MUDr.

Jan Tišer

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Plastický chirurg, Praktický lékař

42 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 261 návštěv profilu během posledních 30 dní

Akreditace v oborech : Chirurgie - licence ČLK (České lékařské komory) pro výkon samostatné praxe, poradenská činnost, odborný zástupce a specializovaná způsobilost pro obor chirurgie… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: M-Gate klinikaSlužby: operace očních víček

Ráda bych se podělila se svojí zkušeností s panem doktorem Tišerem. Již delší dobu jsem měla pocit těžkých víček a také bylo již znatelné, že horní víčka nejsou co bývalo. Dlouho jsem hledala odvahu podrobit se operaci horních očních víček. Nakonec jsem se rozhodla a dnes, s odstupem půl roku, vůbec nelituji. Oči se mi otevřely, pocit těžkých víček zmizel a opět se s radostí maluji. Má zkušenost s panem doktorem je vynikající. Jeho velmi lidský a optimistický přístup, jak v přípravě na operaci, tak i v jejím průběhu, ale i následná péče si zaslouží velkou poklonu. Pan doktor měl ke mně velmi pěkný lidský přístup a všechny mé obavy z operace rozptýlil. Poděkování patří i sestřičce v jeho ordinaci.
    Zároveň jsem již několik let i pacientkou pana doktora a mohu potvrdit, že je vždy milý, ochotný a odborník na svém místě. I v nemoci je návštěva jeho ordinace ve finále příjemnou záležitostí.

• N

Pan doktor, ačkoliv ví, že jsem astmatik, mi předepsal kodein - můj plicní lékař a alergolog byl z tohoto postupu naprosto zděšen s tím, že jsem se klidně mohla udusit a velmi ho zajímalo, kdože mi to předepsal. Kdykoliv k němu přijdu do ordinace s nějakým problémem, vše je viróza a samo to přejde - už jednou jsem se s tímto hodnocením ode dveří nechtěla smířit a na infekčním oddělení nemocnice mi byl následně diagnostikován černý kašel a plicní chlamydie. Pan doktor umí možná skvěle operovat oční víčka, pokud jde ale skutečně o zdraví, rozhodně nedoporučuji.

• H

Podstoupila jsem operaci horních očních víček již v dubnu letošního roku. Se svým hodnocením jsem záměrně čekala několik měsíců, až do úplného zhojení jizev. Dnes mohu říci, že zrak se mi zlepšil cca o 0,5 až 1 dioptrii, např. přečtu jízdní řády na zastávkách MHD bez brýlí, mé oči jsou odpočatější, knihy a noviny dnes čtu bez nepříjemného a obtížného slzení, ale hlavně - cítím se celkově mladší a spokojenější. :-) Určitě tento zákrok přispěl i ke zvýšení mého sebevědomí.
    Po mnoha letech jsem se začala občas i malovat :-)
    Prostředí na klinice je velmi útulné a přitom plně komfortní, personál laskavý a příjemný.
    Všem, kdo o této operaci očních víček vážně uvažují, mohu s klidným svědomím říci, že zákrok je zcela bezbolestný, operace trvala necelou hodinku a po celou dobu jsem se s panem doktorem Tišerem příjemně bavila. :-) Mohu tedy i dnes s klidným svědomím říci, že s prací MUDr. Tišera jsem naprosto spokojená a všem dalším klientkám ho mohu osobně doporučit, nejen pro jeho lidský přístup, laskavé a vstřícné jednání ale hlavně pro jeho profesionalitu, šikovnost a zručnost.

Daniela Střihavková
    Pardubice

• Byla jsem u pana doktora Tišera na zákroku operace horních víček..Jeho jednání a vysvětlení bylo úplně super s nadšením jsem opouštěla ordinaci a hned se objednala zákrok trval hodinku vůbec jsem nic necitila prostě šikovnost má v rukou..Nasadila jsem si brýle proti slunci a s usměvem opouštěla orrdinaci..Všem Vám tuto kliniku doporučuji.Citim úlevu,žádná únava a mé oči krásně září dámy opravdu je to znát tak se nebojte a objednávejte za tu cenu,která je skvělá to opravdu stojí,.Ve svých 45 letech jsem si udělala velkou radost,která už mohla být dřív..Kdyby byl člověk líp informovaný a věděl proto Vám tady píšu.. <3 Iveta Součková

• M

Nebýt bílé ordinace, nemám pocit, že jsem u lékaře. Je pravda, že na první pohled celou řadu věcí trochu bagatelizuje, říká, tohohle se asi nezbavíte, tohle se léčit nedá, to se poddá samo - ale díky všelijakým vyšetřením a rozborům krve pravděpodobně nic nezanedbá. Je-li potřeba, pošle i na zdánlivě zbytečná vyšetření ke specialistům. Mluví z něj praktik. V několika případech jsem se svými potížemi obešel specialisty - a po roce mi řekli to samé, co doktor Tišer. Asi je dobré mu věřit, člověk je sice nevěřící Tomáš, ale v důsledku se zatím vždycky ukázalo, že měl pravdu. Nejsem lékař, nechodím ani k jinému praktikovi, těžko mohu soudit jinak, než subjektivně, ale mám pocit, že to to na 1*.

