Kyjevská 303, Pardubice IV, Pardubice

Operace kýly + 3 Více

Korekce deformací končetin

Odstranění mateřských znamének

K Rybníku 120, Hradec Králové
Medical gate, s.r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 3 Více
466 51.....
734 58.....

Úrazová chirurgie

Operace křečových žil + 12 Více

Léčba křečových žil

Preventivní prohlídky

Akreditace v oborech : Chirurgie - licence ČLK (České lékařské komory) pro výkon samostatné praxe, poradenská činnost, odborný zástupce a speciali...

• křečové žíly
  • onemocnění kloubů
  • oční víčka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: M-Gate klinika operace očních víček

Ráda bych se podělila se svojí zkušeností s panem doktorem Tišerem. Již delší dobu jsem měla pocit těžkých víček a také bylo již znatelné, že horní víčka nejsou co bývalo. Dlouho jsem hledala odvahu podrobit se operaci horních očních víček. Nakonec jsem se rozhodla a dnes, s odstupem půl roku, vůbec nelituji. Oči se mi otevřely, pocit těžkých víček zmizel a opět se s radostí maluji. Má zkušenost s panem doktorem je vynikající. Jeho velmi lidský a optimistický přístup, jak v přípravě na operaci, tak i v jejím průběhu, ale i následná péče si zaslouží velkou poklonu. Pan doktor měl ke mně velmi pěkný lidský přístup a všechny mé obavy z operace rozptýlil. Poděkování patří i sestřičce v jeho ordinaci.
Zároveň jsem již několik let i pacientkou pana doktora a mohu potvrdit, že je vždy milý, ochotný a odborník na svém místě. I v nemoci je návštěva jeho ordinace ve finále příjemnou záležitostí.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan doktor, ačkoliv ví, že jsem astmatik, mi předepsal kodein - můj plicní lékař a alergolog byl z tohoto postupu naprosto zděšen s tím, že jsem se klidně mohla udusit a velmi ho zajímalo, kdože mi to předepsal. Kdykoliv k němu přijdu do ordinace s nějakým problémem, vše je viróza a samo to přejde - už jednou jsem se s tímto hodnocením ode dveří nechtěla smířit a na infekčním oddělení nemocnice mi byl následně diagnostikován černý kašel a plicní chlamydie. Pan doktor umí možná skvěle operovat oční víčka, pokud jde ale skutečně o zdraví, rozhodně nedoporučuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Podstoupila jsem operaci horních očních víček již v dubnu letošního roku. Se svým hodnocením jsem záměrně čekala několik měsíců, až do úplného zhojení jizev. Dnes mohu říci, že zrak se mi zlepšil cca o 0,5 až 1 dioptrii, např. přečtu jízdní řády na zastávkách MHD bez brýlí, mé oči jsou odpočatější, knihy a noviny dnes čtu bez nepříjemného a obtížného slzení, ale hlavně - cítím se celkově mladší a spokojenější. :-) Určitě tento zákrok přispěl i ke zvýšení mého sebevědomí.
Po mnoha letech jsem se začala občas i malovat :-)
Prostředí na klinice je velmi útulné a přitom plně komfortní, personál laskavý a příjemný.
Všem, kdo o této operaci očních víček vážně uvažují, mohu s klidným svědomím říci, že zákrok je zcela bezbolestný, operace trvala necelou hodinku a po celou dobu jsem se s panem doktorem Tišerem příjemně bavila. :-) Mohu tedy i dnes s klidným svědomím říci, že s prací MUDr. Tišera jsem naprosto spokojená a všem dalším klientkám ho mohu osobně doporučit, nejen pro jeho lidský přístup, laskavé a vstřícné jednání ale hlavně pro jeho profesionalitu, šikovnost a zručnost.

Daniela Střihavková
Pardubice

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Byla jsem u pana doktora Tišera na zákroku operace horních víček..Jeho jednání a vysvětlení bylo úplně super s nadšením jsem opouštěla ordinaci a hned se objednala zákrok trval hodinku vůbec jsem nic necitila prostě šikovnost má v rukou..Nasadila jsem si brýle proti slunci a s usměvem opouštěla orrdinaci..Všem Vám tuto kliniku doporučuji.Citim úlevu,žádná únava a mé oči krásně září dámy opravdu je to znát tak se nebojte a objednávejte za tu cenu,která je skvělá to opravdu stojí,.Ve svých 45 letech jsem si udělala velkou radost,která už mohla být dřív..Kdyby byl člověk líp informovaný a věděl proto Vám tady píšu.. <3 Iveta Součková

