Kyjevská 303, Pardubice IV, Pardubice

Hotovost, Bankovní převod

Akreditace v oborech : Chirurgie - licence ČLK (České lékařské komory) pro výkon samostatné praxe, poradenská činnost, odborný zástupce a speciali...

• Křečové žíly
  • Onemocnění kloubů
  • Oční víčka

• chirurgie
  • plastická chirurgie
  • pracovní lékařství
Zobrazit více

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: M-Gate klinika operace křečových žil

Pan doktor mi včera operoval varixy celé levé nohy a pro všechny kdo se bojí - zahodte strach a neváhejte. Dnes prevaz bez jediné modřiny, nebo otoků a doporučení 3dni klid je možná až přehnaný, protože ihned po operaci odejedete po svých a druhý den už je noha skvělá až by člověk nevěřil až na pár stehů co vidíte. Odbornost a kvality pana Tisera jsou neskutečné a nemohu jinak než maximálně doporučit. Zákrok 1,5h defakto bez bolesti a vydrží jistě i ty nejslabší jedinci se strachem ze zákroků. Celou dobu vám při operaci čas zkrátí výborným povídáním od vtipů až po životní příběhy a starají se o vás jako o zlato a přítomnost a ochota velmi milé hezké a příjemné sestřičky je spíše zážitek a po operaci jsem odjel s úsměvem a dobrým pocitem od ucha k uchu Musím ještě podotknout že hodně času jsem strávil hledáním na co jít, jestli laser, který ale nevyřeší komplexně, nebo řezník v nemocnici, ktery vám vytrhne celou žilu a zničí tak i potřebné chlopně v safene, které šetří srdíčko a který vás odpálí na týdny kontrolky, nebo jiné operace a myslím že vylepšená technika Chiva je nejlepší ze všech možných, ale musí ji provést odborník a tím pan Tišer bezesporu je! Doporučuji všem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: M-Gate klinika chirurgická konzultace

Jednalo se o první konzultaci, bylo mně vše vysvětleno a navrženo řešení. Zatím jsem s postupem a přístupem spokojena.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: M-Gate klinika chirurgická konzultace

Mám za sebou pouze vstupní konzultaci před zákrokem, ale můj dojem je zatím velmi pozitivní. Věřím, že do komentářů po provedení zákroku přidám jen kladné hodnocen.í

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: M-Gate klinika chirurgická konzultace

Velmi vstřícný a profesionální přístup pana doktora. Zdárné vyřešení zdravotního problému. Příjemné prostředí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: M-Gate klinika chirurgická konzultace

Příjemný přístup pana doktora i sestřičky, odstranění strachu, naprostá důvěra, těším se na zákrok, který vyřeší mé obtíže.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: M-Gate klinika chirurgická konzultace

Příjemné prostředí a jednání, dnes konzultace, kde byl domluven datum zákroku, který by měl být uskutečněn ještě tento měsíc

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: M-Gate klinika operace očních víček

Dnes jsem měla tu možnost poznat skvělého pana doktora a i jeho sestřičku. Přivítání bylo velmi milé , prostředí skvělé a konzultace s panem doktorem byla velmi příjemná a dodala mi ještě více odvahy. Na zákrok jdu za 14 dní, což mě také velmi překvapilo, že již tak brzy. Moc se na to těším a všem doporučuji, kdo váhá ať se nebojí a jdou do toho :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: M-Gate klinika Jiný

Skvělý pan doktor i sestřička. Profesionální přístup a snaha pomoci. Vše mi bylo vysvětleno. Zákrok proběhl skvěle. Vřele doporučuji.

Umístění: M-Gate klinika operace očních víček

Příjemné, útulné a klidné prostředí, vstřícný a laskavý personál, profesionální a velmi zručný lékař, odborné a trpělivé vysvětlení celého zákroku, skvělá pooperační péče, výsledek operace očních víček vynikající, celkově velmi dobrý dojem od začátku až do konce. Děkuji a doporučuji každému, kdo váhá.

Umístění: M-Gate klinika operace křečových žil

Pan MUDr. Jan Fišer mi operoval varixi metodou CHIVA. Byla to moje čtvrtá operace varixů. Ty byly klasickou metodou v celkové anestezi, po operaci to bylo velice bolestivé a několik týdnů jsem byla v pracovní neschopnosti. Byla jsem proto velmi potěšena, že pan doktor provádí tento zákrok provádí v lokální anestezii. Bylo to provedeno téměř bezbolesnė, ani doma jsem bolesti neměla ani modřiny a hlavně varixi byly odstraněny, jizvy nebyly. Proto, až se rozhodnete pro tento zákrok, mohu vám vřele doporučit kliniku M-GATE a velice šikovného operatéra MUDr. Jana Fišera.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den chtěla bych se zeptat mám od narození pigmentovou skvrnu na levé tváři chodím s tím na laser už několik let bohužel bez výsledku byla by možnost řešení plasticky odstranit děkuji za odpověď s pozdravem

Dobrý den, chirurgické odstranění je na našem pracovišti možné. Doporučujeme přijít kdykoliv dopoledne na konzultaci zdarma. S MUDr. Tišerem se domluvíte na nejvhodnějším postupu. Při příchodu na kliniku sestřičce sdělte, že jdete na chirurgickou konzultaci. S pozdravem kolektiv M-Gate kliniky, Pardubice.

MUDr. Jan Tišer

• Křečové žíly