Jana Matušů

Frýdek-Místek 1 adresa

Číslo licence : 1411/2005/0207

Nejčastěji hledané služby

Umístění: Poliklinika Místek, rehabilitace č.15 neurologické rehabilitace

Na rehabilitace chodíme k paní Matušů už téměř 8 let (dcera - těžké kombinované postižení) a jsme velice spokojeni. Tak citlivý, empatický a skvělý přístup se nikde jinde nevidí. Paní fyzioterapeutka je vysoce kvalifikovaná (Vojtova metoda, Bobath koncept, tejpování, atd.), profesionální, přistupuje k dceři laskavě, pracuje s ní přesně dle jejich potřeb a dokázala dceru pohybově i mentálně posunout tam, kde by to jiní nedokázali. Naučila nás, jak s dcerou pracovat a cvičit doma, dcera ji naprosto zbožňuje. Chodí k ní na fyzioterapii naše rodina i přátelé a všichni jsou velice spokojení. Vždy si udělá čas a snaží se pomoci. Rozhodně doporučuji a děkuji za úžasný přístup, který dnes opravdu není samozřejmostí.

Umístění: Poliklinika Místek, rehabilitace č.15 fyzioterapie

Paní Matušů je milá, příjemná odbornice na svém místě. Vždy se snaží člověku pomoci a vysvětlí jakým způsobem má pacient doma cvičit. Po fizio cvičení se mi vždy uleví a zmenší bolest.

Umístění: Poliklinika Místek, rehabilitace č.15 fyzioterapeutické konzultace

Správný člověk na správném místě. Jediný, kdo nám pomohl s léčbou synovy vady. Dětský pediatr problém neviděl, jiní fyzioterapeuté také ne. Má skvělý přístup k dětem, je empatická, všechno důkladně a srozumitelně vysvětlí. Vždy se nám snažila vyjít vstříc s termínem návštěvy, prostě nemám, co vytknout. Pokud vím o někom, kdo má problém s vývojem dětí, vždy doporučuji p. Matušů a všichni jsou s ní spokojení, stejně jako my.

Umístění: Poliklinika Místek, rehabilitace č.15 poúrazová rehabilitace

TOP profesionál a přesto velmi milé, vstřícné jednání a pacient vždy na prvním místě. Její práce mi moc pomohla, mohu vřele doporučit. Její pochopení a lidský přístup je v dnešní uspěchané době obdivuhodný.

Umístění: Poliklinika Místek, rehabilitace č.15 fyzioterapie

Nejlepší fyzioterapeutka jakou znám. Má skvělý a citlivý přístup k dětem. Chodím k ní s dcerkou, která měla problémy se špatnou chůzí, nožičky měla abnormálně do písmene O. Paní Matušu přesně řekla, jak jí můžeme pomoci, co trénovat, jakou obuv používat. Do teď k ní chodíme na kontroly, protože chce mít dcerku stále pod dozorem. Dcerce se nožky spravily úžasně a bez zbytečných násilných zásahů. Není nikdo lepší a k nikomu jinému bych už nešla.

Umístění: Poliklinika Místek, rehabilitace č.15 fyzioterapie

Jedna z nejlepších profesionálních fyzioterapeutek ve svém oboru. Dělá svou práci pečlivě a dává do toho všechno. Individuálně pomohla celé naší rodině-mému dítěti, mě i manželovi. Mohu jen doporučit.

Umístění: Poliklinika Místek, rehabilitace č.15 fyzioterapie

Jezdíme k paní Matušů už několik let až z Ostravy s dítětem s vrozenou vadou. Je skvělá, má osobní přístup a dokáže navrhnout rehabilitaci každému pacientovi na míru. Vřele doporučujeme !!!

Umístění: Poliklinika Místek, rehabilitace č.15 Rehabilitační léčba některých druhů funkční sterility metodou L. Mojžíšové

Velice rychlá reakce ve snaze pomoci, znalosti, podrobné vysvětlení, rady do budoucna co a jak, přistupuje naprosto individuálně, takových více....

Umístění: Poliklinika Místek, rehabilitace č.15 fyzioterapie

Nejlepší a nejpříjemňejší RHB zázrak ze všech. Dcera vždy v ordinaci “jako doma”. Žádné trápení a slzy. Paní Matušů je poklad.