Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Bílovecká nemocnice, a.s. Jiný

Perfektní přístup a super rychlé akutní ošetření.Mohu jen doporučit.Pan doktor je opravdový profesionál.

V
Umístění: Bílovecká nemocnice, a.s. Jiný

Velice hodný a důkladný zubař to se dnes velmi cení, všem doporučuji, starostlivý, svou práci dělá velmi dobře...

J
Umístění: Bílovecká nemocnice, a.s. Jiný

Pan doktor byl velmi ochotný. V průběhu vysvětloval co dělá, co pravděpodobně budu cítit atd. Nečekal bych, že vrtání zubů a čištění kanálků může být tak pohodový zážitek.


D
Ověřený profil

Mddr Jan Zajíček je je velice profesionální, poctivý, příjemný a nadstandardní lékař. Po akutním ošetření jsem se o tom na vlastní zuby přesvědčil. Nedivím se že takový zubař má beznadějně plnou kapacitu. Mít volná čtyři místa okamžitě k němu jdu s celou rodinou.


R
Ověřený profil

Jsem moc Ráda , že můžu navštěvovat jeho ordinaci! Má velice milý, ochotný a profesionální . přístup. Vždy mi vše vysvětlí. Už opravdu nemám strach chodit k Zubaři :-)


C
Ověřený profil

Vřele všem doporučuji ! Jako jediný v širokém okolí mi poskytl nadstandartně ošetření velmi bolestivého stavu a jeho profesionalita spojená s lidskostí a úsměvem překonala strach i bolest. Jedním slovem .... vynikající


M
Ověřený profil

Velice milý ,příjemný a dobrý lékař ,at mu to vydrží


Velmi profesionální, výkony prováděné s šetrností, matrice zaváděné bezbolestně, tak, jak jsem se ještě nesetkala.Zůstaňte nadále takovým, jakým má lékař být, s lidskostí odváděná velmi profesionální práce. Tak jak to bývalo kdysi, lékařské povolání jako poslání! Fandím Vám!


Ověřený profil

za život jsem chodila k několik zubařům, a kvůli problémům s malou pusou a množstvím zubů, které se do ní prostě nemohly vejít, jsem si zažila svoje, takže můžu srovnávat.. Pan doktor Zajíček je jednoznačně nejlepší - cokoliv dělá vysvětlí, když umrtvuje zub tak ani nevíte že vám dělá nějaký zákrok, trhání osmičky naprostá pohoda, žádné poranění koutků atd, jak znáte od jiných doktorů, a vše dělá s citem, takže i hojení je rychlejší.. je pořád usměvavý, a ještě si s vámi popovídá, naprostá idylka - jen ať mu to vydrží co nejdéle ... :)


Ověřený profil

Pan Zajíček je milý, ochotný, přátelský a profesionální. Nikoho neodbyde. Doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu