Městská nemocnice ALMEDA a.s.
Alšova, Neratovice

Gynhelp s.r.o.
Tenisová 981 Praha 10 Hostivař, Praha

Umístění: Gynhelp s.r.o. Jiný

Nejsem úplný stěžovatel, ale jak už tu bylo napsáno. Pak doktor je dobrý akorát na to, když ho k ničemu nepotřebujete. K panu doktorovi jsem přišla a tím, ze jsem těhotná. Těhotenství mi pouze potvrdil a tim To skončilo. Pozval mě až na 13. týden do poradny, do té doby nezájem, a to mi řekl, ze vzhledem k věku jsem riziková pacientka. Jediná informace, která mi byla sdělení - kolik co bude stát. Přičemž za stejně “zákroky” se jinde nehradí nic.Vrcholem všeho bylo, když mi sestra volala, zda mě muže preobjednat na jiný termín - a to na 16. týden těhotenství. Do té doby jsem měla byt bez jediné kontroly, bez těhotenské průkazky, bez dohledu, bez ultrazvuku, bez kontroly srdce a vývoje dítěte. K těhotenství ani další návštěvě jsem od pana doktora žádné informace nedostala. Například: můžete prijit s otcem, budeme potřebovat vědět toto a toto. No… už jsem si našla nového lékaře, který se o mě opravdu postara a nebude ze mě jen rejžovat peníze.

Umístění: Gynhelp s.r.o. Jiný

K panu doktorovi jsem přešla po tom, co jsem již přestala zvládat dojíždět za mým doktorem na opačný konec republiky. Zaplatila jsem si klub klientek za 600 Kč s tím, že to zkusím, a zatím jsem fakt spokojená. Prohlídky 2x ročně, objednávání online, konzultace po emailu a slevy na placená vyšetření. Nemusím ani myslet na to, jestli mám drobné na zrcátko, když přijdu, tak se málokdy s někým potkám a mám konečně soukromí a nemusí celá čekárna poslouchat, kdy jsem měla poslední menstruaci a jaký problém mám (tak to bylo u bývalého lékaře)...

Hodně mě potěšila i otevřenost pana doktora konzultovat i nehormonální antikoncepci. To je za mě velké plus, protože ne každý chce nebo může užívat HA a je super mít lékaře, co vás v té nehormonální cestě podpoří. V minulosti mě do HA v podstatě nutili a když jsem řekla, že HA už nechci a že jedině nehormonální (ptala jsem se na pesar), tak mi chtěli dát hormonální tělísko. U MUDr. Sadílka je to jiné, můžu se ptát na vše, nikdo mě neodsoudí za symptotermální metodu a spermicidy... A můžu taky jsem konečně viděla ultrazvuk na obrazovce před sebou a bylo mi podrobně vysvětleno, co jde vidět a jak to má správně vypadat. Taky pan doktor odhalil polypy, které jsem měla. O nich jsem třeba nevěděla a to jsem ultrazvuky mívala pravidelně.

Pan doktor mi i nabízí nová dostupná vyšetření, jako třeba teď novější a lepší stěr z děložního čípku (o tom mi taky doteď nikdo nikdy neřekl). S panem doktorem jsem zatím spokojená a uvidíme, co bude dál.

