Jan Štochl, chirurg Osek

MUDr. Jan Štochl

Chirurg Více

Smetanova 573, Osek

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pan MUDr. Jan Štochl je úžasný člověk a lékař na správném místě. Vše co mohu napsat, je to, že takového lékaře jsem ještě nikdy nepotkal. Jednička s hvězdičkou. Při vyšetření určitého problému, je důsledný a zodpovědný. Vždy Vás vyšetří dokonale a vždy určí správnou diagnozu a poradí a vše skvěle vysvětlí.

F

Pan doktor Štochl je nejlepší lékař a odborník,kterého znám a ke kterému jsem měla tu čest chodit.Nikdy bych od něj neodešla,kdybych se nemusela přestěhovat.S lítostí musím podotknout,že zde tak vynikajícího lékaře nemám jako byl PAN Doktor Štochl.
Vím,že už nikde takového lékaře nenajdu a upřímně je mi to velice líto.
Zde mám paní doktorku,která o svém práci s prominutím snad nic neví a ordinaci za ní vede sestřička což je šílené,její péče se absolutně nedá srovnat s ordinací a péčí dr.Štochla.
Tímto panu doktorovi skládám poklonu a velikánský Dík a všem vřele DOPORUČUJI.

Nemůžu si na nic stěžovat,doktor vždy ochotně pomůže.Čekárna příjemná a nikdy nečekám příliš dlouho jako u předešlé doktorky.Vždy se o problém zajímá a snaží se ho vyřešit nebo poradit.Sestřička je také velice milá a příjemná.Dojíždim z Teplic a vyplatí se mi to,protože vim že to není zbytečná cesta.

Je to výborný doktor,který opravdu pomáhá,žádné zbytečné řeči a rovnou účinná pomoc.Velmi příjemný a milý k pacientům.Není to dnes samozřejmé,že takového fajn lékaře potkáte.

Velice příjemný,pečlivý lékař s lidským přístupem.Nemohu si na něj absolutně stěžovat.Pan doktor který umí opravdu léčit.Jeden z mála který ráno při odběru krve nastoupí a odebírá spolu se sestřičkou.Ordinace a čekárna velice pěkná.