MUDr.

Adresy

• Odborný lékař urologie

28. října 108
    70200 Ostrava, moravskoslezský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Všeobecná zdravotní pojišťovna

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• D

MUDr. Sikoru jsem navštívil, protože 13 let dostávám hormonální substituční léčbu a on souhlasil, že mě převezme do péče. Už při první návštěvě vedl podezřelé řeči, že podávání testosteronu je třeba omezovat, protože podle něj vyvolává rakovinu a zvětšení prostaty.
    Po laboratorních výsledcích, které byly v normě, žádné riziko rakoviny nepotvrdily a indikovaly pokračování v léčbě, mi řekl, že se rozhodl mi přerušit suplementaci na 3 měsíce. Je to srovnatelné, jako by někomu zdravému zahájil chemickou kastraci. Ta se může podávat při léčbě rakoviny prostaty.
    Než jsem sehnal jiného lékaře, zůstal jsem bez hormonu a přitížilo se mi. Doktor ani neměl chuť si přečíst lékařské zprávy od předchozích lékařů a jednal se mnou nekompromisním způsobem, jakože on ví, co má dělat. Vnímám to i jako zneuctění, protože antiandrogenní léčba se nasazuje odsouzeným deviantům a vrahům. Doktorovi je 70 let, a když jsem se ho ptal na důvody, působil na mě zmateně.

• V životě se málo kdy setkate stakovym lékařem jako je MUDr SIKORA jeho laskavy a citlivy přistup povzbuzuje pacientyv jejich těžkych životních problemech děkujeme panu doktorovi za péčiJiří Radosta a Karel Prokeš

• Pan doktor Sikora je jeden ze světlých míst českého zdravotnictví. Vždy mi pomohl a vyléčili vleklé záněty močových cest provždy. Pacienta si vyslechne, zajímají jej souvislosti a neskončí jen napsáním leků od stolu :). Vřele doporučuji

• Moje jmeno je Leo Allen, bydlim uz 33 let na Floride. V roce 2009, jsem mel docela velky problem s tak zanou "vodni kilou". Rozhodl jsem se, se nechat vysetrit v ceske republice, primo v Ostrave, odkud taky pochazim. Dostal jsem doporuceni k panu doktorovi Janu Sikorovi, ktery, po dukladne prohlidce, mi doporucil operaci. Operaci jsem pak podstoupil v nemocnici Na Fifejdach, kde me i pan doktor Jan Sikora operoval. Mohu jen konstatovat, ze jsem s panem doktorem Janem Sikorou MAXIMALNE spokojeny. Po tolika letech, dnes je uz rok 2012, jsem v absolutnim poradku. Moc diku pane doktore. Jsem moc rad, ze jsem si zrovna vybral Vas k zdravotnimu zasahu. Taktez hodne diku, v te dobe, i Vasi mile sestricce z Vasi ordinace. S pozdram - zdravi zdar ! - Leo Allen, Florida USA

• Omlouvám se tímto Dr Sikorovi, to negativní hodnocení patřilo dr Skálovi, nevím, proč jsem to zvoral.

• Po operaci ledviny jsem téměř rok měla neustále vysokou sedimentaci,v moči leukocyty a pan doktor mě léčil pouze antibiotikama.Do roku jsem jich měla 14 druhů,některé se opakovaly,bez výsledků. Bylo mi řečeno,že je to normální.Myslela jsem ,že půjdu do kytek.Změnila jsem lékaře,pan doktor Albín mě poslal na různá vyšetření,je to mnohem lepší.Věřím,že se uzdravím.Je to vynikající lékař.

Tvrdá Marcela

• Už 15 let spokojenost s přístupem a léčbou.Pan doktor si zaslouží pochvalu v pžístupu a jednání s pacientem i ve chvíli, kdy vzhledem k diagnoze potřebujete psychicky podržet.Patří mu za to můj dík. Vřele doporučuji, jako lékaře urologa.

• Velmi dobrý přístup k pacientovi. Spokojenost.

• Zatím jsem moc spokojený. Přístup k pacientovi a komunikace s pacientem na velmi dobré úrovni.

• Velmi dobrý urolog,
    Doporučuji