Jana Kostíková, zubař Tachov

MUDr. Jana Kostíková

Uložit

Zubař Více

7 názor

Uložit


Adresa

Zubní ordinace
náměstí Republiky 88, Tachov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Měl jsem možnost být ošetřen jak paní doktorkou, tak novým panem doktorem, který u ní pracuje a s oběma jsem velmi spokojený. Děti radši chodí k panu doktorovi, asi proto, že je mladší. Všem moc doporučuji! Objednáte se na určitou hodinu a jdete na řadu přesně. Nic vás nebolí, všechno vám vysvětlí, oba jsou moc šikovný.

Skvělá paní doktorka,chodíme k ní celá rodina,líbí se mi,že když nás objedná na určitou hodinu,tak vím,že příjdeme a jdeme na řadu,je milá a hlavně to se zubama umí.Od nás jedině velké doporučení.

Zatím max. spokojenost. Chodím k paní doktorce již několik let. K paní doktorce jsem přihlásil i své malé děti. Vše srozumitelně vysvětlí, poradí, málokdy se mně stalo, že mě zákrok bolel. Pokud nechodíte pravidelně na preventivní kontroly, tak dostanete vyhubováno. Musím konstatovat, že dříve jsem se zubaře bál. U paní doktorky je to celkem pohodička.

Je to příjemná paní doktorka umí pochválit ale i pokárat,není divu když tam někdo přijde po 5 letech.Sestřička též příjemná paní.Nemusíte se bát jít k zubaři pokud chodíte k nim.

je prostě nejlepší

S

Paní doktorku mohu jedině doporučit. Má šikovné ruce a stále dobrou náladu. Chodím k ní už dlouhá léta a jsem velmi spokojen jak s její prací, tak s přístupem k pacientům, což se týká i sestřičky. V neposlední řadě musím pochválit pěknou, moderně vybavenou ordinaci přímo na náměstí, ve které bývá ošetření i celkem příjemně strávený čas.

M

Chodím k Paní doktorce již od malička což je cca asi 15 let.Je velmi milá ,šetrná a laskavá.
Díky ní pro mne jít k zubaři není taková hrůza:)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti