Adresa

Odborný lékař dermatovenerologie
Bořivojova 30A, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil

Naprosto "nepoužitelný" lékař. Na ekzém špatná diagnóza, a opakovaně nasazovány kortikoidy ve stylu nepomůže-li kladivo, použijme ještě větší kladivo. Navíc během zástupu mi byl předepsán další kortikoid, který po návratu "paní" doktorky ani nebyl uveden ve zprávě, takže vlastně tápání a ne léčba .... Ve finále tento druh "léčby" vedl kněkolikanásobnému zhoršení problému, který nyní řeším na kožní klinice achillea v Praze, kde se nestačí divit diagnózám "paní doktorky".

Tuto lékařku navštěvuji pravidelně protože je velmi milá, příjemná a svojí práci opravdu dobře rozumí. je to odborník na svém místě. vždy mi pomohla. čekání je krátké do několika minut v příjemné čekárně. bere nové pacienty i bez doporučení, takže k ní chodíme již celá rodina. všem doporučuji.

J

Paní doktorka je odborník na svém místě. Jiní dermatologové si se mnou nevědeli rady ale paní doktorka mi s mými problémy vždy velmi účinně a rychle pomohla. Je profesionální, milá a příjemná. Čekací doba v příjemně vybavené čekárně je většinou krátká, maximálně do 1/2-1 hodiny. Nepotřebujete k ní doporučení od jiného lékaře. Troufám si tvrdit že v Olomouckém kraji patří jednoznačně k nejlepším kožním lékařům.


Ještě bych dodala, že k návštěve paní doktorky nepotřebujete doporučení a není nutné se ani objednávat!!


Ještě bych dodala, že k návštěve paní doktorky nepotřebujete doporučení a není nutné se ani objednávat!!


Paní doktorka je bezesporu jedna z nejlepších dermatoložek v Olomouci. Když toto tvrdím, nevycházím jen z vlastní zkušenosti, ale i ze zkušeností mých známých, nad kterými jiní lékaři lámali hůl. Na druhou stranu, je poměrně nechvalně známá tím, že nechává své pacietny čekat, přestože v ordinaci nikoho nemá..zajde si například na oběd. Proto hodinová čekací doba i přes prázdnou čekárnu není výjimkou. Její přístup je profesionální, odpovídá ale do značné míry její náladě. Stane se, že je velmi milá, ochotná vše vysvětlit, z toho vás ale jen prohlédne, napíše recept a na shledanou. Nemohu však říct, že by byla nepříjemná. Pokud tedy máte nějaký problém se kterým si jiní odborníci nevědí rady, vyhledejte MUDr. Navrátilovou. Věřím, že vám pomůže.


milá, příjemná, ochotná pomoci q vysvětlit


Došlo k chybě, zkuste to znovu