Kyjevská 303, Pardubice IV, Pardubice

Hotovost, Bankovní převod

Akreditace v oborech : Chirurgie - licence ČLK (České lékařské komory) pro výkon samostatné praxe, poradenská činnost, odborný zástupce a speciali...

• Křečové žíly
  • Onemocnění kloubů
  • Oční víčka

• chirurgie
  • plastická chirurgie
  • pracovní lékařství
Zobrazit více

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: M-Gate klinika chirurgická konzultace

Mám za sebou pouze vstupní konzultaci před zákrokem, ale můj dojem je zatím velmi pozitivní. Věřím, že do komentářů po provedení zákroku přidám jen kladné hodnocen.í

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: M-Gate klinika chirurgická konzultace

Velmi vstřícný a profesionální přístup pana doktora. Zdárné vyřešení zdravotního problému. Příjemné prostředí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: M-Gate klinika chirurgická konzultace

Příjemný přístup pana doktora i sestřičky, odstranění strachu, naprostá důvěra, těším se na zákrok, který vyřeší mé obtíže.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: M-Gate klinika chirurgická konzultace

Příjemné prostředí a jednání, dnes konzultace, kde byl domluven datum zákroku, který by měl být uskutečněn ještě tento měsíc

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: M-Gate klinika operace očních víček

Dnes jsem měla tu možnost poznat skvělého pana doktora a i jeho sestřičku. Přivítání bylo velmi milé , prostředí skvělé a konzultace s panem doktorem byla velmi příjemná a dodala mi ještě více odvahy. Na zákrok jdu za 14 dní, což mě také velmi překvapilo, že již tak brzy. Moc se na to těším a všem doporučuji, kdo váhá ať se nebojí a jdou do toho :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: M-Gate klinika Jiný

Skvělý pan doktor i sestřička. Profesionální přístup a snaha pomoci. Vše mi bylo vysvětleno. Zákrok proběhl skvěle. Vřele doporučuji.

Umístění: M-Gate klinika operace očních víček

Příjemné, útulné a klidné prostředí, vstřícný a laskavý personál, profesionální a velmi zručný lékař, odborné a trpělivé vysvětlení celého zákroku, skvělá pooperační péče, výsledek operace očních víček vynikající, celkově velmi dobrý dojem od začátku až do konce. Děkuji a doporučuji každému, kdo váhá.

Umístění: M-Gate klinika operace křečových žil

Pan MUDr. Jan Fišer mi operoval varixi metodou CHIVA. Byla to moje čtvrtá operace varixů. Ty byly klasickou metodou v celkové anestezi, po operaci to bylo velice bolestivé a několik týdnů jsem byla v pracovní neschopnosti. Byla jsem proto velmi potěšena, že pan doktor provádí tento zákrok provádí v lokální anestezii. Bylo to provedeno téměř bezbolesnė, ani doma jsem bolesti neměla ani modřiny a hlavně varixi byly odstraněny, jizvy nebyly. Proto, až se rozhodnete pro tento zákrok, mohu vám vřele doporučit kliniku M-GATE a velice šikovného operatéra MUDr. Jana Fišera.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Medical gate, s.r.o. Zdr. Problém

Jako vždy vstřícný a pozitivní přístup. Hodnocení velmi dobré.
Je přínosné, že se lze objednat a nečekat ve frontě. I když dnes fronta nebyla.
Hamáček Zd. Ing.

Umístění: M-Gate klinika operace křečových žil

Má zkušenost s panem doktorem Tišerem.
Před čtrnácti lety jsem byl v nemocnici na klasické operaci křečových žil. Po operaci byla noha nateklá, bolela a nestačil jsem se divit, jak postupně měnila barvu, prostě hrůza. Na kontrolce jsem byl čtyři týdny, pořád s punčochou a postup hojení byl velmi pozvolný. Samozřejmě se mi po čase křečové žíly vrátily a problémy nastaly znova. Noha byla nateklá a projevila se i změna zabarvení kůže. Bylo jasné, že budu muset na operaci znovu! Ale do nemocnice se mi po předešlé zkušenosti nechtělo. Proto jsem začal na internetu pátrat, jaké jsou další možnosti. Našel jsem si v Pardubicích M-Gate kliniku. Již při první návštěvě jsem byl mile překvapen. Moderní, čisté a klidné prostředí, velmi příjemná a ochotná sestra. I pan doktor Tišer je naprosto pohodový a sympatický. To se nevidí každý den. Pan doktor mne vyšetřil a poslal na ultrazvuk. Při další návštěvě mi vysvětlil další postup a já se objednal na operaci. Zákrok se provádí metodou CHIVA, potřebné informace jsou snadno k nalezení na internetu. Samotná operace je pohoda. Umrtvení je lokální a jediné co je cítit je vpich anestetika a lehké tahání, ale nebolí to. Celý zákrok trval asi hodinku, vše bylo naprosto bez problému. Po zavázání nohy následoval krátký odpočinek, kafíčko a hurá domů. Nic mne nebolelo a zbytek dne i noc byla v klidu. Druhý den na převazu jsem utrpěl příjemný šok! Proti klasické operaci žádné modřiny ani otoky a člověk je plně funkční. V podstatě bez omezení! Ani cena 8.500 Kč není špatná, viděl jsem u konkurence i částku 19.500 Kč!!! Ale co mne opravdu úplně dostalo je neskutečně vstřícný a lidský přístup jak pana doktora, tak i sestry!
Martin Kvapil - Pardubice

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den chtěla bych se zeptat mám od narození pigmentovou skvrnu na levé tváři chodím s tím na laser už několik let bohužel bez výsledku byla by možnost řešení plasticky odstranit děkuji za odpověď s pozdravem

Dobrý den, chirurgické odstranění je na našem pracovišti možné. Doporučujeme přijít kdykoliv dopoledne na konzultaci zdarma. S MUDr. Tišerem se domluvíte na nejvhodnějším postupu. Při příchodu na kliniku sestřičce sdělte, že jdete na chirurgickou konzultaci. S pozdravem kolektiv M-Gate kliniky, Pardubice.

MUDr. Jan Tišer

• Křečové žíly