Praktický lékař pro dospělé
U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka Kozielová je nejen velký specialista ve svém oboru, ale také úžasný člověk na správném místě. Vždy pomůže, vše skvěle vysvětlí a hlavně má člověk pocit, že jí na něm záleží a není jen další kus v ordinaci. Jsem vděčná za to, že je mou doktorkou zrovna ona. Apeluji ovšem na občasné netykavky z čekárny, kteří se vztekají, že to dlouho trvá - paní doktorka je v ordinaci i po pracovní době a dělá vše pro to, aby byl každý pacient řádně vyšetřen, takže prosím trpělivost - jsme jen lidi. Víc takových jako je právě ona. Děkujeme, paní doktorko.

Paní doktorce opravdu záleží na pacientech, má výjimečné zaujetí pro svou práci, o odbornosti a kompetentnosti nemluvě.

Nejlepší lékařka, jakou jsem kdy potkala. Obětuje pacientovi i svůj volný čas, a dokáže si poradit se vším. Měla jsem problém, jiní lékaři říkali, že nemá řešení, ona jej dokázala vyřešit. dala bych 6 * kdyby tu byly :-)

nevidana lekarka,stoji za to si pockat, odborne na vysi,vzdy laskava a usmevava i kdyz je pod casovym tlakem, pacient ma pocit ze by pro nej udelala prvni posledni.Takovych lekaru neni mnoho.Vsechna cest!

Je skvělá lékařka.

Paní doktorka je velmi ochotná a trpělivá. Každý problém řeší a vytrvává, až si je jistá, že je vše v pořádku. Je s ní výborná komunice, výsledky z odběrů vím ještě ten den. Skvělá péče, málokrát jsem takového lékaře potkala. I sestřička je velice příjemná a vstřícná. A dlouhá čekací doba není u lékařů zase tak neobvyklá, takže mi problém nedělá.

bezvadna doktorka

NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