Gynekologická ambulance
Náměstí Svobody 2824/1, Šumperk

Paní doktorka Chrastinová je beze sporu člověkem na správném místě.Zachránila mi to nejcenější co máme, život!!!!A to právě díky tomu že je energická, rychlá a lidská.Nevím, komu mám za tuto ženu poděkovat.

Chodila jsem k ní ještě před rokem, ale v těhotenství jsem pak utekla pryč. Na první pohled energická „ holka středního věku ´´, ale při třetí , čtvrté návštěvě si začnete uvědomovat, že není úplně v pořádku poslouchat z kabinky, jak vysvětluje už asi třetí budoucí mamince, že je to moc špatné, ale že ona jí to dítě zachrání !!! Když jsem pak přišla na řadu já, byla samý smích do té doby, než jsem se svěřila se svými problémy, to se pak vyjádřila: ,,Mamino, neštvěte mě!´´, mávla rukou a odešla na oběd. Bavila jsem se o tom se svými kamarádkami, které už s ní měly zkušenosti- a úplně stejné!! Shodly jsme se, že si paní doktorka kompenzuje svoje komplexy hraním na Spasitelku / to jako aby jí všichni měli rádi za to, že všechny zachrání – na to samozřejmě přišla jedna kamarádka psycholožka, ne já / . Abych to shrnula: Vyhněte se jí velkým obloukem !! Jinak vám najde problém, který vůbec není, přesvědčí vás ale, že je, a pak ho s velkým halasem vyřeší. Jak už jsem tady někde četla – jste jen položka na běžícím pásu, jedna za druhou a řešení skutečných problémů jen zdržuje a není z toho žádná velká sláva. Já už teď mám jiného lékaře, porodili jsme spolu krásné miminko a bez všech těch caviků kolem. A nelituju. Věra

Paní doktorka Chrastinová je mým druhým gynekologem a jsem s ní moc spokojená. Je vždycky usměvavá, příjemná, vše vysvětlí, poradí...vřele všem doporučuji. Chodím k ní každé dva týdny posledních šest měsíců (druhé těhotenství, problémy s tlakem) a nemůžu si na nic stěžovat. Čekárna je vždycky plná (nejen budoucích maminek), takže to samo určitě o něčem svědčí. Chodím k ní ráda.

Velmi doporučuji, paní doktorka je ochotná, vstřícná, myslím, že lepšího gynekologa jsem nikdy nepoznala, a to je mi skoro 50 let. Její pomocí jsem se dostala z dost příšerného stavu, do kterého jsem se dostala za asistence lékaře u nás na malém městě a posléze lékařky v Brně. Podotýkám, že jsem pečlivě navštěvovala a dodržovala rady lékařů, ale pomohla mně jenom paní doktorka Chrastinová a to skvěle. Vřele doporučuji.

Já mám z paní doktorky rozpolcené pocity. Na jednu stranu na mě působí jako odhodlaná, profík, prostě že ví co dělá (asistovala mi u císaře a u druhého porodu jsem s ní měla tu čest v porodnici) a na druhou stranu, jak již tu bylo zmíněno pořád někam spěchá??? nebo moc velká suverenita??? Nevím jak to nazvat, prostě chladná, všechno vím všechno znám. Nevím, chyběl mi lidský přístup. Přece maminy, které jsou zrovna po porodech, nebo řeší zdr.problém jsou tak citlivé a potřebují povzbudit jinak než mávnutím ruky. Podotýkám , že já sama nejsem žádná citlivka, ale v tomto období i já potřebovala " pofoukat".

bydlela jsem v Šumperku jen 4 roky , a lepšího gynekologa než je paní doktorka Jana Chrastinová jsem nepoznala.Porodila jsem u ní i svou dceru a musím opravdu paní doktorku doporučit.Je rychlá,ale vysvětlí vše co je k diagnóze potřebné a vždy se mi dostalo plnohodnotných informací k mému zdravotnímu stavu.
Je to odbornice s velkým O.A myslím si ,že Šumperská nemocnice si jí neváží jak by měla .Tím to paní doktorce moc děkuji za péči kterou mi vynaložila.S pozdravem Lossmannová Taťána(Praha)

Jakuž bylo řečeno ze začátku jsem byla spokojená, ale když jsme začali plánovat dítě a já nemohla dlouho otěhotnět tak mě odbyla se slovy zhubněte a půjde to samo.Nechápu jak něco takového může říct aniž by provedla jakékoliv vyšetření. Odešla jsem jinak a jsem maximálně spokojená. Pan doktor mě aspoň vyšetřil a snaží se nám pomoct.

Doporučuji, ale vždy je hrozně moc rychlá, občas si příjdu jak na běžícím pásu, ale jinak moc hodná a příjemná. Měla by ve více věnovat jednotlívým pacientkám.

Jsem spokojena a je ochotna a moc hodná