Umístění: Gynhelp s.r.o. Jiný

Bohužel absolutně nedoporučuji a musím souhlasit s recenzemi, co už tu jsou. K panu doktorovi jsem chodila X let, ale to jsem neměla žádný problém. Po běžné kontrole mi často našel zánět a musela jsem léčbu koupit u sestry. Když jsem přestala jezdit pro léky tam, a začala si je kupovat v lékárně sama, záněty záhadně zmizely :D A pokud už nějakou léčbu nebo kontroly člověk potřebuje, je to podle toho kolik zaplatí.. Jelikož jsem nebyla v klubu (600 ročně), tak komunikace nulová. Při těhotenství se platí 4000 poplatek jako nadstandard, ale spíše je to za to, aby s vámi vůbec mluvil, léky si koupíte u sestřičky za xset korun. Když jsem volala, kvůli problému, sestřička vás arogantně odbude, vlastně jí otravujete.. Přešla jsem k jinému lékaři, ten se nestačil divit, za co jsem měla platit poplatky a když viděli léky s omluvou se začali se sestřičkou smát...že není snad možný co a zakolik mi dal... že by chápal, kdyby to byly jen vzorky, ale ne k zakoupení... takže asi tak. Shrnutí je to, že pan doktor je super, pokud jste zdravá, nejste těhotná a nic nechcete. Běžná kontrola, kdy jste za 5 minut venku je vlastně fajn :D ale pokud řešíte léčbu a odpovědí je, ať si to najdete na netu, hlavně neotravovat, to už je moc. Sestřičku tam má novou, ale musím říct, že na tu starší vzpomínám, byla sice náladová, ale měla dobré dny a věděla co dělá. Nyní je tam nová, ale to je spíše recepční, co vybírá prachy, jinak neví vůbec nic. Příjemná je, jen když se chcete max objednat, když se na něco zeptáte evidentně neví a je protivná.

C

Recenze moc nepíšu, ale zde mi to nedá. Jedná se o mého prvního gynekologa (muže) a s jeho přístupem jsem zcela spokojena. Vždy se zeptá, zda nemám nějaké komplikace a když mě něco trápí, tak poradí, předepíše, apod. Při každé kontrole provádí UTZ a další potřebná vyšetření + dostanu fotky a videa na flashku (Pozn.: mám zaplacený balíček za 3000, který mi přijde v absolutně normální výši na Prahu a za poskytované služby). Jediné velké mínus bych ale měla, každopádně vůbec se netýká profesionality pana doktora. Při první návštěvě jsem opravdu zažila nepříjemnou hádku se sestřičkou, protože jsem odmítla vitamíny (pan doktor mi je doporučil, ale nenařídil) - zastávám postoj zdravé výživy a doplnění vitamínů přirozenou cestou a paní sestřička toto tvrzení odmítala přijmout a nařkla mě, že tím ubližuji svému dítěti (byla jsou v 8. týdnu, první těhu a toto slyšet? Mazec :)).. Každopádně jsem byla připravená z těchto recenzí, že to může přijít a byla jsem na to psychicky připravená - děkuji!. Při každé další návštěvě (kterých bylo poměrně dost), byla sestřička úžasná, zcela jiný člověk, při odběrech mě velmi hlídala A(omdlévám) a při všech dotazech reagovala a byla milá - těžko věřit, ale jen to chce překonat první návštěvu :D. Závěrem - doporučuji.

Umístění: Gynhelp s.r.o.

Musím souhlasit se všemi negativními ohlasy. K panu doktorovi jsem chodila 10 let a rok od roku pan doktor stupňoval své finanční nároky na mě, jako pacienta. Dokonce i paní sestřička měla tu drzost se arogantně zeptat: ,,To nemáte ani kartu, abyste si šla vybrat?" Poplatek 600,- Kč jsem řekla, že zaplatím příště. Týden po tomto incidentu mi pan doktor napsal, že mám zánět. Předepsal mi Rosalgin, (který je volně prodejný! Mohl mi tuto informaci říct po telefonu, ale to by po mně pak opět nemohl vymáhat svých již zmíněných 600,- Kč). Nová paní doktorka byla zděšena, že na zánět volil výplach a ještě mě hnal přes půl Prahy. Rok mě trápily bolesti břicha a pan doktor nezahálel a stále dokola mi doporučoval doplňky stravy z jeho ambulance (předražené a nesmyslné k mé diagnóze) a samozřejmě mi nezapoměl každou prohlídku připomínat ultrazkuk prsou za 400,- Kč. Vyšetření na chlamydie také zpoplatnil! Pana doktora rozhodně nedoporučuji!

Umístění: Gynhelp s.r.o. Prevence

K panu doktorovi jsem chodila asi 10 let. Celou dobu jsem brala antikoncepci a ani jednou mi neudělal žádné odbery ani testy. Bez 600 korunového poplatku se s vámi v podstatě nebude bavit. V podstatě každou druhou návštěvu mi poslal smsku ať se u něj stavim pro léčbu, ze něco našel a když jsem se tam hodinu dotrmácela, nabídl mi vagilact, který si můžu koupit bez předpisu a hlavně levněji v lékárně. Pan doktor se snaží vydělat co nejvic peněz a neustále vám bude doporučovat at si u něj koupíte nejrůznější doplňky stravy, ktere "nutně potrebujete."
Jsem ráda, že už jsem jinde.

S politovanim mohu říci,ze pan doktor Sadílek je opravdu nepříjemný pokud váhate zaplatit povinný poplatek 600kč. Odpověděla jsem panu doktorovi,ze zaplatim až uvidím a poznám jestli si jako lékař a pacient sedneme. Vite, nejde o ty peníze,ale způsob a to značně agresivni a neetický jakým si o ně říká. Jako lékař se choval rozumně a velmi šetrně. Jsem zdravotnik a dnes je mi z toho smutno.

K panu doktorovu jsem začala chodit před více jak šesti lety. Tenkrát jsem už několik let bojovala se záněty, které se neustále vracely. Na gynekologii jsem byla pečená vařená - jednou jsem se tam za jediný měsíc ukázala 3x. Zatímco můj předchozí gynekolog toto vůbec neřešil, pan doktor Sadílek začal hledat příčinu. Po různých vyšetřeních, jsme přišli na to, kde je problém a po jeho vyřešení jsem přestala mít gynekologické problémy se kterými jsem se předtím trápila každý měsíc několik let. Dnes chodím k panu doktorovi jedenkrát ročně na preventivní prohlídku. V těhotenství jsem se u něj setkala s péčí o které se mi ani nesnilo. Udělal mi všechna možná vyšetření, byla jsem u něj na kontrole každou chvíli, když se něco stalo, bez problémů mě okamžitě vyšetřil, mohla jsem s ním konzultovat porodní plán, výběr porodnice, prostě všechno. Běžně používá ultrazvuk, což můj předchozí doktor vůbec nedělal. Na mě nepůsobí pan doktor arogantně ani trochu a ani se sestřičkou jsem nikdy neměla žádný problém. Popravdě můžu říct, že s ním mám jen ty nejlepší zkušenosti.

Nevím, jaký je pán doktor při léčení akútných případů, jelikož jsem za ten čas, co jsem u něho byla, bohudík, žádný neměla, a se starostlivostí jsem byla taky spokojená,
no poplatek za nějakej nadstandart v hodnotě 3000 Kč se mi zdál být hodně nafouklej, po optání se jiných maminek u jiných gynekologů, mi vlastně dělal ty samý vyšetření a testy, které dělají i jinde, takýmto spůsobem vyděláva na těhotných ženách, a co se týče ultrazvuku, ze všech kontrol udělal jenom jednu hezkou fotku.
A paní sestra by mohla být milejší a přívětivejší ke každému, né jenom k někomu

K panu doktorovi jsem docházela asi 6 let. Až když jsem se přestěhovala, jsem zjistila, jak velký businessman je pan doktor. Za laparoskopii jsem zaplatila asi 3.000 Kč (už si to přesně nepamatuji), prý za to, že mě bude operovat přímo on, tenkrát jako studentka mě ani nenapadlo si vzít nějakou účtenku. Když jsem chtěla vysadit antikoncepci, tak mě vždy přesvědčoval, že je to zbytečné, že stačí chvíli před plánovaným otěhotněním a když jsem ji vysadila a přišla jsem s tím, že mám cyklus nepravidelný, bolestivější a vyhodilo se mi akné, doporučil mi opět a jedině antikoncepci. Věnuji se poslední 2 roky přírodní medicíně a postupně mi dochází, jak někteří doktoři západní medicíny nejsou ochotni přijmout i jiné názory a metody. Dokonce ani nejsou schopni poradit o jiných druzích antikoncepce, např. že existuje jakýsi LadyComp pro plodné a neplodné dny - sice stojí 11.000 Kč, ale za těch x let užívání drahé antikoncepce se mi několikanásobně vrátí. Právě u tohoto doktora si uvědomuji, jak jsme my pacienti v informační bublině a pokud se o to více nezačneme zajímat a pídit, tak nikdy nesplaskne.