnou ostatní mnou navštívení lékaři nevěděli rady! Doporučuji! Prostě - takových by mělo být víc.


S MUDr. Roztočiloou jsem velmi spokojená. Musím jen potvrdit všechny zmíněné názory - velmi lidská, milá, vstřícná a navíc špičkový odborník. Velmi jsem si cenila toho, když v mé nestandartní situaci konzultovala záležitost okamžitě s dalším lékařem.


Rozhodně zatím nejlepší alergolog, imunolog, kterého jsem poznal...
Rudolf Kinc


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti