Praktické zubní lékařství
Benešova 341, Nýřany

Výborný odborník, kterého navštěvuji již dlouhou řadu let. Odborník s vysokou kvalifikací a lidským, téměřotcovským přístupem

Pana Vacka navštěvuji již dlouhá léta. Nebojím se díky němu zubaře navštívit. Má velmy klidný a přátelský přístup :-)

Bezvadný stomatolog, skvělý přístup. Mohu jen doporučit!

Pan doktor Jan Vacek je opravdu pan doktor s velkým "D". Chodím k němu již dlouhá léta, vlastně ještě v době než otevřel svoji soukromou praxi. Jako dítě jsem se zubaře velice bála. K panu doktorovi chodím velmi ráda, je velice schopný stomatolog, vynikající odborník, ale i úžasný a charismatický člověk. Musím přiznat, že k němu chodím velice ráda, jen se bojím až jednou odejde do penze, že už takhle vyjímečného a skvělého zubaře nikde nenajdu.Pane doktore, patří Vám velké díky a samozřejmě chválím i sestřičku Markétku. Vaše péče je nadstandardní a především služby, které poskytujete svým pacientům jsou jinde nevídané, protože tak milý a lidský přístup se dnes už musí hledat.¨Jsem velice spokojená!

Byla jsem u pana doktora pouze jednou-zastupoval mojí paní doktorku. Měla jsem celkem nepříjemný problém,pan doktor byl velmi příjemný,milý a hlavně strašně citlivý a ohleduplný!!! byla jsem velmi spokojena-uvažuji o tom ,že bych k němu přešla.

Vynikající profesionál. Nejen,že ošetřuje prakticky bezbolestně a citlivě,ale není problém domluvit si návštěvu,když mám problém a nejsem objednaná. Dávám výbornou a děkuji.

Výborný lékař a navíc ještě moc příjemný člověk. Jediný zubař ke kterému se nebojím chodit. Ošetřuje maximálně citlivě a téměř bezbolestně. Navíc je skvělý i k dětem - moji synové díky jeho skvělému přístupu vůbec neznají strach ze zubaře a naopak se na "strejdu zubaře" vždy moc těší . Protože je opravdu dobrý, tak nám stojí za to dojíždět za ním pár kilometrů za Plzeň. S čistým svědomím dávám 1 s * a jen a jen DOPORUČUJI !!!

Vynikající stomatolog s úžasným přístupem k pacientovi.