Zubní ordinace
náměstí Republiky 88, Tachov

Měl jsem možnost být ošetřen jak paní doktorkou, tak novým panem doktorem, který u ní pracuje a s oběma jsem velmi spokojený. Děti radši chodí k panu doktorovi, asi proto, že je mladší. Všem moc doporučuji! Objednáte se na určitou hodinu a jdete na řadu přesně. Nic vás nebolí, všechno vám vysvětlí, oba jsou moc šikovný.

Skvělá paní doktorka,chodíme k ní celá rodina,líbí se mi,že když nás objedná na určitou hodinu,tak vím,že příjdeme a jdeme na řadu,je milá a hlavně to se zubama umí.Od nás jedině velké doporučení.

Zatím max. spokojenost. Chodím k paní doktorce již několik let. K paní doktorce jsem přihlásil i své malé děti. Vše srozumitelně vysvětlí, poradí, málokdy se mně stalo, že mě zákrok bolel. Pokud nechodíte pravidelně na preventivní kontroly, tak dostanete vyhubováno. Musím konstatovat, že dříve jsem se zubaře bál. U paní doktorky je to celkem pohodička.

Je to příjemná paní doktorka umí pochválit ale i pokárat,není divu když tam někdo přijde po 5 letech.Sestřička též příjemná paní.Nemusíte se bát jít k zubaři pokud chodíte k nim.

je prostě nejlepší

Paní doktorku mohu jedině doporučit. Má šikovné ruce a stále dobrou náladu. Chodím k ní už dlouhá léta a jsem velmi spokojen jak s její prací, tak s přístupem k pacientům, což se týká i sestřičky. V neposlední řadě musím pochválit pěknou, moderně vybavenou ordinaci přímo na náměstí, ve které bývá ošetření i celkem příjemně strávený čas.

Chodím k Paní doktorce již od malička což je cca asi 15 let.Je velmi milá ,šetrná a laskavá.
Díky ní pro mne jít k zubaři není taková hrůza:)