• Jaroslava S.
    U pana doktora jsem byla s drobností chirur.charakteru.Ošetřeno perfektně.Pan doktor je stará škola nebo vyspělá etika.Při rozmluvě se na pacienta skutečně dívá,skutečně poslouchá a odpovídá k věci.Nemlátí při rozhovoru do klávesnice,nemá přilepený obličej na obrazovce a je oblečený skutečně jako doktor.Ani sestru jsem si nespletla s uklizečkou,oblečená jako sestra,velmi milá.Budu-li vás pane doktore ještě někdy potřebovat s radostí nashledanou. J. S.

• Při vstupu do ordinace vidím za stolem pohodového člověka,v tu ránu se cítím téměř zdráv, tedy nebýt té mé choroby,kterou trpí obrovské množství lidí.Jsem velmi spokojen s přístupem a prací pana doktora, vždy odcházím s klidem v duši a receptem v tašce.Chtěl bych popřát panu doktorovi co nejvíce zdravých klientů, ale to nemohu, byl by nezaměstnaný. Tak tedy co nejvíce s p o k o j e n ý ch pacientů! S úctou Zavoral Oldřich

• V

Dobrý den, pan doktor je opravdu odborník na svém místě. Umí pacientovi naslouchat, vždy vše důkladně vyšetří než zahájí jakoukoli léčbu a umí své postupy velmi dobře vysvětlit. Jsem naprosto spokojená s jeho přístupem a přála bych si, aby bylo takových lékařů více. Naprosto mu důvěřuji a vím, že jsem u něj v dobrých rukou. Také prostředí jeho nové ordinace/kliniky je příjemné a útulné. Vřele doporučuji všem lidem, kteří se zajímají o své zdraví a chtějí pro to také něco udělat :-)

• I
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Lepsiho praktickeho lekare neznam.Pan doktor ma velky prehled,vzdy si vi se vsim rady,snazi se nepredepisovat zbytecne prasky,nikoho nenuti k plastickym operaci a je moc mily.My k nemu chodime cela rodina a jsme moc spokojeni.Nekolikrat nam hodne pomohl.Pacienti jsou u neho na prvnim miste a jsme i nadseni,jake krasne prostredi buduje pro sve pacienty.

• H

S panem lekarem nemam dobre zkusenosti a nedoporucila bych ho ani nejvetsimu nepriteli. Rady na leceni cukrovky, ze nevadi cukr nadale jist, indikace nekolika leku zaroven,aniz by pan doktor resil souvislost a vzajemne ovlivneni vyslednymi ucinky, atd. Pan doktor je naopak velice schopny obchodnik, jeho vnucovani zcela zbytecnych ukonu plasticke chirurgie, atd., o pacienta mu jde v posledni rade...

Jan Tišer2016-04-04

Pacientka tohoto jména u nás nikdy nebyla vyšetřena, natož pravidelně sledována s cukrovkou.Toto lze nezávisle ověřit u jednotlivých pojišťoven.Další komentáře předmětného zápisu jsou tedy zbytečné.

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• Akreditace v oborech :

Chirurgie
    - licence ČLK (České lékařské komory) pro výkon samostatné praxe, poradenská činnost, odborný zástupce a specializovaná způsobilost pro obor chirurgie (uděluje Ministerstvo zdravotnictví)

Nástavbové kursy v plastické chirurgii:
    Povinný specializační kurs v plastické chirurgii 9/2007 ( vedoucí lektor Doc. MUDr Jan Měšťák )
    Estetická chirurgie obličeje 10/2009 ( vedoucí lektor Doc. MUDr Jan Měšťák )
    Místní lalokové plastiky, transplantace kůže a jiné techniky 11/2009 ( Doc. MUDr Jan Měšťák )

Urgentní medicína:
    - atestace podle legislativy EU, Licence ČLK, Specializovaná způsobilost Ministerstva zdravotnictví

Anesteziologie a resuscitace:
    - licence ČLK, Specializovaná způsobilost Ministerstva zdravotnictví

Praktické lékařství:
    - Atestace podle legislativy EU, Specializovaná způsobilost MZ

Odborná praxe:
    1991 – 1996 - anesteziologie a resuscitace, urgentní medicína - Klaudiánova nemocnice v Mladé Boleslavi
    1997 – dosud - chirurgie – z toho 6 let Kardiochirurgie Fakultní nemocnice v Hradci Králové
    2007 – dosud – vedoucí lékař M-Gate kliniky Pardubice, jednatel společnosti Medical Gate s. r. o, odborný garant pro obory všeobecné lékařství, chirurgie, anesteziologie a resuscitace

• komunikace rovněž německy a anglicky

Členství v odborných společnostech:
    Česká společnost kardiovaskulární chirurgie; Česká lékařská společnost Jana Evangelisty Purkyně

M-Gate klinika Pardubice
    • chirurgie, estetická chirurgie se zázemím praktického lékařství
    • praktické lékařství je plně hrazeno z prostředků zdravotního pojištění.
    • operace v rámci jednodenní chirurgie jsou rovněž plně hrazeny z prostředků zdravotního pojištění
    • ostatní výkony jsou prováděny za přímou úhradu dle platných ceníků (všechny chirurgické
    ambulantní zákroky, výkony sportovní medicíny, očkování, smluvní preventivní péče)

• chirurgie
  • plastická chirurgie
  • pracovní lékařství
  • anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicína