Alšova, Neratovice
Městská nemocnice ALMEDA a.s. (mapa)

Tenisová 981 Praha 10 Hostivař, Praha
Gynhelp s.r.o. (mapa)

C

Recenze moc nepíšu, ale zde mi to nedá. Jedná se o mého prvního gynekologa (muže) a s jeho přístupem jsem zcela spokojena. Vždy se zeptá, zda nemám nějaké komplikace a když mě něco trápí, tak poradí, předepíše, apod. Při každé kontrole provádí UTZ a další potřebná vyšetření + dostanu fotky a videa na flashku (Pozn.: mám zaplacený balíček za 3000, který mi přijde v absolutně normální výši na Prahu a za poskytované služby). Jediné velké mínus bych ale měla, každopádně vůbec se netýká profesionality pana doktora. Při první návštěvě jsem opravdu zažila nepříjemnou hádku se sestřičkou, protože jsem odmítla vitamíny (pan doktor mi je doporučil, ale nenařídil) - zastávám postoj zdravé výživy a doplnění vitamínů přirozenou cestou a paní sestřička toto tvrzení odmítala přijmout a nařkla mě, že tím ubližuji svému dítěti (byla jsou v 8. týdnu, první těhu a toto slyšet? Mazec :)).. Každopádně jsem byla připravená z těchto recenzí, že to může přijít a byla jsem na to psychicky připravená - děkuji!. Při každé další návštěvě (kterých bylo poměrně dost), byla sestřička úžasná, zcela jiný člověk, při odběrech mě velmi hlídala A(omdlévám) a při všech dotazech reagovala a byla milá - těžko věřit, ale jen to chce překonat první návštěvu :D. Závěrem - doporučuji.

Umístění: Gynhelp s.r.o.

Musím souhlasit se všemi negativními ohlasy. K panu doktorovi jsem chodila 10 let a rok od roku pan doktor stupňoval své finanční nároky na mě, jako pacienta. Dokonce i paní sestřička měla tu drzost se arogantně zeptat: ,,To nemáte ani kartu, abyste si šla vybrat?" Poplatek 600,- Kč jsem řekla, že zaplatím příště. Týden po tomto incidentu mi pan doktor napsal, že mám zánět. Předepsal mi Rosalgin, (který je volně prodejný! Mohl mi tuto informaci říct po telefonu, ale to by po mně pak opět nemohl vymáhat svých již zmíněných 600,- Kč). Nová paní doktorka byla zděšena, že na zánět volil výplach a ještě mě hnal přes půl Prahy. Rok mě trápily bolesti břicha a pan doktor nezahálel a stále dokola mi doporučoval doplňky stravy z jeho ambulance (předražené a nesmyslné k mé diagnóze) a samozřejmě mi nezapoměl každou prohlídku připomínat ultrazkuk prsou za 400,- Kč. Vyšetření na chlamydie také zpoplatnil! Pana doktora rozhodně nedoporučuji!

Umístění: Gynhelp s.r.o. Prevence

K panu doktorovi jsem chodila asi 10 let. Celou dobu jsem brala antikoncepci a ani jednou mi neudělal žádné odbery ani testy. Bez 600 korunového poplatku se s vámi v podstatě nebude bavit. V podstatě každou druhou návštěvu mi poslal smsku ať se u něj stavim pro léčbu, ze něco našel a když jsem se tam hodinu dotrmácela, nabídl mi vagilact, který si můžu koupit bez předpisu a hlavně levněji v lékárně. Pan doktor se snaží vydělat co nejvic peněz a neustále vám bude doporučovat at si u něj koupíte nejrůznější doplňky stravy, ktere "nutně potrebujete."
Jsem ráda, že už jsem jinde.

S politovanim mohu říci,ze pan doktor Sadílek je opravdu nepříjemný pokud váhate zaplatit povinný poplatek 600kč. Odpověděla jsem panu doktorovi,ze zaplatim až uvidím a poznám jestli si jako lékař a pacient sedneme. Vite, nejde o ty peníze,ale způsob a to značně agresivni a neetický jakým si o ně říká. Jako lékař se choval rozumně a velmi šetrně. Jsem zdravotnik a dnes je mi z toho smutno.

K panu doktorovu jsem začala chodit před více jak šesti lety. Tenkrát jsem už několik let bojovala se záněty, které se neustále vracely. Na gynekologii jsem byla pečená vařená - jednou jsem se tam za jediný měsíc ukázala 3x. Zatímco můj předchozí gynekolog toto vůbec neřešil, pan doktor Sadílek začal hledat příčinu. Po různých vyšetřeních, jsme přišli na to, kde je problém a po jeho vyřešení jsem přestala mít gynekologické problémy se kterými jsem se předtím trápila každý měsíc několik let. Dnes chodím k panu doktorovi jedenkrát ročně na preventivní prohlídku. V těhotenství jsem se u něj setkala s péčí o které se mi ani nesnilo. Udělal mi všechna možná vyšetření, byla jsem u něj na kontrole každou chvíli, když se něco stalo, bez problémů mě okamžitě vyšetřil, mohla jsem s ním konzultovat porodní plán, výběr porodnice, prostě všechno. Běžně používá ultrazvuk, což můj předchozí doktor vůbec nedělal. Na mě nepůsobí pan doktor arogantně ani trochu a ani se sestřičkou jsem nikdy neměla žádný problém. Popravdě můžu říct, že s ním mám jen ty nejlepší zkušenosti.

