MUDr.

Jana Reifová

Psychiatr

Kontaktní informace

• Moc mi paní doktorka pomohla. Dobre zkusenosti, osobni a citlivý pristup. Velice dobry pocit z terapie.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• A

skvělá paní doktorka, skvělá terapie... tak, jak to má být ... mohu jen doporučit ... a každý, kdo u ní na mé doporučení byl, si pak ten svůj život dokázal pořešit ...

• B

Dobrý den, já mám jen samé dobré zkušenosti (poznal jsem už více psychiatrů), psychoterapie už jsou dnes spíš jen takové kamarádské posezení, kdy jdu domů vysmátý. Takže mě určitě pomohla a mohu jen dporučit.

• E

Výborná lékařka. Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit, citlivě, jemně pomáhá odhalovat přičinu problému.
      Jen člověk musí chtít podívat se do vlastního zrcadla a nebát se.
      Díky

• Skvělá lékařka, neobyčejně nezávislá, schopná podporovat a beze strachu odkrývat pravdu. Velmi statečný člověk se schopností cítit, vcítit se do druhého, a to nejcennější v nás zachraňovat. Patří jí mé nikdy nekončící díky.

• Naprosto neprofesionální jednání s klientem. Tato doktorka se z hlediska psychologie dopustila velkého prohřešku a to: bagatelizování problémů, hodnocení a odsuzování situace a jiné osoby. Přesvědčování o tom, že klient nemá pravdu a pravdivý názor má ona- což byl její osobní názor a nikoliv profesionální názor. Dokud jsem neslyšela o paní Reifové, tak jsem byla přesvědčená o tom, že má psycholog pomáhat, aby klientovi bylo lépe a u ní to bohužel bylo naopak. Je mi líto, ale tuto psycholožku nemohu vůbec doporučit, ale spíše naopak.