Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Poliklinika Velká Bíteš Nemoc

Nejlepší paní doktorka, jakou znám. Chodila jsem k ni jako dítě a teď chodím se svými dvěma dětmi a nezměnila bych. Je pečlivá, má nejen lékařské znalosti, ale už i dost zkušenosti a má moji stoprocentní důvěru. Navic bych řekla, ze je i hodně tolerantní vůči alternativnejsim rodičům. Nikdy nas např. netlacila do očkováni, dokud nebyly děti naprosto zdravé, přestože první MMR jsme zvládli až ve 3,5 letech.

Paní doktorka je odborník na svém místě. Vždy ochotná, vše vysvětlí, poradí i po telefonu. Několikrát dětem pomohla i o víkendu nebo večer. Jsem ráda, že ji tady máme!

Paní doktorka je nejlepší co znám.Profesionální,milá nic nezanedbá.Jen lituji že už mám děti dospělé.

Nejlepší dětský lékař co znám.. chodil jsem tam já a ted, jako dospělý jsem k paní doktorce přihlásil i narozenou dcerku.. Velice ochotná, příjemná, nic nezanedbá, co případně neví nebo je jí novinkou, ihned se informuje u odborníků, je ochotná dojíždět domů... vřele doporučuji všem

Dojíždím k paní doktorce s dcerkou 20 km,i když máme vedle domu dětskou doktorku.A musím říct,že se mě to vyplatí.Paní doktorka i sestřička jsou velmi profesionální a mají výborný přístup,jak k dětem,tak i k rodičům.Jsem velmi spokojena s jejich péčí.

Příjemná, pečlivá paní doktorka, ochotná poradit i po telefonu. Moje děti dospěly, takže k ní už nechodí a přihlásily se raději do Vel. Meziříčí.

Dáma na svém místě. Není důležité jestli se usmívá, ale jestli umí léčit.To ona umí.

Nejlepší pediatr v kraji.

Moc hodná, milá, pečlivá paní doktorka. Není problém jí kdykoliv zavolat - ochotně poradí, je možné ji s dítětem navštívit i doma. Velmi profesionální, nic nepodceňuje. Jediným problémem je často plná čekárna. Určitě doporučuji. Chodila jsem k ní jako dítě, i moje děti k ní chodí, neměnila bych!

K paní doktorce jsem chodila jako dítě a velmi ráda na její péči a ochotu vzpomínám. Je velmi laskavá a obětavá. S jistotou vím, že se svými dětmi budu chodit k ní.