MUDr. Jana Kouklová

Kralovice, Lubenec, 3 adresa

Na Palcátech 587, Kralovice

Karlovská 146, Lubenec

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Vřele doporučuji, moc milá paní doktorka a ochotná i přes to že nejsem její pacientka tak mě bez problémů ošetřila Děkuji moc

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Za mě naprostá spokojenost jak s lidským přístupem kolektivu, tak s průběhem a kvalitou ošetření. Mám za sebou bezbolestné endo, dentální hygienu jsem také zkusil a vyndání osmičky v pohodě bez bolestí. Teď si čekám na korunku šestky, tak uvidíme, ale nebojím se. Třeba o čepech jsem si myslel docela šílenosti, ale jeden mám pár dní a vůbec o něm nevím. Doktorka je fakticky šikovná.

Asi to chce prostě doma trochu pečovat o zuby a nechodit jen na poslední chvíli, pak je to "pohoda"... taky jsem párkrát šel s bolestmi za 10s dvanáct :)) Pokud to půjde, nechám si u doktorky udělat celý svůj kamenolom.

Ceny si myslím jsou tak akorát, protože si to troufám porovnat z křesla.
Za mě Thumb UP! Doporučuji!

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Dobrý den všem, musím se s Vámi podělit o již mou druhou návštěvu u vážené paní MUDr. Jany Kouklové, kterou všem vřele a s radostí doporučuji!! Konečně se na nás štěstí usmálo a my dostali šanci se nechat léčit u skutečného PROFESIONÁLA!!!! Během 2 návštěv mně byly vyléčeny 4 zuby, péče božská, ceny rozumné, přístup profesionální, domluva božská zkrátka, jsme zdaleka a neváhám klidně přes 100 km dojíždět, protože to za to stojí, dnes jsme s celou rodinou odjížděli velice pozitivně naladění, paní doktorka nás dokonce rozesmála, má velice dobrý humor a naší malé dceři ačkoliv měla plnou čekárnu pacientů, stačila doběhnout i pro omalovánky, které naší dceři zdarma darovala za statečnost :) Domluva termínů jakožto i ambulantních zásahů vynikající a smekám hluboce před paní doktorkou onen klobouk co všechno stačí během své práce udělat. Mimochodem podívejte se jaké všechny zubařské služby nabízí, vše si dělá sama, je zkrátka vidět a ihned poznat nejen pozitivní přístup, ale i to, že je to workoholik a její práce jí přináší zábavu. Nikomu nic nevnucuje a pouze doporučuje. Lakonicky shrnuto je pro mě obrovská čest, obzvláště pak v dnešní době, že u ní můžeme být pacienty. Tímto paní doktorce přeji pevné zdraví na velmi dlouhá léta, protože budeme šťastní, pokud se o nás i nadále bude takto starat. Pochválit musím i novou zubní instrumentářku, která se taktéž velice rychle starala i o covidové podmínky na pracovišti co se hygieny týče i ostatních služeb, za naší rodinu bych udělil této zubní ordinaci 10/10 hvězdiček!!! Přeji všem pacientům příjemnou návštěvu v této super zubní ordinaci, s přátelským pozdravem Bartoš :)

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Měla jsem bolesti zubů které přišli vcelku náhle, nikde jinde jsem místo nezajistila. Zde jsem zavolala, dostala čas kdy se mám dostavit a po dostavení byla za 10 minut po všem. Rychlé, bezbolestné (při trhání zubů smekám)

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Měl jsem bolesti zubů které přišli vcelku náhle, nikde jinde jsem místo nezajistil. Zde jsem zavolal, dostal čas kdy se mám dostavit a po dostavení byla za 10 minut po všem. Rychlé, bezbolestné (při trhání zubů smekám) Sem bych se nebál jít znovu

Je to nejlepší doktorka co znám. Moc milá a hodná. K ní se nebojím chodit. Vše vysvětlí, poradí a nic u ní nebolí. Vynikající přístup k dětem!!!!

Vůbec nechápu, kterej debil může napsat že má Jana Kouklová katastrofální přístup a křičí na děti :-) Asi jedině nějakej závistivej konkurent to mohl napsat. Kdo jí zná, tak ví že to není pravda.

Je dobrý, že trhá zuby jen když už asi není jiná možnost jak zub vyléčit...ne jako někteří její kolegové, kteří by nejradši vytrhali i zdravé zuby.

Je proste nejlepsi.

umí dělat divi