Praktický lékař stomatolog
U Zastávky 16, Opava

Do péče k paní doktorce jsem přešla po přestěhování z jiného města - spadala jsem k ní bydlištěm a jasně mi dávala najevo, že se jí to nezamlouvá. Při každé návštěvě mě přesvědčovala, ať si najdu zubaže v Ostravě, když tam studuji VŠ...
Při léčbě 5ky mi vytáhla nerv aniž by se zeptala nebo mě na to alespoň upozornila. Z ordinace jsem vycházela a řvala bolestí jako želva. O vytaženém nervu jsem se dověděla až se zpožděním. Následkem toho se mi pak zub zlomil a já o něj přišla - mám místo něj korunku.
Za sebe nedoporučuju.

Jsem s paní doktprkou velmi spokojen. Perfektně mi opravila docela špatně udržovaný chrup,což jsem si zavinil sám.Nejprve jsem byl u jiného lékaře,ale když jsem se zeptal na přibližnou cenu ihned jsem se rozhodl najít někoho jiného.Paní doktorka Dobrušová mi chrup dala do výborného stavu za mnohem příznivější cenu.Moc paní doktorce děkuji a všem doporučuji.JS

Jsem velice spokojená.Paní doktorka je vynikající.

Velmi výborná lékařka, opravdový odborník. Co mi jiný zubař zkazil, to mi profesionálně spravila.

Vynikající lékařka na profesionální úrovni,není co dodat-klaním se

paní doktorka má velmi dobrý přístup k pacientům, je milá příjemná, dobrý odborník, její práce je velmi zdařilá, nikdy se mi nestalo, že by jí špatně odvedla, protože každému pacientu se plně věnuje.