Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Havlíčkův Brod Jiný

Je zvláštní, jak se tady názory podstatně liší. Ano, čekací doba je dlouhá, ale za sebe musím říci, že sestřička je milá a paní doktorka mě vždy nechala vysvětlit, jaký mám problém a neváhala mě poslat na CT "jen" kvůli migrénám.

Umístění: Nemocnice Havlíčkův Brod Jiný

Nedoporučuji. Čekal jsem v bolestech (motání hlavy, krční páteř) hodiny na vyšetření, které z mého pohledu nebylo nijak zvláštní, nijak hloubkové, ale ledabylé, povrchní, a u všech diagnóz, co jsem slyšel i od ostatních, na chlup stejné. Paní doktorka jen předepisuje léky. Co jsem se ptal, zda se něco stalo, že jsme objednaní a je taková dlouhá čekací doba, tam mi jen ostatní čekající sdělili, že to je zde normální. Paní doktorka byla podrážděná, přetažené a odměřená. Odcházíte a přemýšlíte co vám to dalo a co dál. Zda má smysl případná další návštěva nebo to nějak dáte...

Umístění: Poliklinika Havlíčkův Brod Jiný

Paní doktorka a sestra jsou sehraný tým, u kterého je pacient velice ochotně a včas vyšetřen. Paní doktorka je velice komunikativní a snaží se potřebná externí vyšetření včetně pro mne invalidu napíše potřebné sanitky. Není to pro mne prví internista, ale už bych určitě neměnil.

Umístění: Poliklinika Havlíčkův Brod

Jako pardon, ale já se paní doktorky zastanu. Její matka dělala několik let přednostku neurologie v Havl. Brodě v nemocnici, takže pochybuji, že Mudr něco zanedbala! Čekací doba u ní je sice až 6 hodin, ale zjistěte si, v nemocnici až 8 hodin! K paní doktorce jsem se vrátila po několika letech a dojíždím k ní až z Pardubic. Byla až zděšená, že mě zde i na požádání neposlali nikam a ihned mi vypsala spoustu vyšetření, teď naposledy mě vzala výjimečně a vypsala mi, co by mohlo vyřešit mé problémy. Snaží se mi eliminovat vedlejší možnosti, než nastoupíme na jinou hlavní léčbu a nemátli tělo a popř. nezpůsobily nějaké vážnější vedlejší účinky drastičtější změnou. Za mě naprostá spokojenost, přála bych vám všem kafrajícím vyzkoušet jiná města, abyste uznaly, co je pojem "vděk".. Pá

Umístění: Poliklinika Havlíčkův Brod

Nedoporučujeme. Mamka tam s velkými migrenami a dalšími bolestmi naposledy čekala 3 hodiny. Paní doktorka na ni byla povysena, řekla, že nalez nemůže způsobovat takové bolesti a obtíže. Kde má laskave papir z vyšetření...přitom ho sestra zapomněla dát do karty...tak ať na ni tukne, že nemá čas. Mamka byla objednana na 3h spolu s dalšími 10 lidmi. To čekání je tam vždy...ale když už se dockate a chcete pomoct, čeká na vás velmi nepříjemna doktorka, která pochybuje o vašich obtížích...potíž jste vy, ale penize z vás od pojišťovny jsou...

Umístění: Poliklinika Havlíčkův Brod Migrény, Vyhřezlá ploténka

Paní doktorka Polívková, včetně paní sestřičky Jindrové jsou profesionálové, odborníci ve své profesi. Vážím si jejich práce a děkuji za dosavadní přístup.
Negativní ohlasy, kdyby bylo ve zdravotnictví více peněz, bylo by více doktorů a méně čekání. Paní doktorka by nemusela sloužit v ordinaci a pak v nemocnici v jednom tahu...a fungovat 16h jak na běžícím pásu. Nepotřebuji si neustále stěžovat.
Za mě velký respekt a úcta!
Radek Vacek

Navštěvuji paní doktorku po autonehodě, která zavinila,že jsem invalida 3. stupně.Už 13 let mi píše žádost o pžijetí do Hamzovy odborné léčebny v Luži-Košumberku,kam mne v roce 2004 donesli saniťáciž k lůžku,protože jsem jenom ležel a s námahou se v posteli najedl a oholil. U postele jsem měl i bažanta, protožejsem nedokázal ani stát,natož dojít na záchod.Byl jsem s matkou v ústavu 6 týdnů a po převozu domů jse dokázal po schodech vyjít do prvního patra.

Dnes jsem paní doktorku "obtěžovala" na noční službě v havlíčkobrodské nemocnici. Podle toho se ke mně také chovala. Arogantní a povýšený přístup. Paní doktorka by si noční služby brát asi neměla, protože se chce vyspat.

Díky liknavosti paní doktorky, která mi odmítla provést vyšetření které jsem potřebovala ke komisi na posouzení mého zdravotního stavu jsem přišla o svůj částečný invalidní důchod. Tímto přístupem mne dostala na okraj bídy, protože pracovat v plném nasazení je u mne nemožné a ČID byl můj jediný příjem. Jen tak dál paní doktorko, vláda Vás bude za vaši liknavost milovat!!! U komise mi sdělili, abych si hledala takovou práci, kde nebudu zatěžovat horní končetiny a krční páteř. Tak že by mi paní doktorka nyní odpovídající práci našla??? Možná by mne poslala na E55, tam bych možná uspěla!!! Pokud chcete aby Vám lékař pomohl, nedávejte se všanc paní doktorce Polívkové, protože jí na vašem zdraví nezáleží!!!

Po několika hodinovém čekání a vstupu do ordinace,nemáte šanci cokoli vysvětlit,popsat,nejste připuštěni ke slovu.Vyšetření je pořád stejné,aniž by se někam posunulo léčení.Je nabízena rehabilitace,ale pořádně není stanoveno proč a na co.Dále není brán v potaz celkový zdravotní stav pacienta
Paní doktorka neví zda má být v ordinaci nebo v nemocnici,tak jak to může vypadat.Pacien je pro ní jen prostředek na příjem peněz.Všem vřele nedoporučuji.