Ordinace stomatologa
Sažinova 888, Milevsko

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Lituji,že jsem na pana doktora kdy narazila!!!Nechal mi léta v puse chronický zánět a vypadá to že budu mít následky už napořád.kdybych věděla co neřešený chronický zánět může způsobit,rychle bych změnila zubaře!Po pár letech se totiž chronický zánět změnil na velmi akutní a od té doby mám už několik let potíže s celkovým zdravím a dost výrazné.Uvažovala jsem že bych si na pana doktora i stěžovala!!Už jsem i s mými dětmi u jiného zubaře a dodnes lituji,že jsem i já včas nezměnila zubaře!!!

Já jsem božel z pana doktora zklamán. Pan doktor je arogantní a neochotný. Vůbec semnou nekomunikoval, přijde mi že do zubů moc reje a docela to bolí. Je to věc nározu ale já pana doktora nedoporučuju

Velmi dobrý stomatolog, velmi ochotný, příjemný, komunikativní, pečlivý, má velmi dobrý příspup k dětem, to o jiných zubařích nemluvím.

Super pan doktor! Zubař ke kterému jsem se nikdy nebála. Vždycky se v ordinaci zasměji a příjemně popovídám. Velice milý a ochotný a samozdřejmě na prvním místě také šikovný a kvalitní. Doporučuji

Velmi dobrý stomatolog, ochotný, příjemný a pečlivý. V rámci preventivní prohlídky opravil nejen kaz, ale i plastovou sklovinu odpadlou ze dvou zubů můstku perfektně opravil, není vůbec poznat, že není původní a to sám od sebe, prostě viděl, že je to třeba, tak to beze slova udělal. U předchozího stomatologa, kterého jsem o to žádal, to prý nejde opravit, jedině, celý dolní můstek nový.

Nemohu si stěžovat. Velmi ochotný, příjemný lékař, který dokáže s pacientem komunikovat.

Pro nás dosud nejlepší stomatolog,velmi dobrý přístup k pacientům zvláště k dětem.Ochotný a příjemný.