Adresa

Odborný lékař oční
Nezvalovo nám. 5/847, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

28 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař oční Úraz oka a jiné..

Úraz oka se mi stal v 13-ti letech. Paní doktorka mě bez odkladu vzala a vyšetřila. Je to již 23 let. Od té doby jsem spokojený "pacient". Když potřebuji, tak se domluvím a dojedu. Výborné a milé zacházení, jde vidět dlouholetá praxe a vysoké znalosti. Rád obětuji čas i peníze a dojedu i když nyní to mám přes 100km.

Ověřený profil

Paní doktorka je úžasný člověk, chodí k ní celá naše rodina již mnoho let a její přístup se nikdy nezměnil, je velmi profesionální a empatický člověk, a kéž by bylo takových lékařů více ! Paní doktorku i sestřičku zdravíme a přejeme jen to nejlepší :-) Bronislava Březná s rodinou

O
Ověřený profil

Velmi dobrá lékařka. Chodil k ní můj otec a já s manželkou už také léta. .Přihlásil jsem i vnučku, takže naše rodinná lékařka.


P
Ověřený profil

K paní doktorce Daňkové chodím už přes 35let /a také celá moje rodina/. Je to moc dobrá doktorka, velice vstřícná, má smysl pro humor a krásně jedná s dětmi. Velice mi pomohla a díky ní se mi zlepšil zrak natolik, že brýle nosím teď už jen příležitostně. Velice doporučuji každému!!!


M
Ověřený profil

K paní doktorce chodím už více jak 20 let. Stručně řečeno: vysoce profesionální přístup a ochota pohovořit o problémech ji řadí mezi špičky odborných lékařů.


M
Ověřený profil

NAD MÍRU SPOKOJEN S PŘÍSTUPEM PÍ. DOKTORKY A PŘÍTOMNÉ SESTRY. VŘELE DOPORUČUJI.MIROSLAV ŽÁČEK


T
Ověřený profil

Chodíme k paní doktorce určitě s manželem asi tak 25 let a synové 24 a 23 let! Všichni jsme velice spokojeni a neměnili bychom.Kluci, zvláště ten mladší chodil k p. doktorce už od svých 2 let(dostal okluzor), ale paní doktorka mu to tak dobře vysvětlila, že nosil a stále ještě nosí brýlky poctivě každý den.Sestřička i paní doktorka jsou obě velmi příjemné a vstřícné.


J
Ověřený profil

S uvedenými názory mohu plně souhlasit. K paní doktorce Daňkové chodím již více než dvacet let a díky ní je můj zrak a zjištěná oční vada pod stálým dohledem. Je velká profesionálka s lidským přístupem. Nikdy nemám problém na cokoliv se zeptat. Vždy velmi ochotně vše vysvětlí. Je trpělivá a hodně empatická. Její "sestřička" je také hodně milá a stará se o pacienty s velkou péči. Do ordinace docházím každé tři měsíce a vždy odcháízím s pocitem, že je o mně dobře postaráno a že nejsem na "obtíž". Přeji oběma hodně štěstí, pohody a vděčných pacientů.


Velmi kvalitní lékařka


Ověřený profil

Skvělá lékařka, profesně na velmi dobré úrovni a má lidký přístup, je laskavá, jako člověk vyzařuje velké charisma a sestřička taky, je moc hodná a ochotná. Do této ordinace chodíme celá rodina už přes 15let a neměnila bych!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti