Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Voldušská 750, Rokycany
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Pana doktora jsem zažila na porodním sále i v ambulanci. Ani v jednom případě jsem nebyla spokojená, nepochybuji o jeho profesionálních kvalitách, nicméně... při příjmu ani nepozdravil, ani jednou nepadlo : jak se cítíte? apod, při šití jsem ho 3x upozornila, že to cítím, odpověděl, že to není možný a pokud ano, už to vydržim. ??? V ambulanci působil, že by byl nejraději někde jinde...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

já mám teda úplně jinou zkušenost. Podle mě pan doktor není profesionál, neumí se podle toho chovat, neumí/nechce nic vysvětlit, na všechno se musím několikrát vyptávat. Chce po mě regulační poplatky ikdyž na ně podle zákona nemá právo. Já NEDOPORUČUJI!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Uzasny clovek, jeste lepsi lekar. Delal mi dvakrat cisarsky rez, pokazde vse probehlo bez komplikaci, pooperacni pece byla bezchybna, pristup personalu Rokycanske porodnice skvely. Je videt, ze je dobry sef, lide pod nim pracuji radi a je to na jejich pristupu znat. Kdyby kazdy lekar v teto zemi byl jako pan doktor Vileta, byla by radost marodit :).


V
Ověřeny pacient

Bezvadný člověk se skvělím přístupem. Už dva roky jsem silně krvácela a neustále jsem chodila do Plzeňské nemocnice na Lochotíně na kyretáže které nic neřešili a já jen od nich chtěla odstranění dělohy ale nebylo mě vyhověno prý to nedělají a prý mám přestat sama krvácet. Tak jsem změnila gynekologa a ten mě hned doporučil k primáři a za týden jsem byla po zákroku. A péče nejen pana primáře Vilety ale celého ošetřujícího personálu byla opravdu na profesionálním úrovni ale také na lidské. Vřele doporučuji a nechápu proč tuhle
Rokycanskou nemocnici vlastně chtěli zrušit .


B
Ověřeny pacient

Pan primář je nejen vynikající lékař, ale má i citlivý a laskavý přístup.Byla jsem komplikovaným pacientem, zanedbaná předchozí péčí jiného gynekologa.Přesto se mě MUDr.Vileta ochotně ujal a operoval mě.Moc vzpomínám i na pooperační péči na jeho oddělení.Sám mě chodil kontrolovat a péče sestřiček byla výborná.Mohu vřele doporučit.


M
Ověřeny pacient

Skvělý lékař a odborník. Příjemný, ochotný, prostě člověk na svém místě. Znám ho téměř 20 let-operace, 2 porody a neměnila bych. Mohu jen doporučit. Kéž by takových lékařů bylo více.


L
Ověřeny pacient

Opravdu lékař na svém místě, mohu jen doporučit! Nejlepší gynekolog, na kterého jsem dosud narazila. :-) U mě osobně zachránil to, co napáchala MUDr. Jahnová z Mulačovy nemocnice v Plzni (v těhotenství mi poranila pochvu zrcadly při náběru cytologie a na několikrát sešívala, následkem čehož došlo ke zjizvení či srůstům a pochva se stala zcela neprůchodnou). Pan primář Vileta pak postupně vše dával do pořádku - nejprve plánovaný císařský řez, poté postupně 2 plastické operace. Jsem mu moc vděčná. Má bezvadný přístup, vše ochotně vysvětlí a je možné si s ním o všem popovídat, i jako člověk naprosto skvělý. Kéž by byl každý lékař jako on! :-)


P
Ověřeny pacient

Naprosto úžasný lékař, 100% profesionál, mě osobně zachránil obě těhotenství, to druhé prodloužil o 6 týdnů, když jsem se otevřela ve 28mém týdnu... Nebýt jeho, nevím jak by moje druhé těhu dopadlo, nikdy mu nepřestanu být dost vděčná, je to lékař na svém místě a i jako člověk je naprosto skvělý!!


Ověřeny pacient

Skvělý přístup. Moc milý, ochotný vám vše vysvětlit a o všem si s vámi popovídat. Pacienty si milá sestřička zve podle časového rozvrhu a když přijdete kdy máte, nemusíte čekat. Nezažijete plnou čekárnu a pacientky se tu nestřídají jak na běžícím páse, jako jsem to zažila u jiných doktorů.


Ověřeny pacient

to co jiná "dotorka" zbastlikla!, on dal dopořátku.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti