Adresa

Bořivojova 30A, Olomouc
Odborný lékař dermatovenerologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
7 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
D
Ověřeny pacient

Naprosto "nepoužitelný" lékař. Na ekzém špatná diagnóza, a opakovaně nasazovány kortikoidy ve stylu nepomůže-li kladivo, použijme ještě větší kladivo. Navíc během zástupu mi byl předepsán další kortikoid, který po návratu "paní" doktorky ani nebyl uveden ve zprávě, takže vlastně tápání a ne léčba .... Ve finále tento druh "léčby" vedl kněkolikanásobnému zhoršení problému, který nyní řeším na kožní klinice achillea v Praze, kde se nestačí divit diagnózám "paní doktorky".


Tuto lékařku navštěvuji pravidelně protože je velmi milá, příjemná a svojí práci opravdu dobře rozumí. je to odborník na svém místě. vždy mi pomohla. čekání je krátké do několika minut v příjemné čekárně. bere nové pacienty i bez doporučení, takže k ní chodíme již celá rodina. všem doporučuji.


J

Paní doktorka je odborník na svém místě. Jiní dermatologové si se mnou nevědeli rady ale paní doktorka mi s mými problémy vždy velmi účinně a rychle pomohla. Je profesionální, milá a příjemná. Čekací doba v příjemně vybavené čekárně je většinou krátká, maximálně do 1/2-1 hodiny. Nepotřebujete k ní doporučení od jiného lékaře. Troufám si tvrdit že v Olomouckém kraji patří jednoznačně k nejlepším kožním lékařům.


Ještě bych dodala, že k návštěve paní doktorky nepotřebujete doporučení a není nutné se ani objednávat!!


Ještě bych dodala, že k návštěve paní doktorky nepotřebujete doporučení a není nutné se ani objednávat!!


Paní doktorka je bezesporu jedna z nejlepších dermatoložek v Olomouci. Když toto tvrdím, nevycházím jen z vlastní zkušenosti, ale i ze zkušeností mých známých, nad kterými jiní lékaři lámali hůl. Na druhou stranu, je poměrně nechvalně známá tím, že nechává své pacietny čekat, přestože v ordinaci nikoho nemá..zajde si například na oběd. Proto hodinová čekací doba i přes prázdnou čekárnu není výjimkou. Její přístup je profesionální, odpovídá ale do značné míry její náladě. Stane se, že je velmi milá, ochotná vše vysvětlit, z toho vás ale jen prohlédne, napíše recept a na shledanou. Nemohu však říct, že by byla nepříjemná. Pokud tedy máte nějaký problém se kterým si jiní odborníci nevědí rady, vyhledejte MUDr. Navrátilovou. Věřím, že vám pomůže.


milá, příjemná, ochotná pomoci q vysvětlit


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti