Moc mi paní doktorka pomohla. Dobre zkusenosti, osobni a citlivý pristup. Velice dobry pocit z terapie.

skvělá paní doktorka, skvělá terapie... tak, jak to má být ... mohu jen doporučit ... a každý, kdo u ní na mé doporučení byl, si pak ten svůj život dokázal pořešit ...

Dobrý den, já mám jen samé dobré zkušenosti (poznal jsem už více psychiatrů), psychoterapie už jsou dnes spíš jen takové kamarádské posezení, kdy jdu domů vysmátý. Takže mě určitě pomohla a mohu jen dporučit.

Výborná lékařka. Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit, citlivě, jemně pomáhá odhalovat přičinu problému.
Jen člověk musí chtít podívat se do vlastního zrcadla a nebát se.
Díky

Skvělá lékařka, neobyčejně nezávislá, schopná podporovat a beze strachu odkrývat pravdu. Velmi statečný člověk se schopností cítit, vcítit se do druhého, a to nejcennější v nás zachraňovat. Patří jí mé nikdy nekončící díky.

Naprosto neprofesionální jednání s klientem. Tato doktorka se z hlediska psychologie dopustila velkého prohřešku a to: bagatelizování problémů, hodnocení a odsuzování situace a jiné osoby. Přesvědčování o tom, že klient nemá pravdu a pravdivý názor má ona- což byl její osobní názor a nikoliv profesionální názor. Dokud jsem neslyšela o paní Reifové, tak jsem byla přesvědčená o tom, že má psycholog pomáhat, aby klientovi bylo lépe a u ní to bohužel bylo naopak. Je mi líto, ale tuto psycholožku nemohu vůbec doporučit, ale spíše naopak.

Jen člověk musí chtít podívat se do vlastního zrcadla a nebát se.
Díky