Umístění: Bílovecká nemocnice, a.s. Jiný

Perfektní přístup a super rychlé akutní ošetření.Mohu jen doporučit.Pan doktor je opravdový profesionál.

Umístění: Bílovecká nemocnice, a.s. Jiný

Velice hodný a důkladný zubař to se dnes velmi cení, všem doporučuji, starostlivý, svou práci dělá velmi dobře...

Umístění: Bílovecká nemocnice, a.s. Jiný

Pan doktor byl velmi ochotný. V průběhu vysvětloval co dělá, co pravděpodobně budu cítit atd. Nečekal bych, že vrtání zubů a čištění kanálků může být tak pohodový zážitek.

Mddr Jan Zajíček je je velice profesionální, poctivý, příjemný a nadstandardní lékař. Po akutním ošetření jsem se o tom na vlastní zuby přesvědčil. Nedivím se že takový zubař má beznadějně plnou kapacitu. Mít volná čtyři místa okamžitě k němu jdu s celou rodinou.

Jsem moc Ráda , že můžu navštěvovat jeho ordinaci! Má velice milý, ochotný a profesionální . přístup. Vždy mi vše vysvětlí. Už opravdu nemám strach chodit k Zubaři :-)

C

Vřele všem doporučuji ! Jako jediný v širokém okolí mi poskytl nadstandartně ošetření velmi bolestivého stavu a jeho profesionalita spojená s lidskostí a úsměvem překonala strach i bolest. Jedním slovem .... vynikající

Velice milý ,příjemný a dobrý lékař ,at mu to vydrží

Velmi profesionální, výkony prováděné s šetrností, matrice zaváděné bezbolestně, tak, jak jsem se ještě nesetkala.Zůstaňte nadále takovým, jakým má lékař být, s lidskostí odváděná velmi profesionální práce. Tak jak to bývalo kdysi, lékařské povolání jako poslání! Fandím Vám!

za život jsem chodila k několik zubařům, a kvůli problémům s malou pusou a množstvím zubů, které se do ní prostě nemohly vejít, jsem si zažila svoje, takže můžu srovnávat.. Pan doktor Zajíček je jednoznačně nejlepší - cokoliv dělá vysvětlí, když umrtvuje zub tak ani nevíte že vám dělá nějaký zákrok, trhání osmičky naprostá pohoda, žádné poranění koutků atd, jak znáte od jiných doktorů, a vše dělá s citem, takže i hojení je rychlejší.. je pořád usměvavý, a ještě si s vámi popovídá, naprostá idylka - jen ať mu to vydrží co nejdéle ... :)

Pan Zajíček je milý, ochotný, přátelský a profesionální. Nikoho neodbyde. Doporučuji.