Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

28 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Ordinace Jiný

Chtěla bych touto cestou poděkovat prim. Mudr Rejholcovi a úplně celému jeho týmu Děčínské chirurgie 28.3.2022 můj mentálně postižený syn podstoupil operaci žlučníku, chválím naprosto úžasný přístup jak všech lékařů tak i sestřiček. Jste opravdu skvělí, mnoho jiných nemocnic by se od Vás mělo učit. Klobouk dolů před Vámi a ještě jednou moc moc moc děkujeme. Švecová Lenka se synem Michalem.

M
Umístění: Ordinace Jiný

Chci poděkovat prim MUDr. Rejholcovi a jeho týmu vč. personálu chirurgického odd. Děčínské nemocnice po mé bezbolestné operaci žlučníku za příjemné překvapení a zájem ošetřujících lékařů i sestřiček, jak se cítím. Za to chovám k prim. MUDr. Rejholcovi a jeho týmu velkou úctu a respekt.

L
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

I když jsem podstoupila u pana doktora Rejholce operaci žlučníku už před rokem, ráda bych poděkovala za perfektní provedení laparoskopické operace bez jakýchkoli problémů a bolestí. Vynikající práce pana doktora, mohu jen doporučit. Nebyly potřeba ani medikamenty na bolest. Velice si vážím pana doktora a děkuji mu za navrácení zdraví.


L
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Chci touto cestou poděkovat panu MUDr.Rejholci a celému osazenstvu chirurgie včetně JIP. Pana primáře MUDr. Rejholce
s týmem chirurgického oddělení děčínské nemocnice mohu každému vřele doporučit. Jsem velice rád, že jsem tyto lidi poznal
a že jsem se rozhodl tento chirurgický zákrok podstoupit na oddělení pana primáře MUDr.Rejholce. Ještě jednou děkuji vám
všem za Váš přístup.


O
Ověřený profil
Umístění: Ordinace operace žlučníku

Váženému panu doktoru Janu Rejholcovi, primáři chirurgického oddělení děčínské nemocnice.
Právě jsem se vrátil z děčínské nemocnice domů nabyt dojmů po laparoskopické operaci žlučníku. Dovolte, vážený pane primáři, abych Vám poděkoval za vzorný přístup ke mně jako k pacientovi. Nemohu jinak než vyjádřit poděkování všem zaměstnancům Vašeho oddělení, jejichž práci jsem měl možnost sledovat. Úspěšnou práci chirurgického oddělení chválím také jako Vaši velkou zásluhu. Ze srdce přeji Vám a celému Vašemu oddělení, přičemž nikoho nevynechávám, mnoho dalších úspěchů po stránce odborné, organizační i prostě lidské.
Váš vděčný občan Ústeckého kraje, Mgr. Ota Porubčan


M
Ověřený profil
Umístění: Ordinace operace kýly

Děkuji panu primáři za skvěle odvedenou práci,jeho lidský přístup. Toto poděkování patří celému personálu v Děčínnské nemocnici,kde je pan doktor primářem. Děkuji a vřele doporučuji.Kozlík


L
Ověřený profil

Ďakujem pánovi primárovi Rejholcovi a sestričkám z oddelenia JIP na chirurgii v KZ Děčín za presnú a rýchlu diagnózu akútneho zápalu pankreatitídy, za profesiónalny prístup k liečbe a dôkladnú starostlivosť na danom oddelení, príjemným a milým prístupom k pacientovi. Prajem veľa úspechov a plno elánu pri vykonávaní tejto náročnej profesie. S veľkým poďakovaním Lukáš Salenka, Sliač (Slovenská republika)


I
Ověřený profil

Děkuji touto cestou panu přimáři Rejholcovi a jeho týmu lékařů i sestřiček na Chirurgii v KZ Děčín za provedenou operaci žlučníku a břišní kýly. Dále pak za následnou profesionální péči i lidský přístup. Děkuji všem,kteří se o mne tak dobře starali a přeji jim hodně sil v jejich práci. S velikou úctou a poděkováním Anna Tlačilová, Ústí nad Labem


R
Ověřený profil

Chtěla bych poděkovat panu primáři Rejholcovi, všem ošetřujícím lékařům a sestřičkám.
Hodně jsem se operace žlučníku - žlučových kamenů bála, ale v zařízení KZ a.s. Nemocnice Děčín byly všechny mé obavy zbytečné. Chtěla bych ještě jednou poděkovat primáři MUDr. Rejholcovi za perfektní profesionální výkon a celému kolektivu lékařů a sester chirurgického oddělení za vzornou péči, příjemné vystupování a velmi lidský přístup. Kéž bych toto mohla říct o všech zdravotních zařízeních.
Děkuji!
Romana Janoušková


D
Ověřený profil

Velice děkuji ještě jednou panu primáři Rejholcovi, ošetřujícím lékařům a ještě na stokrát milým a příjemným sestřičkám Chirurgie B, v Krajské zdravotní Děčín, za jejich příkladnou péči o mou tělesnou schránku po operaci. Den před Štědrým dnem nám přišel domů dopis od sestřičky Evy Plánkové a jejích kolegyň Alenky, Verunky, Ivanky a Andrejky z oddělení. V dopise byla jejich fotka a krásné přání k vánocům. Musím říct jménem nás obou, že krásnější dárek jsme nedostali. Potěšilo nás, že si ještě po 3 měsících vzpomněly, i když mi na ně myslíme velice často a samozřejmě všude chválíme. Neboť chvály není nikdy dost, zvlášť v době, kdy se na to moc nehraje. Přejeme všem zdraví, štěstí a pohodu. V.+ D. Ondrejovičovi, UL


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti