Voldušská 750, Rokycany

Pana doktora jsem zažila na porodním sále i v ambulanci. Ani v jednom případě jsem nebyla spokojená, nepochybuji o jeho profesionálních kvalitách, nicméně... při příjmu ani nepozdravil, ani jednou nepadlo : jak se cítíte? apod, při šití jsem ho 3x upozornila, že to cítím, odpověděl, že to není možný a pokud ano, už to vydržim. ??? V ambulanci působil, že by byl nejraději někde jinde...

já mám teda úplně jinou zkušenost. Podle mě pan doktor není profesionál, neumí se podle toho chovat, neumí/nechce nic vysvětlit, na všechno se musím několikrát vyptávat. Chce po mě regulační poplatky ikdyž na ně podle zákona nemá právo. Já NEDOPORUČUJI!!!

Uzasny clovek, jeste lepsi lekar. Delal mi dvakrat cisarsky rez, pokazde vse probehlo bez komplikaci, pooperacni pece byla bezchybna, pristup personalu Rokycanske porodnice skvely. Je videt, ze je dobry sef, lide pod nim pracuji radi a je to na jejich pristupu znat. Kdyby kazdy lekar v teto zemi byl jako pan doktor Vileta, byla by radost marodit :).

Bezvadný člověk se skvělím přístupem. Už dva roky jsem silně krvácela a neustále jsem chodila do Plzeňské nemocnice na Lochotíně na kyretáže které nic neřešili a já jen od nich chtěla odstranění dělohy ale nebylo mě vyhověno prý to nedělají a prý mám přestat sama krvácet. Tak jsem změnila gynekologa a ten mě hned doporučil k primáři a za týden jsem byla po zákroku. A péče nejen pana primáře Vilety ale celého ošetřujícího personálu byla opravdu na profesionálním úrovni ale také na lidské. Vřele doporučuji a nechápu proč tuhle
Rokycanskou nemocnici vlastně chtěli zrušit .

Pan primář je nejen vynikající lékař, ale má i citlivý a laskavý přístup.Byla jsem komplikovaným pacientem, zanedbaná předchozí péčí jiného gynekologa.Přesto se mě MUDr.Vileta ochotně ujal a operoval mě.Moc vzpomínám i na pooperační péči na jeho oddělení.Sám mě chodil kontrolovat a péče sestřiček byla výborná.Mohu vřele doporučit.

Skvělý lékař a odborník. Příjemný, ochotný, prostě člověk na svém místě. Znám ho téměř 20 let-operace, 2 porody a neměnila bych. Mohu jen doporučit. Kéž by takových lékařů bylo více.

Opravdu lékař na svém místě, mohu jen doporučit! Nejlepší gynekolog, na kterého jsem dosud narazila. :-) U mě osobně zachránil to, co napáchala MUDr. Jahnová z Mulačovy nemocnice v Plzni (v těhotenství mi poranila pochvu zrcadly při náběru cytologie a na několikrát sešívala, následkem čehož došlo ke zjizvení či srůstům a pochva se stala zcela neprůchodnou). Pan primář Vileta pak postupně vše dával do pořádku - nejprve plánovaný císařský řez, poté postupně 2 plastické operace. Jsem mu moc vděčná. Má bezvadný přístup, vše ochotně vysvětlí a je možné si s ním o všem popovídat, i jako člověk naprosto skvělý. Kéž by byl každý lékař jako on! :-)

Naprosto úžasný lékař, 100% profesionál, mě osobně zachránil obě těhotenství, to druhé prodloužil o 6 týdnů, když jsem se otevřela ve 28mém týdnu... Nebýt jeho, nevím jak by moje druhé těhu dopadlo, nikdy mu nepřestanu být dost vděčná, je to lékař na svém místě a i jako člověk je naprosto skvělý!!

Skvělý přístup. Moc milý, ochotný vám vše vysvětlit a o všem si s vámi popovídat. Pacienty si milá sestřička zve podle časového rozvrhu a když přijdete kdy máte, nemusíte čekat. Nezažijete plnou čekárnu a pacientky se tu nestřídají jak na běžícím páse, jako jsem to zažila u jiných doktorů.

to co jiná "dotorka" zbastlikla!, on dal dopořátku.