Na Palcátech 587, Kralovice

Karlovská 146, Lubenec

náměstí Jana Švermy 418,

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Je to nejlepší doktorka co znám. Moc milá a hodná. K ní se nebojím chodit. Vše vysvětlí, poradí a nic u ní nebolí. Vynikající přístup k dětem!!!!

Vůbec nechápu, kterej debil může napsat že má Jana Kouklová katastrofální přístup a křičí na děti :-) Asi jedině nějakej závistivej konkurent to mohl napsat. Kdo jí zná, tak ví že to není pravda.

Je dobrý, že trhá zuby jen když už asi není jiná možnost jak zub vyléčit...ne jako někteří její kolegové, kteří by nejradši vytrhali i zdravé zuby.

Je proste nejlepsi.

umí dělat divi

Je super

Paní dokktorka Jana Kouklová ochotně vše vysvětlí, navrhne možnosti a pacientovi narovinu říká svůj názor. Rozhodnutí však ponechá ne něm a do ničeho člověka netlačí! Svou práci dělá veůmi pečlivě. Jsem s ní naprosto spokojená.

Zdraví Jitka

je to doktorka na svém místě!!! jsem s ní nad míru spokojen je ochotná milá a trpělivá navíc není vůči pacientům lhostejná!!!! je super

Mé děti se nechtěly nenechat ošetřit u žádného lékaře. Jednu zubařku dokonce pokousali. Pani doktorce Kouklové se to podařilo a dětem zoubky ošetřila.. Byl to docela boj, ale byla moc moc trpělivá. Opravdu jedinečný přístup.

Byla jsem vždy naprosto spokojená s ukázkovou péčí o můj chrup. Obdivuji trpělivost a ctím upřímnost paní doktorky.