Praktický lékař pro dospělé
Lipová alej 1, Hodonín

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Můj nejoblíbenější doktor se skvělým přístupem. Nechodí okolo horké kaše a jedná na rovinu, ale zbytečně člověka nestresuje přílišným vysvětlováním. Vždy mi pomohl a je hned se vším vyřízený. Pana doktora jen tak něco nevykolejí a navíc velmi vstřícný. Komunikace vždy v pořádku.

Děkuji pane doktore. Normální rozumný přístup. Mnoho sil pro další práci a také mnoho dalších spokojených pacientů.

Sestra velmi nepříjemná, radši se jí vůbec nic neptejte, to stejné doktor. Když se na nic neptáte kolem vaší nemoci, můžete mít z doktora dobrý pocit, ale jakmile se něco zeptáte, hned se do vás obuje tónem: "Proč se vůbec na něco takového ptáte". Jenže já nejsem ovce aby došel, dostal recept na chemikálie co mám dávat do svého těla a odešel, mě zajímá co mě je a správný doktor tu má být od toho, aby mě to i řekl. Jdu se poohlédnout po jiném a to hned.

Rád bych se vyjádřil k některým konkrétním výtkám těch, co tady pana doktora haní. V čekárně se čeká naprosto minimálně (narozdíl od jiných), pan doktor vždycky odborně pomůže a poradí (narozdíl od některých) a poplatek jsem platil snad jen jednou (narozdíl od všech), jelikož chodím k doktorovi asi 1x za rok a to pan doktor pojme jako preventivní prohlídku. Zajímá se, má osobní přístup, jen na někoho může působit trochu svérázně, nikdy ale není hrubý. Spíš si tu stěžují ti, co jsou sami hulváty a překvapila je stejná karta... Co je bohužel pravda, je ne zrovna příjemná paní sestřička. Přesto všechno suma sumárum - pan doktor Řihák je nejlepší doktor, kterého jsem kdy měl a neměnil bych. Tečka.

...

Měla jsem velmi dobrého lékaře,jenže jsme se přestěhovali na opačný konec republiky,kdybych měla možnost před lety číst tyto komentáře,asi bych se v ordinaci Mudr. Řiháka nikdy neobjevila.Bohudík.Jsem pravidelným návštěvníkem jeho ordinace,pravda někdy má hodně narvanou čekárnu,ale nikdy jsem se nesetkala s arogancí a pocitem,že obtěžuji.Vždy mi poradil a pomohl,dokonce přizná,když si neví rady a odešle ke specialistovi.Vím zkušenosti mohou být různé,i mne štvou předbíhající pacienti,možná by se mohl pan doktor trochu usmát a nemít stále kamenný výraz,ale i doktor a sestra jsou lidé a taky mají své problémy a nálady a ne pokaždé to jde s úsměvem.Dojíždím k němu a upřímně nechce se mi ho vyměnit za místního lékaře.

Profesionální přístup,milé chování a vždy pomůže k mému spokojenému zdraví

Pana doktora Řiháka znám spoustu let, chodil jsem k němu už na posádkovou ošetřovnu v kasárnách a nemůžu proti němu říct jediné křivé slovo.S podivem si čtu negativní názory na pana doktora ,negativní názory těch "hrdinů" kteří se pod ně neumí ani podepsat.Nic vám lidi nebrání abyste odešli k jinému doktorovi jestli vám pan doktor Řihák nevyhovuje.

Nedá mi to, abych nereagovala na předchozí negativní hodnocení. Při jejich čtení jsem měla pocit, že mluvíme každý o jiném lékaři. K Mudr. Řihákovi chodíme s manželem již několik let a jsme s ním jako s lékařem víc než spokojení. Je pečlivý, pozorný, hlídá termíny očkování, testy na okultní krvácení apod. zajímá se také o to, zda pravidelně navštěvuji gynekologa, mamograf, apod. Ve srovnání s mým předchozím lékařem je to naprostá jednička, za ty roky, co k němu chodím, a to docela pravidelně, protože beru léky na vysoký krevní tlak, jsem nezaregistrovala žádnou negativní zkušenost.

Dobrý doktor .... pokud Vám nic není. Jinak rychle pryč !
A sestra .... ta je náladová, bohužel vždy naladěna špatně.
Ordinovat od 7 do 12 hodin za ten jejich paušál - není špatné.
Ještě že u nás můžou provozovat soukromou praxi i takovýto doktoři ..... jinou profesí by se totiž asi neuživili.