Jan Vaclík, chirurg Jirkov

MUDr. Jan Vaclík

Chirurg Více

Červenohrádecká 1559, Jirkov
Poliklinika Jirkov, s.r.o.

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Názory

Umístění: Poliklinika Jirkov, s.r.o. Jiný

Chtěla bych p.dr. moc podekovat.Byla jsem u nej vyndat stehy po operaci kyly kterou provedli v IKEM .Pan doktor mi rekl,ze mam nafoukle bricho,zrejme alergie na lepek ,byla to nakonec alergie na mléko.Chci mu vyjadrit poklonu,ze behem minuty poznal ,ze něco neni ok . Teď drzim dietu a citim se mnohem lepe.Zarazejici je že to okamzite poznal a nikde nikdo mi to nerekl.Tak pane doktore dekuji a jsem rada,ze jsem měla tu cest .Moc jste mi pomohl DÍKY . Lacinová Emilie

Umístění: Poliklinika Jirkov, s.r.o. Jiný

Včera jsem byla u pana doktora na vyříznutí pihy se sedmiletou vnučkou, profesionální přístup, nebyl žádný problém být na sále s vnučkou a ještě ji držet za ruku. Sestřičky příjemné a ochotné. Moc děkujeme za vřelý přístup.

Umístění: Poliklinika Jirkov, s.r.o.

Byla jsem u pana doktora s 11-ti letou dcerou na malém chirurgickém zákroku. Pan doktor byl velice ochotný a vše vysvětlil tak, že se zákrok obešel bez jediné slzičky. I další péče po zákroku byla perfektní. Moc děkujeme Kotková

Dr. Vaclík je skvělý chirurg, výborný člověk, chápavý k pacientovi, umí vyslechnout a srozumitelně vysvětlit. Jsem ráda, že ho tu v Jirkově máme!

Před rokem jsem se potýkal s dost komplikovanou zlomeninou. Celou dobu ošetřování měl pan doktor velice příjemný a přitom věcný přístup. Necítil jsem, že jsem jen další kus se zlomenou rukou, vše mi detailně vysvětlil, jak postup, tak následky a rizika. Jsem rád, že ho v Jirkově máme.

O

Pan doktor Vaclík je příjemný,svědomitý,ochotný,pacientovi se maximálně věnuje,celá naše rodina je s ním spokojná,jiní by se od něj měli učit.Neznám lepšího

Pan Doktor Vaclík je nejlepší lékař, se kterým jsem se zatím setkala. Úmyslně píši Doktor s velkým D pro jeho um, profesionalitu a zároveň lidský přístup, staral se o mne před rokem nejen na poliklinice v Jirkově, ale sám mne operoval v chomutovské nemocnici, před zákrokem se na mne přišel podívat a po zákroku mne i na pokoji zkontroloval a popsal, jak zákrok probíhal, dávno mohl jít někam na kafe, oběd.... tolik péče od jednoho doktora?! Celá rodina byla velmi překvapená, na takový přístup od doktorů (obzvláště chirurgů) nejsme zvyklí....i jeho pooperační péče byla výjimečná, díky němu jsem nyní bez problémů, které mě k němu primárně přivedly, takže moc děkuji, pane doktore, J.Kopejtková

Já byla u doktora zrovna dnes, celkově prvně na chirurgii, sic jen na kontrole, ale pochvala pro pana doktora, velmi příjemný pán, pokecá s Vámi (myslím o úrazu), ale určitě by pokecal i tak, usměvavý, příjemný, jen tak dál pane doktore...

Chtěla bych tímto vyzdvihnout kvality pana doktora. Je to opravdu člověk na pravém místě. Dokáže poradit, vše vysvětlit a vcítit se do vašeho problému. Přemýšlí o vás. Okamžitě si získal mou důvěru. Je to vynikající chirurg s tím nejlepším lidským přístupem. Lepšího byste v našem kraji nenašli!!!

Citlivý přístup, šetrné a přitom profesionální vyšetření. Věnuje vám svůj čas. Nemusíte se bát se ho na cokoli zeptat, vše ochotně vysvětlí. Naprostá spokojenost.