Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ordinace
Hasičská 551/52, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Pojišťovna VZP, a.s.


Přijímám: dospělí, děti od 7 let

Individuální psychoterapie (50 minut) • Od 850 Kč

Online psychoterapie (50 minut) • Od 850 Kč

Partnerská psychoterapie (90 minut) • Od 1 500 Kč


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


Hasičská 551/52, Ostrava

Od 850 Kč

Ordinace

Ostatní služby


Hasičská 551/52, Ostrava

Od 850 Kč

OrdinaceHasičská 551/52, Ostrava

Od 1 500 Kč

Ordinace

Zkušenosti

O mně

Zaměřuji se na terapie v oblasti partnerských/manželských vztahů, osobní a profesní koučink a supervize. Od 11.7. do 31.8. využijte výhradní nabídky t...

Více

Léčené nemoci

  • Partnerské, manželské, rodinné těžkosti
  • Potíže v komunikaci - doma, na pracovišti
  • Pocity obav, nechuti do života, ztráta radosti
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • psychoterapie

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Ordinace Individuální psychoterapie (50 minut)

K paní psychoterapeutce docházím čtyři měsíce. Vždy se na ni těším, je milá, empatická a lidská. Budu docházet i dál, ještě je přede mnou spousta práce, během které mě paní Malásková skvěle provází.

P
Umístění: jiné místo Jiný

Milá, přátelská, pozorně naslouchá problémům a dokáže poskytnout nadhled.

E
Ověřený profil

Paní Malásková nám zachránila manželství. Děkujeme


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, jmenuje si Kateřina, je mi 18 let a nevím jak bych mohla můj problém nazvat, ale vyhledávám někoho, kdo mi s tímto problémem pomůže. Jde o to, že se v určitých situacích chovám naprosto nepochopitelně, ač nechci, tak v ten daný moment to tak udělám a jakmile zjistím, co se vlastně stalo, mi to teprve dojde a jsem strašně přecitlivělá.
Mám partnera už přes rok a půl, například se stalo nedávno, že se vracel po 4denní práci v Praze zpět do Ostravy. Těšili jsme se na sebe, všechno bylo v pohodě. Po té, co přijel domů, mi napsal sms "Jsem unavený a nejspíš na mě něco leze". Já v ten moment, viděla jen to nejhorší, že se neuvidíme, že zůstane doma a nepřijede a byla jsem hned na něj škaredá a psala mu věci typu : "no tak si zůstaň doma, když mě vidět nechceš" a pod. Jakmile se naštval, protože jsem na něj byla bezdůvodně škaredá, mi to došlo a začala jsem brečet. Jenže v ten moment už to napravit nejde. Jsem neohleduplná a chtěla bych s tím něco dělat, protože bych o něj přijít nechtěla jen, kvulí mému neobezřetnému chování. Můžete mi nějak pomoct ? K tomu jsem celá přecitlivělá, všechno mě hned rozbrečí. Chtěla bych se v tu chvíli zastavit, promyslet si, co mu napsat, být hodná a zachovat klidnou hlavu a ne, se hned naštvat a být škaredá a úplně zbytečně, protože tím jak se chovám, je pak naštvaný on na mě a úplně zbytečně vyvolávám hádky, a to já nechci.

Dobrý den, Kateřino, z toho, co píšete, cítím velkou odhodlanost k tomu s cítím něco dělat. V případě Vaše zájmu s Vámi budu ráda pracovat na zlepšení Vaší situace. S pozdravem, Jana Malásková

Mgr. Jana Malásková

Dobrý den
Chtěla bych se zeptát,zda byste mi pohla pomoc s neurocirkulační astenie? Pokud ano,jaká by byla terapie?
Děkují za odpověd

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. S klienty, kteří trpí různými panickými atakami pracuji. Terapeutický směr, se kterým pracuji, je systemika.
Přeji hezký den, Jana Malásková

Mgr. Jana Malásková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.