Sokolská 581, Hradec Králové
Fakultní nemocnice Hradec Králové

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové Jiný

On a pan doktor Valtr mi operovali pravé rameno, musím říct, že na rameno nenejdete lepšího lékaře . Ihned po operaci velká úleva. Moc děkuji jemu i celé hradecké ortopedii.

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové artroskopická rekonstrukce vazů

Pokud řešíte koleno, nenajdete lepšího. Mohu jen potvrdit, co tu je psáno. Je to sympaťák a neuvěřitelně šikovný operatér. Ani nevím, že mi dělal koleno. Po operaci uvnitř kolene žádná bolest. Rozhodně doporučuji.

Všechno je jednou poprvé, a tak i já jsem šel poprvé na operaci (koleno) a jsem velmi rád, že jsem se dostal "pod křídla" právě takovému skvělému lékaři. Vystupování, přístup k pacientům a hlavně, co tu všechny zajímá, doktorské znalosti a dovednosti, podle mě, na profesionální úrovni.

Skvělý operatér, který vše vysvětlí. I jako lajk jsem pochopil co se mi v koleni odehrabvalo.. Po úraze mě vrátil zpět k životu plného sportu. Mohu jen doporučit.

šikovný

Doktor velmi vstřícný, jeho vystupování a jednání s lidmi je na výbornou. Jako operatéra mohu doporučit z vlastní zkušenosti, kdy mi dal do pořádku rameno.