Jana Daňková, oční lékař Ostrava

MUDr. Jana Daňková

Oční lékař Více

28 názorů

Uložit


Adresa

Nezvalovo nám. 5/847, Ostrava
Odborný lékař oční

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
28 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař oční Úraz oka a jiné..

Úraz oka se mi stal v 13-ti letech. Paní doktorka mě bez odkladu vzala a vyšetřila. Je to již 23 let. Od té doby jsem spokojený "pacient". Když potřebuji, tak se domluvím a dojedu. Výborné a milé zacházení, jde vidět dlouholetá praxe a vysoké znalosti. Rád obětuji čas i peníze a dojedu i když nyní to mám přes 100km.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je úžasný člověk, chodí k ní celá naše rodina již mnoho let a její přístup se nikdy nezměnil, je velmi profesionální a empatický člověk, a kéž by bylo takových lékařů více ! Paní doktorku i sestřičku zdravíme a přejeme jen to nejlepší :-) Bronislava Březná s rodinou


O
Ověřeny pacient

Velmi dobrá lékařka. Chodil k ní můj otec a já s manželkou už také léta. .Přihlásil jsem i vnučku, takže naše rodinná lékařka.


P
Ověřeny pacient

K paní doktorce Daňkové chodím už přes 35let /a také celá moje rodina/. Je to moc dobrá doktorka, velice vstřícná, má smysl pro humor a krásně jedná s dětmi. Velice mi pomohla a díky ní se mi zlepšil zrak natolik, že brýle nosím teď už jen příležitostně. Velice doporučuji každému!!!


M
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už více jak 20 let. Stručně řečeno: vysoce profesionální přístup a ochota pohovořit o problémech ji řadí mezi špičky odborných lékařů.


M
Ověřeny pacient

NAD MÍRU SPOKOJEN S PŘÍSTUPEM PÍ. DOKTORKY A PŘÍTOMNÉ SESTRY. VŘELE DOPORUČUJI.MIROSLAV ŽÁČEK


T
Ověřeny pacient

Chodíme k paní doktorce určitě s manželem asi tak 25 let a synové 24 a 23 let! Všichni jsme velice spokojeni a neměnili bychom.Kluci, zvláště ten mladší chodil k p. doktorce už od svých 2 let(dostal okluzor), ale paní doktorka mu to tak dobře vysvětlila, že nosil a stále ještě nosí brýlky poctivě každý den.Sestřička i paní doktorka jsou obě velmi příjemné a vstřícné.


J
Ověřeny pacient

S uvedenými názory mohu plně souhlasit. K paní doktorce Daňkové chodím již více než dvacet let a díky ní je můj zrak a zjištěná oční vada pod stálým dohledem. Je velká profesionálka s lidským přístupem. Nikdy nemám problém na cokoliv se zeptat. Vždy velmi ochotně vše vysvětlí. Je trpělivá a hodně empatická. Její "sestřička" je také hodně milá a stará se o pacienty s velkou péči. Do ordinace docházím každé tři měsíce a vždy odcháízím s pocitem, že je o mně dobře postaráno a že nejsem na "obtíž". Přeji oběma hodně štěstí, pohody a vděčných pacientů.


Velmi kvalitní lékařka


Ověřeny pacient

Skvělá lékařka, profesně na velmi dobré úrovni a má lidký přístup, je laskavá, jako člověk vyzařuje velké charisma a sestřička taky, je moc hodná a ochotná. Do této ordinace chodíme celá rodina už přes 15let a neměnila bych!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti