Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

28. října 108, Ostrava
Odborný lékař urologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař urologie Urologické vyšetření

Výborný lékař i sestřička v ordinaci, vyšetření proběhlo rychle na profesionální úrovni. Pan doktor vše vysvětlil před vyšetřením, nemám co vytknout.

D
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař urologie vyšetření močových cest

Nedoporučuji. Pacienty bere jako kusy na páse, odbyje je Vás, nenechává Vás domluvit o svých potížích, spěchá co nejrychleji, aby si udělal další fajfku u "vyšetřeného pacienta". Diagnózu určuje z fleku, bez jakéhokoliv důkladnejšího vyšetření. Navíc používá diagnózy, které se dnes už nevadí. Vnucuje Vám příčiny, které stály za Vaším onemocněním, aniž by tomu tak bylo. Když už člověk k lékaři musí, tak určitě ne tady!

D
Ověřeny pacient

MUDr. Sikoru jsem navštívil, protože 13 let dostávám hormonální substituční léčbu a on souhlasil, že mě převezme do péče. Už při první návštěvě vedl podezřelé řeči, že podávání testosteronu je třeba omezovat, protože podle něj vyvolává rakovinu a zvětšení prostaty.
Po laboratorních výsledcích, které byly v normě, žádné riziko rakoviny nepotvrdily a indikovaly pokračování v léčbě, mi řekl, že se rozhodl mi přerušit suplementaci na 3 měsíce. Je to srovnatelné, jako by někomu zdravému zahájil chemickou kastraci. Ta se může podávat při léčbě rakoviny prostaty.
Než jsem sehnal jiného lékaře, zůstal jsem bez hormonu a přitížilo se mi. Doktor ani neměl chuť si přečíst lékařské zprávy od předchozích lékařů a jednal se mnou nekompromisním způsobem, jakože on ví, co má dělat. Vnímám to i jako zneuctění, protože antiandrogenní léčba se nasazuje odsouzeným deviantům a vrahům. Doktorovi je 70 let, a když jsem se ho ptal na důvody, působil na mě zmateně.

M
Ověřeny pacient

V životě se málo kdy setkate stakovym lékařem jako je MUDr SIKORA jeho laskavy a citlivy přistup povzbuzuje pacientyv jejich těžkych životních problemech děkujeme panu doktorovi za péčiJiří Radosta a Karel Prokeš

J
Ověřeny pacient

Pan doktor Sikora je jeden ze světlých míst českého zdravotnictví. Vždy mi pomohl a vyléčili vleklé záněty močových cest provždy. Pacienta si vyslechne, zajímají jej souvislosti a neskončí jen napsáním leků od stolu :). Vřele doporučuji

L
Ověřeny pacient

Moje jmeno je Leo Allen, bydlim uz 33 let na Floride. V roce 2009, jsem mel docela velky problem s tak zanou "vodni kilou". Rozhodl jsem se, se nechat vysetrit v ceske republice, primo v Ostrave, odkud taky pochazim. Dostal jsem doporuceni k panu doktorovi Janu Sikorovi, ktery, po dukladne prohlidce, mi doporucil operaci. Operaci jsem pak podstoupil v nemocnici Na Fifejdach, kde me i pan doktor Jan Sikora operoval. Mohu jen konstatovat, ze jsem s panem doktorem Janem Sikorou MAXIMALNE spokojeny. Po tolika letech, dnes je uz rok 2012, jsem v absolutnim poradku. Moc diku pane doktore. Jsem moc rad, ze jsem si zrovna vybral Vas k zdravotnimu zasahu. Taktez hodne diku, v te dobe, i Vasi mile sestricce z Vasi ordinace. S pozdram - zdravi zdar ! - Leo Allen, Florida USA

Omlouvám se tímto Dr Sikorovi, to negativní hodnocení patřilo dr Skálovi, nevím, proč jsem to zvoral.

Po operaci ledviny jsem téměř rok měla neustále vysokou sedimentaci,v moči leukocyty a pan doktor mě léčil pouze antibiotikama.Do roku jsem jich měla 14 druhů,některé se opakovaly,bez výsledků. Bylo mi řečeno,že je to normální.Myslela jsem ,že půjdu do kytek.Změnila jsem lékaře,pan doktor Albín mě poslal na různá vyšetření,je to mnohem lepší.Věřím,že se uzdravím.Je to vynikající lékař.

Tvrdá Marcela

Ověřeny pacient

Už 15 let spokojenost s přístupem a léčbou.Pan doktor si zaslouží pochvalu v pžístupu a jednání s pacientem i ve chvíli, kdy vzhledem k diagnoze potřebujete psychicky podržet.Patří mu za to můj dík. Vřele doporučuji, jako lékaře urologa.

Velmi dobrý přístup k pacientovi. Spokojenost.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti