Adresa

Soukromá ordinace dětské lékařky
Spojovací 559, Milovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Katastrofa. v pondělí jdu hledat novou doktorku. Pořád říka dávejte Mucosolvan a ono to přejde a teploty jsou k zoubkum. A syn má zápal plic. Utíkejte od teto doktorky.

I
Ověřený profil

Přestoupila jsem od ní. Její klasická diagnóza je "týden doma - viróza".

K
Ověřený profil

Katastrofa !!!! Rychle od ní pryč! U astmatického syna nepoznala zánět průdušek a dceři na rozškrábaný atopický ekzém předepsala šampon s dehtem. Přitom dehet NESMÍ do otevřené mokvající rány.


A
Ověřený profil

Chodím k paní doktorce se synem 2 roky a s dcerou pár měsíců. Do této doby jsem se nesetkala se žádným problémem anebo neochotou, naopak když potřebuji, vždy ráda poradí. Sestřička je taky moc ochotná a s lidským přístupem. V čekárně jsem nikdy nečekala déle než 5 minut. Celkově jsem hodně spokojená.


M
Ověřený profil

K paní doktorce jsem byla registrovat svoji dcerku ještě když jsme byla těhotná. Už od sestřičky jsem dostala brožurku a spoustu rad "jak na novorozence". Při kontrolách jsem ani jednou nečekala pokud byla čekárna prázdná, lékařka i sestra jsou milé a vstřícné. A po odborné stránce nemám žádnou výhradu, paní doktorka si vždy na nás udělala čas, odpovídala na všechny mé dotazy ( trpělivě a obsáhle) a nikdy mě neodbyla. Pokud byla potřeba, poslala ke specialistovi. Já jsme s její praxí maximálně spokojená.


P
Ověřený profil

Se synem chodim k paní doktorce od narození (7 let). Pokud jste maminka, která potřebuje pro dítě prášky, s každým kýchnutím běží na pohotovost a pokud nedostane antibiotika, tak neni spokojení - opravdu nedoporučuji. Je to doktorka, která místo prášečků (a i ty jsem už od ní viděl), doporučí rozumnou léčbu nezatěžijící tělíčko dítěte. Vřele doporučuji normálním lidem.


B

K paní doktorce Matasové jsem chodila šest let se dvěmi dětmi a vždy jsem byla velmi spokojená- uměla dobře poradit a v případě potřeby doporučila vyšetření u specialisty- odešli jsme jen proto že jsme se přestěhovali.


Ověřený profil

Již 4 roky k této lékařce nechodíme. Mojí dceř špatně diagnostikovala oboustránný zápal plic byla jsem s dcerou opakovaně u dr Matasové a opakovaně mi naordiovala to samé...nakonec poslední den mé návštěvy u ní v odpoledních hodinách mi naordinovala Vincentku na rýmu.. odsávání a mucosolvan sirup na kašel... na muj názor že dcera má vysoké teploty a sípe při dýchání mi bylo stroze vysvětleno že lékař je ona a ne já. Ve večerních hodinnách jsem jela s dcerou ve vysokých teplotách na pohotovost do Nemocnice kde se lékař zhrozil vynadal i jak mužu mít dítě v tak zanedbaném stavu že se dusí proč sem s ní nebyla u lékaře že toto je záležitost minimálně 2 dnu!!! na mou odpověd že jsem s í byla u lékařky dva dny před tím a dnes odpoledna jen kroutil hlavou a na rovinu řekl že by jí sebral oprávnění ordinovat. Dceru převáželi napojenou na dýchacím přístroji na Bulovku. Druhý den jsem si vyzvedla u p Dr NEOMYLNÉ kartu víc krát jsem tam nevkročila.


Ověřený profil

Všechny zdrávím! Paní doktorka je jako člověk dobrá, dobře se s ní komunikuju, ale co se týče lékařské péče vyskytnul se problém. Je mi 19 let, takže jsem od ní na konci loňského roku přešla k praktické lékařce, která mi udělala odběry a já jsem při výsledkách jen nestačila koukat. Špatné jaterné testy, velice zvýšený cholesterol, zánět močových cest ve 4 stupni a musí trvat už prý dost dlouho (bohužel bez příznaků takže jsem na to sama vůbec nepřišla) a především porucha štítné žlázy. Paní doktorka Matasová totiž v mém případě zapoměla na pravidelné testy z krve a moči. Naposledy jsem mi je dělala někdy okolo mého 11.12 věku. Takže všem rodičům doporučuji, pokud paní doktorka obděry nedělá takovou dobu stejně jako u mého případu doporučuji si jí na to zeptat, ať se o nemoci dozvíte co nejdříve a začne se co nejvříve léčit. Markéta


Jsem s paní doktorkou velmi spokojená, je svá, to je pravda, ale mě to maximálně vyhovuje. Nejdřív se mi dostanou "babské" rady, pak nastupuje lehká medicína a pak antibiotika. Navíc při každém větším problému nás odesílá hned k odborníkům - u každého z nich jsem byla maximálně spokojena - výborný přístup k dětem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu