Praktický lékař stomatolog
Dlouhá tř. 83/1134, Havířov

Byla super zubařka bohužel ostěhovala se. Doktorka poctivě provádí vyšetření. Při problému navrhne alternativy léčby a poradí. Bude mi moc smutno

Navštěvuji paní doktorku od jejího nástupu do naší ordinace. Setkávám se s usměvavou, vždy velice příjemnou lékařkou i zdravotní sestřičkou. Paní doktorka poctivě provádí vyšetření. Při problému navrhne alternativy léčby a poradí. K ošetření přistupuje velice citlivě. Doporučila jsem ji i své známé, která je také maximálně spokojená.
Vděčná dlouholetá pacientka S.Janoušková

Také jsem kdysi k této doktorce chodil,a ted se nestačím divit, co tu píšou pacienti za příspěvky. Byla skutečně výborná. Uměla spravit a zachránit zuby. Ale její ceny odradí každého. Nota bene když je ještě neustále neumérně zvedá, a dává si vykázat péči, kterou neprovedla.Je třeba se v takovém případě pídit po jiném zubaři, doporučuji na Kmochově ulici Dentalcentrum, jsou tam opravdu SKVĚLÍ ZUBAŘI!!!!!!Dokonce spraví pacientovi více zubů, když je objednán s jedním případem. No vyberte si, bud se rozčilovat s předraženými nebo lenivými zubaři/zažil jsem oba případy/ a nebo hledáte. A zaručuji že najdete!

Proč bych měla doporučit tuto lékařku? Nenapadá mě žádný důvod! Z mých vlastních zkušeností musím bohužel říci, že mně moc nepomohla. Počátek je u jejich přehnaných cen, za injekce- které platí pojištovna, ale paní doktorka si účtuje 250,- za plonby, jak černé, tak bílé. Zadarmo je myslím jen plonba amalganová :D Navštěvuji zubaře co půl roku proto,abych měla opravdu zdravé zuby a nikdy by mě nenapadlo, že po půlroční prohlídce mi paní doktorka najde kaz, díky kterému mi málem zub uhnil. Odůvodnila mi to tak, že kaz byl na špatně viditelném místě a že už tam mohl být i 2 roky... Nevím, jak ostatní pacienti,ale nechodím k zubaři proto,aby mi objevil 2 letý kaz, když už, tak novější:) To ale není všechno, po oznámení toho,že mi teda bude vrtat 2 letý kaz jsme si uvědomila, že ten zub, na kterém se kaz nacházel, mi paní doktorka zhruba před rokem a půl rentgenovala, protože se ji už nezdál, kde je tedy chyba?:) Po 45 minutách vrtání JEDNOHO zubu mi paní doktorka sdělila, že zub je v takovém stavu, že zaplonbování by nebylo dobré, z důvodu následného jeho uhnití, proto mi doporučila korunku. Vzhelem k tomu, že jsem celkem mladá, jsme jisto jistě odmítla tuto možnost, načež mi paní doktorka řekla překvapivě 3. možnost a to tu, že mi zub nezaplonbuje plonbou, nýbrž jakousi látkou, pod kterou má zub schopnost se zregenerovat. Tato látka na zubu vydrží cca 3-4 měsíce. Z ordinace jsem odcházela po hodině a paní doktorka si s klidnou tváří naúčtovala šarži, za to,že byla hodinově ztratná:) Na každého pacienta má totiž 15 minut, já tam byla hodinu, a tak si to naúčtovala,ne? Zcela normmální postup- asi jen pro ni:) Musím podotknout, že po uvážení těchto aspektů, to byla poslední tečka a rozhodla jsem se přejít k jiné paní zubařce a ted jsem v šoku, jak milí mohou být zubaři a dokonce se i chovají, jako zubaři a ne jako podnikatelé:)

skvělý stomatolog...Paní doktorka dává všem vybrat jestli chtejí amalgamovou vypln ktera se hradi a nebo obycejnou vypln na pojistovnu! Tak si tady nestezujte kdyz si nedokazete rict co chcete!

Dobrý den, je to už sice dva roky co jsem si našla nového zubaře a proto teď mohu s klidným srdcem napsat, že ošetření u paní doktorky je nepřiměřeně drahé. Nad kvalitou plomb vrtí hlavou můj zubař pokaždé co mi jí předělává. A že mi jich paní doktorka stačila za rok nadělat! A když mi trhala osmičku nahoře a kořeny mi zasahovaly do nosních dutin a z rány mi šel vzduch,poslala mě na šití na stomatochirurgii do Ostravy. Tam mě po třech hodinách poslali domů. Druhý den mi paní doktorka řekla že to nešije proto, že jí to prý pojišťovna neproplatí...měla mi to říct a já bych si zaplatila - vyšlo by mě to levněji než cesta Ha-Ov a zpět. O mém drahém čase ani nemluvě.

Moje zkušenost je tato, paní doktorka mi měla vytrhnout spodní osmičky, byla jsem k ní objednaná na dvě návštěvy, neboť dle jejího vyjádření v jeden den dva zuby nejdou vytrhnout (nevím proč). Přišla jsem na první návštěvu, kdy mi měla odstranit první osmičku, píchla mi injekci a nechala mě chvíli čekat v čekárně, potom jsem si sedla do křesla a nějakým nástrojem (podobné dlátku) mi začala páčit zub, ale z důvodu ukrutné bolesti jsem odmítla, aby pokračovala. Ptala jsem se paní doktorky Jarochové proč to tak bolí, když je to místo umrtvené a mám zkušenost ze zákroku odstranění horních osmiček (jiný zubní lékař), že mě to vůbec nebolelo, tak mi řekla že je to normální, že odstranění spodních osmiček i po umrtvení bolí. Potom mi píchla další injekci a opět jsem chvíli čekala, další pokus o vytrhnutí zubu byl to samé, ukrutná bolest. Bolelo mě to tak, že jsem zakřičela a sjížděla jsem z křesla dolů.
Paní doktorka mi naštvaně řekla, že s tím se ještě nesetkala a s takovou mi ten zub nevytrhne. Byla jsem ráda, že už nepokračovala a zároveň nešťastná, neboť jsem nevěděla co se bude se zubem dít. Dala mi doporučení pro stomatochirurga, kde napsala, že jsem nespolupracovala, byla jsem neklidná a zákrok jsem nakonec odmítla. Na závěr mi řekla ať si nemyslím, že to bude jiné. V žádném případě neuznala, že to bylo v ní, že zub a jeho okolí jsem neměla umrtvený a pokud to neumí má posílat pacienty s doporučením k stomatochirurgům. Odcházela jsem z ordinace se slzami v očích a přesvědčením, že do této ordinace nikdy nevkročím.
Na konec všechno dopadlo velmi dobře, stomatochirg mi najednou vytrhl obě osmičky, bezbolestně za dvacet minut a našla jsem si nového zubního lékaře.

S paní doktorkou jsem byla velice nespokojena..při každé návštěvě mi jen vrtala a vrtala ,že mám špatné zuby ,samozřejmně abych poté chodila a za hříšné peníze mi je spravovala. za 3 korunky si řekla 40.000 což mi spadla brada,na muj udiv se dívala s výsměchem co bych jako chtěla že to je zadarmo!!! Samozřejmně jsem ihned přestoupila a zuby mám za 7.000kč.Ted jsem já i celá má roduna spokojena. Paní doktorka byla kdysi dobrá ,ale časy se mění a peníze kazí charakter. NEDOPORUČUJI

Velice dobrá zubní lékařka,velice ohleduplná,citlivá a opravdu odbornice ve své práci.
Václavíková Růžena

Chodím k ní mnoho let,co se týče práce výborná.Výplně jsou drahé ,ale drží.