MUDr.

Jan Sikora

Urolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Odborný lékař urologie

28. října 108
    70200 Ostrava, moravskoslezský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna

Hodnocení pacientů:

• V životě se málo kdy setkate stakovym lékařem jako je MUDr SIKORA jeho laskavy a citlivy přistup povzbuzuje pacientyv jejich těžkych životních problemech děkujeme panu doktorovi za péčiJiří Radosta a Karel Prokeš

• Pan doktor Sikora je jeden ze světlých míst českého zdravotnictví. Vždy mi pomohl a vyléčili vleklé záněty močových cest provždy. Pacienta si vyslechne, zajímají jej souvislosti a neskončí jen napsáním leků od stolu :). Vřele doporučuji

• Moje jmeno je Leo Allen, bydlim uz 33 let na Floride. V roce 2009, jsem mel docela velky problem s tak zanou "vodni kilou". Rozhodl jsem se, se nechat vysetrit v ceske republice, primo v Ostrave, odkud taky pochazim. Dostal jsem doporuceni k panu doktorovi Janu Sikorovi, ktery, po dukladne prohlidce, mi doporucil operaci. Operaci jsem pak podstoupil v nemocnici Na Fifejdach, kde me i pan doktor Jan Sikora operoval. Mohu jen konstatovat, ze jsem s panem doktorem Janem Sikorou MAXIMALNE spokojeny. Po tolika letech, dnes je uz rok 2012, jsem v absolutnim poradku. Moc diku pane doktore. Jsem moc rad, ze jsem si zrovna vybral Vas k zdravotnimu zasahu. Taktez hodne diku, v te dobe, i Vasi mile sestricce z Vasi ordinace. S pozdram - zdravi zdar ! - Leo Allen, Florida USA

• Omlouvám se tímto Dr Sikorovi, to negativní hodnocení patřilo dr Skálovi, nevím, proč jsem to zvoral.

• Po operaci ledviny jsem téměř rok měla neustále vysokou sedimentaci,v moči leukocyty a pan doktor mě léčil pouze antibiotikama.Do roku jsem jich měla 14 druhů,některé se opakovaly,bez výsledků. Bylo mi řečeno,že je to normální.Myslela jsem ,že půjdu do kytek.Změnila jsem lékaře,pan doktor Albín mě poslal na různá vyšetření,je to mnohem lepší.Věřím,že se uzdravím.Je to vynikající lékař.

Tvrdá Marcela

• Už 15 let spokojenost s přístupem a léčbou.Pan doktor si zaslouží pochvalu v pžístupu a jednání s pacientem i ve chvíli, kdy vzhledem k diagnoze potřebujete psychicky podržet.Patří mu za to můj dík. Vřele doporučuji, jako lékaře urologa.

• Velmi dobrý přístup k pacientovi. Spokojenost.

• Zatím jsem moc spokojený. Přístup k pacientovi a komunikace s pacientem na velmi dobré úrovni.

• Velmi dobrý urolog,
    Doporučuji

• Téměř nulová komunikace s pacientem, odbyté vyšetření v nočních hodinách na ambulanci