Milady Horákové 116, Praha
NutriMed, s.r.o.

0.5

1 názor

NutriMed (Špičková - Špička) důrazně nedoporučuji. Veškerou komunikaci s klientem obstarává Aniko Špičková, která s ní má opravdu problémy. Nedokázala položit otázky tak, aby o mě načerpala veškeré informace nutné k sestavení jídelníčku (měla jsem zájem o program „Chci zhubnout“ na 9 měsíců). Ignorovali moje požadavky na speciální stravu, ačkoli o ní byli od počátku srozuměni a potvrdili mi, že mě i tak přijmou jako klientku.
Jídelníček jimi připravený neobsahuje žádné reálné jídlo, pouze komponenty, ze kterých se nedá nic uvařit, takže je zřejmě musíte sníst suché. Nedozvěděla jsem se vůbec nic o jejich koncepci hubnutí, nic nevysvětlí, celé je to nastavené tak, aby jim člověk slepě důvěřoval a na nic se neptal. Taky mě naštvalo, že oni sice sestaví „jídelníček“, ale člověku neřeknou, kdy a čeho se najíst před a po fyzické aktivitě, aby to hubnutí bylo nejefektivnější.
Pokud si s hubnutím nevíte rady, úplně stačí otevřít si internet a pohledat si rady tam, v Nutrimedu to totiž dělají úplně stejně, neřeknou vůbec nic nového, co by člověk už nevěděl z netu. Po zkušenosti s nimi můžu říct, že platit jim za déletrvající programy jsou to absolutně vyhozené peníze, protože jediné, co má hodnotu, je vážení na váze in body, jenže na tu se můžete za pár stovek chodit vážit sami. Za úplnou nehoráznost považuju to, že od ledna zvedli ceny za svoje služby z 5 550 Kč na 11 500 Kč (u programu hubnutí na 9 měsíců, ale i ostatní ceny se více než zdvojnásobily) – tuhle cifru jim opravdu neplaťte.