Jana Matušů

Frýdek-Místek 1 adresa

Číslo licence : 1411/2005/0207

Nejčastěji hledané služby

Umístění: Poliklinika Místek, rehabilitace č.15 rehabilitace

Po mé nedávné operaci kolene jsem měl to štěstí, že jsem našel fyzioterapeutku, která zcela změnila můj pohled na rehabilitaci. Od první návštěvy mi bylo jasné, že její přístup k péči o pacienty je výjimečný a profesionální. Věnovala mi veškerou pozornost a vyslechla si mé obavy a stanovili jsme si cíl, který jsem měl po operaci kolene. Její odborné znalosti a dovednosti jsou skutečně na vysoké úrovni. Vysvětlila mi každý krok rehabilitačního procesu, poskytla mi podrobné informace o tom, jak a proč provádíme jednotlivé cviky..díky tomu jsem měl pocit, že skutečně rozumím tomu, co dělám, a jak to přispívá k mému uzdravení. Taky musím vyzdvihnout její schopnost přizpůsobit se individuálním potřebám každého pacienta a velmi oceňuji, že každá návštěva byla provázena pozitivní energií a motivací. Díky paní Matušů jsem se vrátil ke svým běžným aktivitám dříve, než jsem očekával. Doporučuji opravdu každému, kdo se chce co nejdříve uzdravit! :-)

Umístění: Poliklinika Místek, rehabilitace č.15 Rehabilitační léčba některých druhů funkční sterility metodou L. Mojžíšové

Paní Matušů vždy vše perfektně vysvětlila, pomohla dceři s obtížemi se zády a teď velká pomoc při rehabilitaci kolena. Mohu jen doporučit.

Umístění: Poliklinika Místek, rehabilitace č.15 fyzioterapie

Paní Matušů mohou vřele doporučit. Člověk na svém místě, odborník ve svém oboru a jde vidět že ji to baví a naplňuje. Velmi citlivě pracuje s dětmi, individuálně nastavuje cvičební plán. Stále se vzdělává a přichází s něčím novým. Chodila jsem k ní se starší dcerou na RHB a byla jsem naprosto spokojená. Pokud hledáte kvalitního dětského fyzioterapeuta, tak už jste ho našli.

Umístění: Poliklinika Místek, rehabilitace č.15 neurologické rehabilitace

Na rehabilitace chodíme k paní Matušů už téměř 8 let (dcera - těžké kombinované postižení) a jsme velice spokojeni. Tak citlivý, empatický a skvělý přístup se nikde jinde nevidí. Paní fyzioterapeutka je vysoce kvalifikovaná (Vojtova metoda, Bobath koncept, tejpování, atd.), profesionální, přistupuje k dceři laskavě, pracuje s ní přesně dle jejich potřeb a dokázala dceru pohybově i mentálně posunout tam, kde by to jiní nedokázali. Naučila nás, jak s dcerou pracovat a cvičit doma, dcera ji naprosto zbožňuje. Chodí k ní na fyzioterapii naše rodina i přátelé a všichni jsou velice spokojení. Vždy si udělá čas a snaží se pomoci. Rozhodně doporučuji a děkuji za úžasný přístup, který dnes opravdu není samozřejmostí.

Umístění: Poliklinika Místek, rehabilitace č.15 fyzioterapie

Paní Matušů je milá, příjemná odbornice na svém místě. Vždy se snaží člověku pomoci a vysvětlí jakým způsobem má pacient doma cvičit. Po fizio cvičení se mi vždy uleví a zmenší bolest.

Umístění: Poliklinika Místek, rehabilitace č.15 fyzioterapeutické konzultace

Správný člověk na správném místě. Jediný, kdo nám pomohl s léčbou synovy vady. Dětský pediatr problém neviděl, jiní fyzioterapeuté také ne. Má skvělý přístup k dětem, je empatická, všechno důkladně a srozumitelně vysvětlí. Vždy se nám snažila vyjít vstříc s termínem návštěvy, prostě nemám, co vytknout. Pokud vím o někom, kdo má problém s vývojem dětí, vždy doporučuji p. Matušů a všichni jsou s ní spokojení, stejně jako my.

Umístění: Poliklinika Místek, rehabilitace č.15 poúrazová rehabilitace

TOP profesionál a přesto velmi milé, vstřícné jednání a pacient vždy na prvním místě. Její práce mi moc pomohla, mohu vřele doporučit. Její pochopení a lidský přístup je v dnešní uspěchané době obdivuhodný.

Umístění: Poliklinika Místek, rehabilitace č.15 fyzioterapie

Nejlepší fyzioterapeutka jakou znám. Má skvělý a citlivý přístup k dětem. Chodím k ní s dcerkou, která měla problémy se špatnou chůzí, nožičky měla abnormálně do písmene O. Paní Matušu přesně řekla, jak jí můžeme pomoci, co trénovat, jakou obuv používat. Do teď k ní chodíme na kontroly, protože chce mít dcerku stále pod dozorem. Dcerce se nožky spravily úžasně a bez zbytečných násilných zásahů. Není nikdo lepší a k nikomu jinému bych už nešla.

Umístění: Poliklinika Místek, rehabilitace č.15 fyzioterapie

Jedna z nejlepších profesionálních fyzioterapeutek ve svém oboru. Dělá svou práci pečlivě a dává do toho všechno. Individuálně pomohla celé naší rodině-mému dítěti, mě i manželovi. Mohu jen doporučit.

Umístění: Poliklinika Místek, rehabilitace č.15 fyzioterapie

Jezdíme k paní Matušů už několik let až z Ostravy s dítětem s vrozenou vadou. Je skvělá, má osobní přístup a dokáže navrhnout rehabilitaci každému pacientovi na míru. Vřele doporučujeme !!!