MUDr. Jana Ledvinová

Gynekolog Více

Moravská Třebová 1 adresa

Svitavská 25 ,Moravská Třebová, Moravská Třebová

Díky ní manželka vyléčila gynekologické problémy. Při porodu mojí dcery se jen díky jejím zkušenostem nestalo to nejhorší. Již 15 let jsem jí vděčný za záchranu manželky i dcery.
Když pracovala na záchrance zasahovala pro změnu u otevřené zlomeniny mojí tety. Je fakt, že při vyšetřování to asi není vždy úplně příjemné - to manželka potvrdila. I tak si ale myslím, že po odborné stránce je to člověk na správném místě.

Bohužel s odstupem času začínám o paní Ledvinové zcela pochybovat. Ze začátku jsem s ní byla velice spokojená, začala jsem k ní chodit kvůli nepravidelné menstruaci, kterou jsem mívala třeba jen 1 x za čtvrt roku. Chodila jsem k ní pravidelně na injekce a brala prášky. Ihned se mi menstruace upravila, ale paní doktorka tvrdila, že mi nepůjde otěhotnět nebo jen velice špatně. A ejhle-za necelé 4 měsíce jsem přišla do jiného stavu. Pak se něco zlomilo a paní doktroka už mi nebyla tak sympatická. Jsem v 5. měsíci těhotenství a do dnes jsem přibrala pouhé 3 kilogramy. Co dělá paní doktorka? Vzhledem k tomu, že nemá ráda lidi s nadváhou a já mám nemalou, křičí na mě v ordinaci, jak jsem si vůbec dovolila přibrat 3 kilogramy, že mám vlastně hubnout a ne tloustnout! Jenže to, jak jistě všichni víme, lze v těhotenství jen těžko. Co se týče jejich prohlídek, všechn jsou vždy bolestivé, a to prosím nejsem žádná "háklivka". Chodila jsem už ke dvěma pánům gynekologům a nikdy jsem si na nešetrnost nemohla stěžovat. Nyní vím, jaké to je, když vás to při prohlídce bolí. Nedej bože, když vyjádřím svůj názor či nesouhlas k věcem, ve kterých s ní nesouhlasím! Paní doktorka neuznává jinou pravdu než tu svoji, byť se později přesvědčím o opaku. Také mne vyloženě nutila udělat si na konci třetího měsíce screeningové vyšetření na vývojové vady za 1400,-, které není povinné a které se většinou dělá ženám po 30 let věku. Je mi 23 let, jsem zdravá žena s dobrou životosprávou, na ultrazvuku se miminku od začátku daří výborně, takže nebyl důvod pochybovat, že by to malé nebylo zdravé, tudíž screening pro mě nebyl nikterak důležitý. Samozřejmě že se později triple testy v 5. měsíci ukázaly být v pořádku. Shrnula bych to asi takto: paní doktorka dle mého názoru ne vždy ví, co dělá a proč to dělá, při prohlídkách je tak urputná, až mi hýbe střevy a žaludkem a i druhý den mám bolesti v podbřišku a nedej bože, když je žena plnějších tvarů-ihned vám nastolí přísnou dietu a režim, ať už jste těhot ná nebo ne. Prostě vše, co uděláte, je špatně. Takže za mě rozhodně nedoporučuji! Už se těším, až budu mít po porodu a nikdo mě u ní už v životě neuvidí

Pani doktorka je osobnosť akú v živote stretnete len zriedka.Vyliečila ma napriek tomu, že iný mi už nedávali šancu a len vďaka nej som porodila dvoch synov. Ďakujeme Vám pani doktorka.

CO JINY PŘEHLEDL PANÍ LEDVINOVÁ NAŠLA A ZAČALA ŘEŠIT DĚKUJI

velice rychle a ochotně mě vzala do své péče vlastně ze dne na den a jsem spokojená

paní doktorka je opravdu dobrá ve svém oboru, mám jen ty nejlepší zkušenosti. Nikdy mne neodbyla nezájmem, vždy se snažila řešit problém, poradit, nic nepodcenila a proto jí děkuji za vše, co pro mě udělala a já mohu užívat spokojeného a plnohodnotného života.