Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
9 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
R
Ověřeny pacient

Velmi vzdělaný a moudrý lékař se znalostmi moderních řešení. Umí vyléčit, pokud berete na zřetel jeho rady a doporučení. Čeká se u něho, neboť k němu chodí spoustu lidí.


S
Ověřeny pacient

Ja k panu doktorovi chodim jiz radu let-31 a nemohu si v nejmensim stezovat.Je pravda,ze se u neho ceka dele,ze si rad udela pauzu na koureni a kafco,ale milerada mu to odpustim,protoze je to Pan doktor,zamerne pisu s velkym P,protoze lepsiho doktora neznam.A ze jsem jich navstivila nekolik.Vse vysvetli,pomuze i radou,je i ortoped,takze clovek nemusi k nekam jinam.Je s nim i legrace,coz se bezne nestava u jinych doktoru.A ten clovek,ktery pise,ze mu doporucili, aby od neho odesel,je jen urcite nastrcena figurka,ani se radeji nepodepise,coz o necem svedci.Proste je to jen jedna spatna recenze,cloveka,ktery ho chce jen poskodit.Takze techto 5 hvezdicek,ktere tu jsou na hodnoceni nestaci.Je stoprocentne vyborny,ne velmi dobry.Eva K.


E
Ověřeny pacient

Jsem dlouhodobě nemocná, k panu doktorovi jsem přešla odjinud. Měl velice dobré reference od svých pacientů. Je pravda, že se u něj čeká, ale za to mi to stojí. Vysvětlí, proč na to či ono vyšetření, jak probíhá, co to obnáší. Navíc se vyzná v ortopedii, takže i to je přínos. V nemocnici mi řekli, že je vidět, že jsem jeho pacient, protože mám spoustu potřebných vyšetření a že on pacienty opečovává.


H
Ověřeny pacient

Nejhorší lékař co znám. V nemocnici mi doporučily od pana doktora odejít.


Pan lékař je zkušený a nejlepší ke kterému jsem chodila nebo dříve patřili.Vše dovede vyřešit a váží si pacienta a taky ho dovede vyléčit.


Výborný lékař, skvělý diagnostik. Má výborný přístup k pacientovi, snaží se bvždy pomoci, vysvětluje, pokud medikace pacientovi "nesedí" tak ihned mění, vysvětlí působení léku a proč volí ten či onen lék a proč ho případně mění. Má výborný přehled, je znát, že se neustále intenzivně vzdělává.
Ano, čekání je poněkud delší, ale je to dáno přístupem k pacientovi a snahou o dokonalé vyšetření. Tři minuty na pacienta má jen doktor, který se na pacienta ani pořádně nepoodívá,něco napíše a volá další. To u doktora Straky nehrozí. Rád si počkám, pokud vím, že budu řádně vyšetřen a odborně léčen.


P

Mno dobrej doktor


M

Chodí pozdě, než se člověk dostane na řadu tak je to i přez málo pacientů na celé dopoledne, dlouhé přestávky mezi pacientama.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Č

příjemné jednání
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti