Děčín

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

O
Umístění: Ordinace operace žlučníku

Váženému panu doktoru Janu Rejholcovi, primáři chirurgického oddělení děčínské nemocnice.
Právě jsem se vrátil z děčínské nemocnice domů nabyt dojmů po laparoskopické operaci žlučníku. Dovolte, vážený pane primáři, abych Vám poděkoval za vzorný přístup ke mně jako k pacientovi. Nemohu jinak než vyjádřit poděkování všem zaměstnancům Vašeho oddělení, jejichž práci jsem měl možnost sledovat. Úspěšnou práci chirurgického oddělení chválím také jako Vaši velkou zásluhu. Ze srdce přeji Vám a celému Vašemu oddělení, přičemž nikoho nevynechávám, mnoho dalších úspěchů po stránce odborné, organizační i prostě lidské.
Váš vděčný občan Ústeckého kraje, Mgr. Ota Porubčan

Umístění: Ordinace operace kýly

Děkuji panu primáři za skvěle odvedenou práci,jeho lidský přístup. Toto poděkování patří celému personálu v Děčínnské nemocnici,kde je pan doktor primářem. Děkuji a vřele doporučuji.Kozlík

Ďakujem pánovi primárovi Rejholcovi a sestričkám z oddelenia JIP na chirurgii v KZ Děčín za presnú a rýchlu diagnózu akútneho zápalu pankreatitídy, za profesiónalny prístup k liečbe a dôkladnú starostlivosť na danom oddelení, príjemným a milým prístupom k pacientovi. Prajem veľa úspechov a plno elánu pri vykonávaní tejto náročnej profesie. S veľkým poďakovaním Lukáš Salenka, Sliač (Slovenská republika)

Děkuji touto cestou panu přimáři Rejholcovi a jeho týmu lékařů i sestřiček na Chirurgii v KZ Děčín za provedenou operaci žlučníku a břišní kýly. Dále pak za následnou profesionální péči i lidský přístup. Děkuji všem,kteří se o mne tak dobře starali a přeji jim hodně sil v jejich práci. S velikou úctou a poděkováním Anna Tlačilová, Ústí nad Labem

Chtěla bych poděkovat panu primáři Rejholcovi, všem ošetřujícím lékařům a sestřičkám.
Hodně jsem se operace žlučníku - žlučových kamenů bála, ale v zařízení KZ a.s. Nemocnice Děčín byly všechny mé obavy zbytečné. Chtěla bych ještě jednou poděkovat primáři MUDr. Rejholcovi za perfektní profesionální výkon a celému kolektivu lékařů a sester chirurgického oddělení za vzornou péči, příjemné vystupování a velmi lidský přístup. Kéž bych toto mohla říct o všech zdravotních zařízeních.
Děkuji!
Romana Janoušková

Velice děkuji ještě jednou panu primáři Rejholcovi, ošetřujícím lékařům a ještě na stokrát milým a příjemným sestřičkám Chirurgie B, v Krajské zdravotní Děčín, za jejich příkladnou péči o mou tělesnou schránku po operaci. Den před Štědrým dnem nám přišel domů dopis od sestřičky Evy Plánkové a jejích kolegyň Alenky, Verunky, Ivanky a Andrejky z oddělení. V dopise byla jejich fotka a krásné přání k vánocům. Musím říct jménem nás obou, že krásnější dárek jsme nedostali. Potěšilo nás, že si ještě po 3 měsících vzpomněly, i když mi na ně myslíme velice často a samozřejmě všude chválíme. Neboť chvály není nikdy dost, zvlášť v době, kdy se na to moc nehraje. Přejeme všem zdraví, štěstí a pohodu. V.+ D. Ondrejovičovi, UL

Veliký DÍK panu primáři MUDr. Janu Rejholcovi z chirurgického oddělení KZ Nemocnice Děčín, za perfektní a profesionální operační výkon, za velmi lidský přístup a další, následné pooperační péči v ambulanci v Ústí nad Labem, kde se pečlivě věnuje svým pacientům do jejich vyléčení. Vynikající, lékař, chirurg, vynikající člověk. Děkuji, děkuji, děkuji.....Ivana Pokrupová, 20.l2. 2013, Ústí nad Labem

Tisíceré díky panu primáři MUDr. Rejholcovi a celému kolektivu chirurgie nemocnice Děčín za ohleduplnou a celkovou péči o mou maličkost. Ohleduplnost je mezi zdravými lidmi již často nadstandard, tím více si ji považuji jako pacient. J. Mordačíková, Jílové.

Pana primáře MUDr. Rejholce a jeho tým chirurgického oddělení děčínské nemocnice mohu každému doporučit. Tím, že mi před operací kýly srozumitelně vysvětlil způsob a průběh operace a dokázal mne psychicky povzbudit,
přispěl k mému uklidnění a prohloubení důvěry. Byl jsem mile překvapen, jaká příjemná a pohodová atmosféra může být v nemocnici. Odcházel jsem z nemocnice s přesvědčením, že primář MUDr. Rejholec s kolektivem lékařů a sester chirurgického oddělení pro mne udělali vše, co bylo v jejich silách.
Vladimír Holub z Ústí n. L.

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu primáři Rejholcovi a celému kolektivu na chirurgii v Děčíně za perfektně odvedenou práci a za profesionální a lidský přístup. Byl jsem 4.12 2012 na operaci se žlučníkem. Strach s operace pan primář rozehnal podrobným vysvětlením jak vše proběhne a díky skvělé následné péči sester a lékařů byl i pobyt v nemocnici snesitelný. Shrnuto a podtrženo jsem opravdu velmi rád, že jsem tohoto lékaře poznal. Mrhal Josef