Nevím, jaký je pán doktor při léčení akútných případů, jelikož jsem za ten čas, co jsem u něho byla, bohudík, žádný neměla, a se starostlivostí jsem byla taky spokojená,
no poplatek za nějakej nadstandart v hodnotě 3000 Kč se mi zdál být hodně nafouklej, po optání se jiných maminek u jiných gynekologů, mi vlastně dělal ty samý vyšetření a testy, které dělají i jinde, takýmto spůsobem vyděláva na těhotných ženách, a co se týče ultrazvuku, ze všech kontrol udělal jenom jednu hezkou fotku.
A paní sestra by mohla být milejší a přívětivejší ke každému, né jenom k někomu

K panu doktorovi jsem docházela asi 6 let. Až když jsem se přestěhovala, jsem zjistila, jak velký businessman je pan doktor. Za laparoskopii jsem zaplatila asi 3.000 Kč (už si to přesně nepamatuji), prý za to, že mě bude operovat přímo on, tenkrát jako studentka mě ani nenapadlo si vzít nějakou účtenku. Když jsem chtěla vysadit antikoncepci, tak mě vždy přesvědčoval, že je to zbytečné, že stačí chvíli před plánovaným otěhotněním a když jsem ji vysadila a přišla jsem s tím, že mám cyklus nepravidelný, bolestivější a vyhodilo se mi akné, doporučil mi opět a jedině antikoncepci. Věnuji se poslední 2 roky přírodní medicíně a postupně mi dochází, jak někteří doktoři západní medicíny nejsou ochotni přijmout i jiné názory a metody. Dokonce ani nejsou schopni poradit o jiných druzích antikoncepce, např. že existuje jakýsi LadyComp pro plodné a neplodné dny - sice stojí 11.000 Kč, ale za těch x let užívání drahé antikoncepce se mi několikanásobně vrátí. Právě u tohoto doktora si uvědomuji, jak jsme my pacienti v informační bublině a pokud se o to více nezačneme zajímat a pídit, tak nikdy nesplaskne.

K panu doktorovi chodím nějákou dobu ale rozhodně v tom nebudu pokračovat. Má nepořádek v záznamech (byla jsme u něj na očkování proti rak. děložního čípku, takže celkem 3 vakcíny, za další rok a pul, co jsem u něj byla 3x na preventivní prohlídce se mě ptal, zda jsem očkovaná, protože si záznamy prostě asi nevede, ani po tom, co jsem mu 3x po sobě sdělila, že očkovaná jsem.Po každé když jdu na prohlídku, oznámí mi pak sms , že mám zánět, ovšem pokaždé nemám žádné příznaky a jediné co mi cpe jsou rosalgin a podobně volně prodejné věci + tabletky, co si mám koupit u sestry Dle mého mu jde jen o to, abych si stále kupovala léky u sestry a on na tom vydělával.nedoporučuju.S.

Od tohoho lékaře jsem odešla pro svou velikou nespokojenost. Nikoliv snad že by nebyl šetrný a docela i milý, ale pro to, že pokud platíte ty jeho "dobrovolné" poplatky je vše v pořádku. Ale když se rozhodnete, že nezaplatíte jeho přístup se obrátí. Začně Vám vysvětlovat o co všechno přicházíte, jinými slovy "že jste uplně blbá, když nemáte to super členství" (ve kterém neshledávám výhody, protože stejně Vás "ochotná" sestra objedná až za týden). Poslední kapkou ale bylo, když jsem se zeptala na výsledky mého krevního vyšetření (z důvodu trombóz), pak Sadílek mi řekl pouze, že to má 80 % populace, ať si s tim nedělám obavy. Dále mi řekl: na shledanou za rok. A šla jsem z ordinace značně rozmrzelá. A pochopila jsem v čem spočívá jeho léčení....

S panem doktorem mám jen ty nejhorší zkušenosti. Chodila jsem k němu asi dva roky a dokud jsem platila příspěvek 600 Kč ročně, tak bylo vše bez problémů, dokud jsem nepřišla jednou s akutní bolestí v podbříšku, tušila jsem, že je to prasklá cysta, jelikož jsem jí už jednou měla a skončila jsem na tři dny v nemocnici. Pan doktor mě upozornil, že nemám zaplacený klubový příspěvek, řekla jsem mu, že mi přijde zbytečné jej hradit, když se u něj objevím 2x za rok, na to on mi ovšem odvětil, že mi teda udělá pouze základní vyšetření, jelikož RTG stojí 500 Kč!!! Ještě ten den jsem šla k jinému gynekologovi, který mě nejen udělal RTG zcela ZDARMA, ale i mě důkladně vyšetřil, ptal se, zda jsem neměla horečku, průjem atd. Nakonec mě poslal do Vinohradské nemocnice na chirurgii s podezřením na akutní zánět slepého střeva, naštěstí se z mé bolesti vyklubala skutečně "jen" prasklá cysta. Pan doktor Sadílek dle mého názoru jednal naprosto sobecky a protiprávně. Nezáleží mu na spokojenosti a zdraví pacientek, ale na tom kolik peněz mu spadne do kapsy. V žádném případě nedoporučuji! Mám negativní reference i od mé kamrádky, která u pana doktora rodila poprvé a taky naposledy, když mu nezaplatila, jednal s ní jako s kusem masa.