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Nebýt bílé ordinace, nemám pocit, že jsem u lékaře. Je pravda, že na první pohled celou řadu věcí trochu bagatelizuje, říká, tohohle se asi nezbavíte, tohle se léčit nedá, to se poddá samo - ale díky všelijakým vyšetřením a rozborům krve pravděpodobně nic nezanedbá. Je-li potřeba, pošle i na zdánlivě zbytečná vyšetření ke specialistům. Mluví z něj praktik. V několika případech jsem se svými potížemi obešel specialisty - a po roce mi řekli to samé, co doktor Tišer. Asi je dobré mu věřit, člověk je sice nevěřící Tomáš, ale v důsledku se zatím vždycky ukázalo, že měl pravdu. Nejsem lékař, nechodím ani k jinému praktikovi, těžko mohu soudit jinak, než subjektivně, ale mám pocit, že to to na 1*.

Jaroslava S.
U pana doktora jsem byla s drobností chirur.charakteru.Ošetřeno perfektně.Pan doktor je stará škola nebo vyspělá etika.Při rozmluvě se na pacienta skutečně dívá,skutečně poslouchá a odpovídá k věci.Nemlátí při rozhovoru do klávesnice,nemá přilepený obličej na obrazovce a je oblečený skutečně jako doktor.Ani sestru jsem si nespletla s uklizečkou,oblečená jako sestra,velmi milá.Budu-li vás pane doktore ještě někdy potřebovat s radostí nashledanou. J. S.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Při vstupu do ordinace vidím za stolem pohodového člověka,v tu ránu se cítím téměř zdráv, tedy nebýt té mé choroby,kterou trpí obrovské množství lidí.Jsem velmi spokojen s přístupem a prací pana doktora, vždy odcházím s klidem v duši a receptem v tašce.Chtěl bych popřát panu doktorovi co nejvíce zdravých klientů, ale to nemohu, byl by nezaměstnaný. Tak tedy co nejvíce s p o k o j e n ý ch pacientů! S úctou Zavoral Oldřich

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Dobrý den, pan doktor je opravdu odborník na svém místě. Umí pacientovi naslouchat, vždy vše důkladně vyšetří než zahájí jakoukoli léčbu a umí své postupy velmi dobře vysvětlit. Jsem naprosto spokojená s jeho přístupem a přála bych si, aby bylo takových lékařů více. Naprosto mu důvěřuji a vím, že jsem u něj v dobrých rukou. Také prostředí jeho nové ordinace/kliniky je příjemné a útulné. Vřele doporučuji všem lidem, kteří se zajímají o své zdraví a chtějí pro to také něco udělat :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Lepsiho praktickeho lekare neznam.Pan doktor ma velky prehled,vzdy si vi se vsim rady,snazi se nepredepisovat zbytecne prasky,nikoho nenuti k plastickym operaci a je moc mily.My k nemu chodime cela rodina a jsme moc spokojeni.Nekolikrat nam hodne pomohl.Pacienti jsou u neho na prvnim miste a jsme i nadseni,jake krasne prostredi buduje pro sve pacienty.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

S panem lekarem nemam dobre zkusenosti a nedoporucila bych ho ani nejvetsimu nepriteli. Rady na leceni cukrovky, ze nevadi cukr nadale jist, indikace nekolika leku zaroven,aniz by pan doktor resil souvislost a vzajemne ovlivneni vyslednymi ucinky, atd. Pan doktor je naopak velice schopny obchodnik, jeho vnucovani zcela zbytecnych ukonu plasticke chirurgie, atd., o pacienta mu jde v posledni rade...

MUDr. Jan Tišer

Pacientka tohoto jména u nás nikdy nebyla vyšetřena, natož pravidelně sledována s cukrovkou.Toto lze nezávisle ověřit u jednotlivých pojišťoven.Další komentáře předmětného zápisu jsou tedy zbytečné.

Operace křečových žil

Očkování

Vyšetření krve

Preventivní lékařské prohlídky

Cena není uvedená

Test hladiny glukózy v krvi

Měření krevního tlaku

Fyzikální vyšetření

Diagnostické testy

Vyšetření moči

Celkové vyšetření

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: M-Gate klinika operace očních víček

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Po mnoha letech jsem se začala občas i malovat :-)

Daniela Střihavková
Pardubice