Jan Štochl, chirurg Osek

MUDr. Jan Štochl

Uložit

Chirurg Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Smetanova 573, Osek
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Pan MUDr. Jan Štochl je úžasný člověk a lékař na správném místě. Vše co mohu napsat, je to, že takového lékaře jsem ještě nikdy nepotkal. Jednička s hvězdičkou. Při vyšetření určitého problému, je důsledný a zodpovědný. Vždy Vás vyšetří dokonale a vždy určí správnou diagnozu a poradí a vše skvěle vysvětlí.


F
Ověřeny pacient

Pan doktor Štochl je nejlepší lékař a odborník,kterého znám a ke kterému jsem měla tu čest chodit.Nikdy bych od něj neodešla,kdybych se nemusela přestěhovat.S lítostí musím podotknout,že zde tak vynikajícího lékaře nemám jako byl PAN Doktor Štochl.
Vím,že už nikde takového lékaře nenajdu a upřímně je mi to velice líto.
Zde mám paní doktorku,která o svém práci s prominutím snad nic neví a ordinaci za ní vede sestřička což je šílené,její péče se absolutně nedá srovnat s ordinací a péčí dr.Štochla.
Tímto panu doktorovi skládám poklonu a velikánský Dík a všem vřele DOPORUČUJI.


N
Ověřeny pacient

Nemůžu si na nic stěžovat,doktor vždy ochotně pomůže.Čekárna příjemná a nikdy nečekám příliš dlouho jako u předešlé doktorky.Vždy se o problém zajímá a snaží se ho vyřešit nebo poradit.Sestřička je také velice milá a příjemná.Dojíždim z Teplic a vyplatí se mi to,protože vim že to není zbytečná cesta.


M
Ověřeny pacient

Je to výborný doktor,který opravdu pomáhá,žádné zbytečné řeči a rovnou účinná pomoc.Velmi příjemný a milý k pacientům.Není to dnes samozřejmé,že takového fajn lékaře potkáte.


L
Ověřeny pacient

Velice příjemný,pečlivý lékař s lidským přístupem.Nemohu si na něj absolutně stěžovat.Pan doktor který umí opravdu léčit.Jeden z mála který ráno při odběru krve nastoupí a odebírá spolu se sestřičkou.Ordinace a čekárna velice pěkná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti