Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Englišova 82, Opava
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient

V žádné případě NEDOPORUČUJI. Oběma synům tak zanedbala péči (vnitřní zubní kazy), nikdy jim neprovedla rentgen, plomby se "vylupovaly" cca po 20 dnech atp.. Velmi nepříjemná, arogantní na jakýkoliv můj dotaz. Když jsme přišli k jiné lékařce a ta jim provedla rentgen, tak jsme ji málem museli křísit, přímo se zeptala jestli nejdeme od MUDr. Kreuzové.
MUDr. Kreuzová zamrzla v době, kdy se zubní vrtačky poháněly klikou od rolety.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřeny pacient

v žádném případě NEDOPORUČUJI, díky její laxnosti jsme měl se zuby hodně velké problémy a jejich napravení už stálo nemalou peněžní sumu....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřeny pacient

Absolutně nedoporučuji. Zkazila mému 5ti-letému synovi zuby. Chodíme k ní 2 roky - měl neustále kazy, které mu nikdy nevyvrtala, neléčila. Akorát mu vždy dala nějakou tu vodičku, či vložku, která za den vypadla. Tvrdila, že se to malým dětem nechává tak, nic netrhat, nevrtat. Před cca 3 týdny jsme museli v noci na pohotovost, syn měl hrozné bolesti a teplotu, do Vrbna p. Pradědem - byli jsme tam zrovna na dovolené. Zděšená doktorka diagnostikovala zánět a váček, odvrtala zub a nechala ho otevřený s tím, že si máme urychleně najít novou zubařku. Přesto jsme ještě poté zašli za MUDr. Kreuzovou - její neprofesionální přístup, výroky typu: "musíte si dítě uklidnit sama, není to naše povinnost a jestli budeš takto vyvádět a nebudeš poslouchat, budu muset říct dvěma pánům z pohotovosti, ať mi přijdou pomoc, a podívej se za okna - jsou tam opraváři - oni se ti budou smát, když budeš takto brečet a nebudeš poslouchat...." nebudu pokračovat, nebyla jsem schopna slova.... Okamžite jsem začala shánět jinou lékařku. Po usilovném telefonování všem možným zubařům v Opavě jsem našla skvělou zubařku - MUDr. Papeschovou. Její perfektní přístup k malému dítěti, který zažil masakr na pohotovosti a následně její diagnoza - "máme tady kazy na všech 4 a 5 - takže budeme opravovat celkem 8 zubů" ... mě dohnala k pláči. Nicméně, paní doktorka mě uklidnila - budeme vás volat pravidelně a opravovat jeden zub za druhým, bude to těžké, ale dopadne to dobře. Jsme klidná, malý byl v poho, dostal hračku a příšte to zvládneme. Opravdu nedoporučuji MUDr. Kreuzovou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Chodím k paní doktorce cca 20 let a zachránila mi zuby včasným odhalením paradentózy v ranném stádiu a doporučením k jednomu z nejlepších specialistů

Ověřeny pacient

K paní zubařce jsem chodila celá má studia a nikdy jsem nezažila vrtání, žádná vodička a jiné nepříjemnosti, které mi popisovali různí kamarádi. Když jsem se však nechala ošetřit kamarádkou ve cvičné ambulanci, která zubařinu studovala, našla mi společně s vyučujícím čtyři kazy!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřeny pacient

Nedoporučuji.Po celou školní docházku probíhaly pravidelné půlroční kontroly,ale žádná léčba.Když jsme v deváté třídě přišli pro kartu s tím, že dcera bude navštěvovat jiného stomatologa paní doktorka byla velmi nepříjemná a arogantní.Kartu jsme stejně nedostali.Při první návštěvě jiného stomatologa bylo dceři ošetřeno šest zubů, s objednání napříště dalších pěti.Nevěřil,že dcera měla pravidelné kontroly.V žádném případě NEDOPORUČUJI.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

X

Velmi příjemná, ochotná

Velice dobrá péče, rodinný lékař! Všem vřele doporučuji.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti