Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

K paní doktorce jsem vždy chodila ráda,všude ji chvalila, ale teď už je to opak. Neempatická, nepřijemná a člověk si přijde jak kdyby ji obtěžoval. Operovala mě plánovaný císařský řez a neempatičnost u ní převládala, jak kdybych ji obtezovala, pomalu ani nebyla schopna pozdravit. Komunikace absolutně nulová.Takže od paní doktorky odcházím, všichni jsme jen lidi, ale doktor by empaticky byt měl a komunikace - nějaké vysvětlení by taky neuškodilo.

Paní doktorka je skvělá , super přístup.Měla jsem nějaký problém a paní doktorka semnou úžasně komunikovala a vše jsme spolu vyřešili . Neměnila bych :)

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Hrozný přístup p. Doktorky Křenkové,nejevila zájem o mnou nahlašené problemy u sestry,další věc,že vyšetření proběhlo neskutečně rychle,na to s čím jsem tam šla. S prominutím jsem bohužel měla pocit,že doktorku zdržuji a otravuji. O výsledcích vyšetření mě nikdo neinformoval,když jsem volala do ordinace,sestra řekla,že nevolají,pokud není nalezený problémy,ovšem tuto důležitou informaci mi nikdo dopředu nesdělil. Nedoporučuji,za mě to byla první a poslední návštěva.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Akutní gynekologicky problém k operaci

S touto lekarkou jsem se setkala poprvé (a snad naposledy), když jsem byla odeslána s velmi bolestivým problémem z chirurgie na gynekologii. Vyšetření bylo velmi nešetrné, problém banalizován a komunikace dost odměřená a arogantní. U operace už jsem, díky bohu, měla jinou lékařku. Podstoupila jsem toto vyšetření ve stejný den 3x a pouze u této lékařky bylo nesnesitelné. Za sebe rozhodně nedoporučuji

Já bohužel dobré hodnocení dát nemohu. Rodila jsme v Hořovicich v září 2016. Mladší paní doktorka doporučila císaře, protože padaly ozvi. Bohužel se muselo čekat na paní doktorku Křenkovou, která mě dost nevybíravým způsobem nutila do Oxytocinu, ze se to ještě zkusí. Císaře jsem si vyhádala. Ovšem co předvedla na sále, tak to bylo opravdu pro prvorodičku hotové peklo. Sprostá slova a hlášky typu sežeňte ho dělejte, opravdu děs. Nakonec když už byl malej venku, tak mi suše přes plentu řekla, ze asi příroda ví co dělá! O den později mému muži sdělila, ze by se jinak malý nenarodil. Dvakrát šňůra kolem krku pevně utažená, takže kdybych do sebe nechala cpát oxytocin, tak bůh ví, jak by náš malý dopadl. Dodnes na to vzpomíná opravdu se slzami v očích. Podotýkám že od te doby jsme ji neviděla, ani omluvit se nepřišla. Zato mladší paní doktorka byla úžasná a velmi si vážím jejího lidského pristupu. Byl to můj první porod a furt tam někde vzadu mam to, ze kdybych ji poslechla malý by tu nemusel byt! Takže za me rozhodne ne!

Souhlasím s předchozími komentáři. Paní doktorka je pečlivá, precizní a velmi lidská. Prováděla mi (pro mě nelehký) výkon a vystupovala tak, že jsem si k ní vytvořila maximální důvěru. Navíc mi vše trpělivě (třeba i několikrát) vysvětlovala a dodávala pozitivní energii. Prostě profesionálka na svém místě!

S paní doktorkou jsem se setkala při porodu mého prostředního dítěte, po zkušenosti s 1. porodem na Bulovce (už jen prostředí hořovické porodnice je samo o sobě zážitek-))) jsem byla v sedmém nebi. 1. porod byl šílenej - nakonec po 18 hod na porod. sále byl ukončen sekcí, takže jsem byla vyklepaná druhorodička a paní doktorka byla úžasná, naprosto jsem s ní byla spokojená - vše vysvětlovala, její přítomnost mě uklidňovala, přesně jak píše paní - je velmi lidská a krásně vás vede, to se mi často nestává, že mi lékař tak sedne. Je to pro mě i dnes obrovská pozitivní vzpomínka. Vrátila jsem se k ní i na porod třetího dítěte a jezdila jsem i před porodem za ní do poradny z Prahy. 3. porod dopadl nakonec plánovaným císařem, ale i přes to, že končila službu, přišla se podívat, zajímala se jak to dopadne, jestli budu rodit nebo bude operace. A jenom lituji, že k paní doktorce bohužel díky vzdálenosti od bydliště nemohu docházet i do ambulance. Věřím, že bych našla konečně svého gynekologa, ke kterému bych chodila ráda a s důvěrou...Takže mohu jedině doporučit.

S paní doktorkou jsem maximálně spokojená, vše vysvětlí a odpoví na všechny dotazy. Navíc má moc milý, lidský přístup. Jak už bylo řečeno, není možné se objednat, což je škoda.

Paní doktorka mě provedla prvním těhotenstvím. Naprostá spokojenost. Je pečlivá, rázná a velmi lidská. V Řevnicích ordinuje jeden den v týdnu, jinak pracuje v Hořovicích, kam také směřuje "svoje" těhotné.

Co mě trochu mrzí je, že neobjednává. Čtvrteční rána mívá našlapanou ordinace, vyplatí se přijít až třeba na jedenáctou, kdy hlavní nápor poleví.