Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
12 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
D
Ověřeny pacient

Mddr Jan Zajíček je je velice profesionální, poctivý, příjemný a nadstandardní lékař. Po akutním ošetření jsem se o tom na vlastní zuby přesvědčil. Nedivím se že takový zubař má beznadějně plnou kapacitu. Mít volná čtyři místa okamžitě k němu jdu s celou rodinou.


R
Ověřeny pacient

Jsem moc Ráda , že můžu navštěvovat jeho ordinaci! Má velice milý, ochotný a profesionální . přístup. Vždy mi vše vysvětlí. Už opravdu nemám strach chodit k Zubaři :-)


C
Ověřeny pacient

Vřele všem doporučuji ! Jako jediný v širokém okolí mi poskytl nadstandartně ošetření velmi bolestivého stavu a jeho profesionalita spojená s lidskostí a úsměvem překonala strach i bolest. Jedním slovem .... vynikající


M
Ověřeny pacient

Velice milý ,příjemný a dobrý lékař ,at mu to vydrží


Velmi profesionální, výkony prováděné s šetrností, matrice zaváděné bezbolestně, tak, jak jsem se ještě nesetkala.Zůstaňte nadále takovým, jakým má lékař být, s lidskostí odváděná velmi profesionální práce. Tak jak to bývalo kdysi, lékařské povolání jako poslání! Fandím Vám!


Ověřeny pacient

za život jsem chodila k několik zubařům, a kvůli problémům s malou pusou a množstvím zubů, které se do ní prostě nemohly vejít, jsem si zažila svoje, takže můžu srovnávat.. Pan doktor Zajíček je jednoznačně nejlepší - cokoliv dělá vysvětlí, když umrtvuje zub tak ani nevíte že vám dělá nějaký zákrok, trhání osmičky naprostá pohoda, žádné poranění koutků atd, jak znáte od jiných doktorů, a vše dělá s citem, takže i hojení je rychlejší.. je pořád usměvavý, a ještě si s vámi popovídá, naprostá idylka - jen ať mu to vydrží co nejdéle ... :)


Ověřeny pacient

Pan Zajíček je milý, ochotný, přátelský a profesionální. Nikoho neodbyde. Doporučuji.


Příjemný, vysvětlí postup, pečlivý, lidský, ochotný.... doporučuji


Pan doktor je velice milý, příjemný, profesiónální, vřele ho všem doporučuji:-)


Pan doktor je moc milý a velmi oceňuji jeho profesionální a lidský přístup, žádné povyšování se nad pacienta, jak to bohužel často bývá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti